Serwer dedykowany Nicks Coop

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Grałbyś na serwerze w trybie Coop?

Tak
11
85%
Nie
2
15%
 
Liczba głosów: 13
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

22 sie 2017, 14:58

Coś jak piaskownica w Just Cause 2 :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 sie 2017, 15:19

cisiel22 pisze:Chodzi o to, że jeśli ktoś będzie miał ochotę zagrać w Coopa to wejdzie na serwer i ma taką możliwość. Nie będzie ograniczony do namawiania znajomych i gry tylko z nimi. Na dedyku każdy będzie mógł zagrać z każdym! :D
I to już się stało. Serwer jest w miejscu MaxOwn. Zielony pasek na dole strony. Zapraszamy! :)

Radzik136 pisze:Jeżeli rzeczywiście wtedy pojawi się taka możliwość to jak najbardziej tak :)
I zapowiedź stała się faktem! Trzym się, Radziu! Teraz serwer przejdzie prawdziwe testy obciążenia, haha! Tego było trzeba! ;)


Real life in Paradise! :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

22 sie 2017, 16:11

Szkoda że nasz server nie działa, pliki się nie zgadzają xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

23 sie 2017, 00:11

Testy serwera uważam za udane. Ten nick's coop to coś pięknego. xD Fajnie się grało, oczywiście dopóki nie wywaliło gry po próbie wejścia do Paradise Mall. :P


Awatar użytkownika
cisiel22
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:27

23 sie 2017, 01:37

Tiquill pisze:
cisiel22 pisze:Chodzi o to, że jeśli ktoś będzie miał ochotę zagrać w Coopa to wejdzie na serwer i ma taką możliwość. Nie będzie ograniczony do namawiania znajomych i gry tylko z nimi. Na dedyku każdy będzie mógł zagrać z każdym! :D
I to już się stało. Serwer jest w miejscu MaxOwn. Zielony pasek na dole strony. Zapraszamy! :)
Kurcze świetna robota panowie! :D. Malutki ping, tylko grać! Dziękuję wam bardzo! :D

EDIT:
Tylko nie wiem dlaczego po przejściu na kolejną mapę pojawiamy się na jej środku, a nie tam gdzie powinniśmy :p
Ostatnio zmieniony 23 sie 2017, 02:03 przez cisiel22, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Wspomóż kampanię Paradise Lost Co-Op: https://www.indiegogo.com/projects/nick ... adise-lost#/
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sie 2017, 02:32

cisiel22 pisze:Tylko nie wiem dlaczego po przejściu na kolejną mapę pojawiamy się na jej środku, a nie tam gdzie powinniśmy :p
Chwilowy problem. Mod zrobiony jest dla standardowych portów, tymczasem u nas używamy inne porty. I z tego powodu te pojawianie się po środku. Kwestia konfiguracji firewalla, co zależne jest nie tylko od Radzika. Może też EvilT-ModZ w przyszłości doda też funkcjonalność dla niestandardowych portów. Choć to - nie jest konieczne.

W każdym razie - niedogodność minie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

23 sie 2017, 08:21

cisiel22 pisze:Tylko nie wiem dlaczego po przejściu na kolejną mapę pojawiamy się na jej środku, a nie tam gdzie powinniśmy
Też właśnie zauważyłem. Ale stwierdziłem, że tak ma być i jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało.


Awatar użytkownika
cisiel22
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:27

23 sie 2017, 11:42

Coś często crashuje tylko :/. Tak w ogóle po jednym, zabójstwa i ekwipunek skasowały się :(
Ostatnio zmieniony 23 sie 2017, 11:59 przez cisiel22, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Wspomóż kampanię Paradise Lost Co-Op: https://www.indiegogo.com/projects/nick ... adise-lost#/
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

23 sie 2017, 12:16

Jak naciśniesz Esc, to masz taki magiczny przycisk "Save Player" :D on mógłby tobie pomóc


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

23 sie 2017, 12:17

cisiel22 pisze:Coś często crashuje tylko :/. Tak w ogóle po jednym, zabójstwa i ekwipunek skasowały się :(
Grałem wczoraj z jednym Gościem blisko dwie godziny. Żadnego crasha, wszystko działa stabilnie i oprócz pomniejszych zabawnych bugów, jeżeli użyjesz opcji "Save Player" twój ekwipunek zostaje zapisany i bez względu na to kiedy wrócisz do gry nadal go będziesz miał.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

23 sie 2017, 13:39

seebeek17 pisze:Jak naciśniesz Esc, to masz taki magiczny przycisk "Save Player" :D on mógłby tobie pomóc
Można też klonować sobie i innym broń czy przedmioty xD

- Zapisujesz ekwipunek
- Wyrzucasz broń
- Wychodzisz z gry i wchodzisz
- Ekwipunek się wczytuje do stanu z przed wyrzucenia broni :P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

23 sie 2017, 18:38

Można też klonować sobie i innym broń czy przedmioty xD

- Zapisujesz ekwipunek
- Wyrzucasz broń
- Wychodzisz z gry i wchodzisz
- Ekwipunek się wczytuje do stanu z przed wyrzucenia broni :P
Jakimś cudem u mnie to nie zatrybiło, ale spróbuję jeszcze raz xD


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
cisiel22
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:27

23 sie 2017, 23:00

seebeek17 pisze:Jak naciśniesz Esc, to masz taki magiczny przycisk "Save Player" :D on mógłby tobie pomóc
Tak wiem o tym. Miałem zapisany ekwipunek, ale mnie wywaliło z gry. Po wejściu zmienił mi się nick, ponieważ stara postać nadal jakimś cudem była na serwerze. Następnie zmieniłem nick na właściwy, a ekwipunek był pusty :/.


Obrazek
Wspomóż kampanię Paradise Lost Co-Op: https://www.indiegogo.com/projects/nick ... adise-lost#/
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 sie 2017, 01:36

cisiel22 pisze:ponieważ stara postać nadal jakimś cudem była na serwerze. Następnie zmieniłem nick na właściwy, a ekwipunek był pusty
Ciekawy przypadek. Może za szybko wróciłeś i gra nie załapała przerwy? Albo jakiś lag? Mechanizmu siłowej zmiany nicka też nie rozumiem. Może gdybyś odczekał, aż tamta postać zniknie, wyszedł, wszedł pod swoim nickiem i wczytał stan?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

24 sie 2017, 09:07

Mi kilka razy gra scrashowała i pojawiał się ten klon ale ekwipunku nigdy nie straciłem :P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ