[P2] Środa - napad na budynek wyborczy

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

28 gru 2008, 11:53

hmm, w takim razie przydałby się mail do Vince'a może on coś o tym wie?
PS.witaj na forum Elvis Scatter


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

28 gru 2008, 21:28

Elvis Scatter pisze:Witam,

Ponad rok temu, po raz pierwszy przechodząc grę, musiałem oddać głos w środę w budynku wyborczym. W najmniej spodziewanym momencie, do owego budynku wtargnął uzbrojony bandzior wykrzykując jakieś obelgi. Ja tylko stałem i przyglądałem się, jak policja wraz z nim wymienia między sobą ogień. W końcu padł. Obecnie jestem weteranem w tej grze - przeszedłem ją wielokrotnie na wielu poziomach trudności, ale do tej pory nie spotkałem się ponownie z tym wydarzeniem. Mam do Państwa następujące pytanie: czy cokolwiek może wpłynąć na to, że jeszcze raz spotkam tam tego bandziora? Bardzo chciałbym ujrzeć tę akcję jeszcze raz. Jeśli ktoś już się z tym spotkał, to proszę, niech potwierdzi odkryte przeze mnie zjawisko (oczywiście poprzedzając dowodem).

Z poważeniem,
Elvis Scatter
Mam do ciebie pytanie, to bardzo ważne czy cała sytuacja którą opisałeś wydarzyła się przed oddaniem głosu, czy po.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2008, 21:29 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

28 gru 2008, 21:33

Ta akcja zdarzyła się po oddaniu głosu, prawdopodobnie wtedy, kiedy postanowiłem zabrać pistolet leżący na szafie przy ladzie.

P.S.

Czy jest ktoś w stanie skonstruować ze mną list do Vinca Desiego? Mam nadzieję, że od niego właśnie otrzymamy odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2008, 21:35 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

28 gru 2008, 21:59

Jak coś to mogę ci pomóc, mieszkam w Anglii, zajmowałem się pisaniem poważnych listów, nie wiem jednak czy to coś pomoże... Osobiście sądzę ze to zły pomysł, to znaczy wysoce prawdopodobne że się dowiemy, jednak o wiele logiczniejszy będzie kompletny brak reakcji, bo oni chyba nie mają czasu tak wszystkim odpowiadać na tego typu pytania... Ja bym nie miał xD


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

29 gru 2008, 02:36

Nie sprowokowałeś jakiegoś bandyty wcześniej????
Może "zobaczył" Cię wpadł do budynku ale spotkał policjantów, ci jako dobrzy policjanci zaczeli do niego strzelać, któryś trafił, bandyta już nie interesował sie tym żebyś ty zginął ale tym aby policjanci polegli, lecz sam nie podołał zadaniu.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

29 gru 2008, 12:13

Już wspomniałem, że na mapie nie ma i nie było nigdy bandyty - takowego nie spotkałem, a znam wszystkie zakamarki. Częściowo myślałem, że jest to kucharz z dołu, ale jak go zobaczyłem i usłyszałem co mówi, to bez wątpienia zmieniłem swoje zdanie. To był... zamaskowany, ubrany na czarno, nerwowy bandzior. Poza tym, dlaczego patche usuwałyby taki smaczek, nawet nie informując o tym? Jak najszybciej chciałbym poznać tę zagadkę, jednak zrobiłem wszystko co było w mojej mocy.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

01 sty 2009, 02:00

Witaj na forum!

Co do tematu, myśle żeby do tego dojść trzeba by było ,,prześwietlić" wszystkie skrypty krok po kroku, chociaż nigdy nie widziałem tam bandyty, wierze ci i jestem ciekawy czy można to uruchomić, aby działo się regularnie.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
ODPOWIEDZ