Robbie Williams

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

21 gru 2007, 22:59

Dawno, dawno temu, kiedy na forum było może z 10 użytkowników, w dodatku takich, którzy woleli zgnoić i wyzwać, niż spokojnie wyrazić swą opinię (choć nie wszyscy!), założyłem temat o swoim ulubionym piosenkarzu. Przyznaję, post początkowy nie zachęcał do udzielania się, tak więc teraz to naprawiam. Odmieniony temat - odmieniony fan/user.

Nie będę streszczał tu biografii Robbiego Williamsa - jest google, jest wikipedia, jest moja strona. Mam zamiar zamieszczać w tym temacie swoje ulubione filmy z Robbiem - ciekawe wykonania piosenek, czy śmieszne sceny. Nie podoba się - nie odpowiadaj. Albo zrób to w sposób kulturalny (wyraź swą opinię).

Polecane piosenki: (tzn. takie, które powinny się Wam spodobać; ja jestem typowym fanem Roba, a więc mi podobają się praktycznie wszystkie: jedne bardziej drugie mniej)
1. Supreme - Teledysk ; Live
2. Feel - Teledysk ; Live
3. Tripping - Teledysk ; Live
4. Angels - Teledysk ; Live
5. Come Undone - Teledysk ; Live
6. Rock DJ - Teledysk ; Live
7. Radio - Teledysk ; Live

Nie są to moje ulubione piosenki, jednak myślę (i mam nadzieję!), że niektóre z nich znacie. Ja gustuję w takich typowo 'robbowych' - czyli pop zmieszany z rockiem. Let Love be Your Energy, czy Berliner Star. Oczywiście Supreme i Feel to klasyka, je także uwielbiam (ba, Supreme to #1).

Niedługo kolejne video'a, enjoy :P

PS Na koniec kilka fotek :)

Obrazek
Tripping

Obrazek
Feel

Obrazek
Supreme
Ostatnio zmieniony 21 gru 2007, 23:00 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 gru 2007, 01:10

Żeby mieć 'piątkę' z muzyki musiałem załapać choć jeszcze jedną taką ocenę... Postanowiłem wykorzystać znajomość twórczości Roba dla własnych zysków. :twisted: Zrobiłem album ze zdjęciami i streszczoną biografią Robbiego. W sumie 10 stron. Nie myślałem, że będę musiał jeszcze opowiedzieć o swoim ulubionym wokaliście, jednak nauczycielka chciała się upewnić, czy przypadkiem nie ściągnąłem jedynie informacji z internetu i wkleiłem zdjęcia. Podłączyłem baaaardzo stary komputer z sali do swojego odtwarzacza mp3 i zapuściłem 'lepsze' kawałki Williamsa. Klasa jednogłośnie uznała, iż Supreme jest 'nawet fajne'. Dopowiedziałem co nieco do informacji zawartych w albumie i zgarnąłem 5 na koniec. :lol2:
Zrobiłem wcześniej 3 zdjęcia mojego albumu, dodałem je poniżej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 lut 2008, 10:54

Obrazek
No właśnie... już 13 lutego 34. urodziny Roba! Nie będę mu tu życzył wszystkiego najlepszego, bo od tego są inne fora. :p Jednak Wy, po cichu, możecie to zrobić. :diabel:


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

24 lut 2008, 20:12

Nadszedł ten dzień...

Pojutrze zdaję egzamin Bierzmowania. Zabrałem się za wypełnianie poszczególnych rubryk w mojej książeczce, aż natrafiłem na... "Imię do Bierzmowania".
Obrazek
Zastanawiam się nad "Robertem" i "Maksymilianem". Ładniej brzmi ta druga opcja - "Jakub Piotr Maksymilian" od "Jakub Piotr Robert". Większość moich kumpli bierze sobie właśnie takie `dostojniejsze` imiona. Jest trzech patronów-Robertów - powinienem wybrać tego, "który będzie mnie prowadził dalej przez życie", ale żaden mi nie odpowiada, heh. Za to Maksymilian i owszem. Jednak słucham muzyki Robbiego Williamsa (przypomnę: Robbie jest pseudonimem artystycznym tego wokalisty, w rzeczywistości nazywa się Robert Peter Maksymilian Williams). Na tyle długo, że chyba mogę twierdzić, że Rob będzie obecny w moim życiu dalej... dużo dalej. Nawet jeśli mi się znudzi :) to wspomnienia pozostaną - a te są najważniejsze.
We wtorek przed egzaminem wpiszę sobie imię mojego przyszłego patrona. Gdybym mógł napisać, że "mój patron świetnie śpiewa", ale... nie mogę. :p

PS Widzicie? Rob też ma na 3. 'Maksymilian'. W dodatku jego patronem jest Polak - nawet opisał to w swojej biografii - piękne... :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 lut 2008, 20:15

Maksymiliana bierz, Roberta słuchaj. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

24 lut 2008, 20:33

Cholera, musiałeś to pisać, Tiquill? :D Teraz to mam wątpliwości, szanując zdanie innych (a już Twoje na pewno) często trzeba wybierać - 'moje czy ich?'. Prawda jest taka, że jeden z kolegów - także fan Rob(erta) ;) - wziął sobie "Antoni", bo odpowiada mu patron. A mi... sam nie wiem, w każdym razie dzięki za opinię, ;) zastanowię się jeszcze nad tym.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 lut 2008, 20:42

Kmieciu pisze:Cholera, musiałeś to pisać, Tiquill? :D
Chciałeś - masz. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

24 lut 2008, 22:01

również jestem za Maksymilianem, ale to już wiesz :P xD


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 maja 2008, 21:06

Co nowego u Robbiego?

Obrazek

Tak, to nikt inny jak Robbie Williams. Nie obawiajcie się - sam nie zapuściłem sobie takiej brody (nie wiem nawet, czy byłbym w stanie). Jednym słowem: facet się skończył. Prawdopodobnie jest teraz scjentologiem...
Robbie Williams poprowadzi dokumentalną audycję radiową o UFO. Program zostanie wyemitowany 6 maja o godz. 18.30 na antenie BBC Radio 4
Były wokalista Take That, nagrał audycję z dokumentalistą Jon Ronsonem w Los Angeles oraz na konferencji dotyczącej kosmitów w Laughlin, w stanie Nevada.
Projekt obu panów jest zatytułowany "Podróż Robbie'go Williamsa i Jona Ronsona w inny wymiar".
Williams zgodził się wystąpić w audycji, ponieważ sam interesuje się pozaziemskimi cywilizacjami.
Robbie... uspokój się. :zdziw: Bo zacznę się wstydzić, że jestem Twoim największym w Polsce fanem... ;R

Ale będzie dobrze, musi być dobrze, tak więc...
Obrazek
Przytyło się, co nie, Robbie? Ale taki Williams nagrywał swoje najlepsze piosenki... Nie jest zapatrzoną w siebie gwiazdką - to świadczy o nim dobrze. Zobaczymy, co będzie potem.
Piosenka Advertising Space jest "moją wersją 'Candle in the wing', Eltona Johna". Hołd złożony Elvisowi Presleyowi oraz Marlonie Brando. :peace:
[youtube][/youtube]

Można z pewnością twierdzić, że Rob nie zażywa narkotyków. Dlaczego? Bo pokazuje się ludziom, nie przejmując swoim wyglądem. Jeśli nagra nową płytę, to zrzuci te zbędne kilogramy - tak jest zawsze. Trasa koncertowa, autografy...

Robbie jest emo!
Taką opinię usłyszałem na Forum Robbiego Williamsa. Przez kilka dni miałem zakaz pokazywania avatara (takie są kary na rw.pl), za obrażania autora tego tematu. Niech napisze tam jeszcze jednego takiego posta, a nie skończy się na "debilach"...

Ta druga fotka jest najaktualniejszą, a więc Williams zgolił ostatecznie swoją piękną brodę, :): jednocześnie tyjąc. Będzie dobrze, bo jak sam niegdyś śpiewał:
I just want to back for good,
a teraz ja śpiewam:
I just want you back for good.

Obrazek
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 maja 2008, 21:31

Robbie Williams poprowadzi dokumentalną audycję radiową o UFO. Program zostanie wyemitowany 6 maja o godz. 18.30 na antenie BBC Radio 4
Były wokalista Take That, nagrał audycję z dokumentalistą Jon Ronsonem w Los Angeles oraz na konferencji dotyczącej kosmitów w Laughlin, w stanie Nevada.
Projekt obu panów jest zatytułowany "Podróż Robbie'go Williamsa i Jona Ronsona w inny wymiar".
Williams zgodził się wystąpić w audycji, ponieważ sam interesuje się pozaziemskimi cywilizacjami.
Ci kosmici powinni mu przysłać dobrego psychiatrę. Scjentologia... :haha:

Gdy grubszy, to mało podobny...

Kmieciu, ty palisz?? :pała:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 maja 2008, 21:34

Nie, to Robbie wyzwala we mnie same złe moce. :diabel2: A tak na serio: nie palę i nie mam zamiaru tego robić.

A Ty, Tiquill, palisz? :pała: (retoryczne, bo wiem, że tak :p)


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 maja 2008, 21:39

Robsessed pisze:A Ty, Tiquill, palisz? :pała: (retoryczne, bo wiem, że tak :p )
Palę, ale się nie zaciągam. :viking2: Czyli: palę, ale się odzwyczajam. Czyli: palę, ale rzucam. Czyli: palę, ale już coraz mniej. Czyli: palę, ale już nie palę. Czyli: już nie palę. :P
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 maja 2008, 21:43

Tiquill pisze:Palę, ale się nie zaciągam. :pała2: Czyli: palę, ale się odzwyczajam. Czyli: palę, ale rzucam. Czyli: palę, ale już coraz mniej. Czyli: palę, ale już nie palę. Czyli: już nie palę. :P
Jak ładnie sobie to ułożyłeś... :): A ja sam nie palę. Ale jestem palaczem biernym. Czyli: palę... Gdzie tu sens? :rofl:


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 maja 2008, 21:59

Bierne palenie to ZŁO. I winni są najczęściej aktywni palacze, którzy nie respektują potrzeb niepalących.

Ale, to nie temat o nałogach, o czym piszę...


Eh, a raczej tak, to jest temat o nałogu. o robsesjii... :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 maja 2008, 22:01

Tiquill pisze:Eh, a raczej tak, to jest temat o nałogu. o robsesjii... :):
Niedługo dalsza część "Przygód Robbiego". :D A o swojej przypadłości opowiem może kiedy indziej.


Obrazek
ODPOWIEDZ