Znaleziono 5 wyników

autor: rudy17
18 sie 2007, 22:53
Forum: AW, AW7/AWP
Temat: Bronie z ED w AWP
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 23218

A skąd moge ściągnąć tego moda ED z broniami a i co tych zdjęć niema takiego folderu ziom ale dzięki za odpiske po1 czlowieku tam sa te zdjecia i kazdy ci to powie widzocznie nie umiesz robic?? aha i jesli grasz na modyfikacjach np AWP to musisz ich szukac w folderze AW po2 musze ci dac warna bo kaz...
autor: rudy17
18 sie 2007, 18:05
Forum: AW, AW7/AWP
Temat: Śmieszne błędy...
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 27433

EE fajne te błędy

Ja miałem raz tak ide se ulicą i jakiś gościu podchodzi i sie śmieje zemnie myślałem że mam rozporek rozpięty ale był zapięty ok wziołem odwaliłem typowi głowę a on dalej stoi a jego głowa która leżała parę meterków odniego dalej sie śmieje maniaka niedało sie zabić czlowieku napisales to w poscie w...
autor: rudy17
18 sie 2007, 10:00
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: [INNE] Gdzie znajde zdjecia ktore robie podczas gry??
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2546

[INNE] Gdzie znajde zdjecia ktore robie podczas gry??

Mam pytanko jak gram w postalu2 i robie fotkę f9 to gdzie potem ona sie znajduje w jakim folderze ?????



czlowieku poszukaj troche... jestem pewny ze to bylo...
Mixer
autor: rudy17
17 sie 2007, 00:24
Forum: AW, AW7/AWP
Temat: Śmieszne błędy...
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 27433

Fajne te błędy ja miałem raz tak że chodziłem po mieście w postalu 2 i jakiś kolo sie śmieje zemnie niewiem oco chodziło myślałem że mam rosporek rozpięty ale miałem zapięty to ja go z kosy łeb mu odciołem a many dalej stoi i sie normalnie rusza a głowa która leżała parę :D meterków dalej , dalej si...
autor: rudy17
16 sie 2007, 18:01
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: [AW7] Pomocy dajcie mi linka do Postala 2 AW7
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2824

[AW7] Pomocy dajcie mi linka do Postala 2 AW7

Mam proglem szukam i szukam i niemoge znaleść modu AW7 a niechce AWP tylko AW7 PROSZE DAJCIE LINKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!