Różne dziwne wynalazki

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ToiletMan
Początkujący morderca
Posty: 59
Rejestracja: 31 mar 2009, 16:48

22 kwie 2009, 14:55

No ale są też easter eggi. ;] Najlepszy przykład to GTA: San Andreas. Nie wiem, jak jest w Postalu, ale ja z niczym szczególnym się nie spotkałem.


[center]Obrazek
[/center]
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 kwie 2009, 16:28

ToiletMan pisze:No ale są też easter eggi. ;] Najlepszy przykład to GTA: San Andreas. Nie wiem, jak jest w Postalu, ale ja z niczym szczególnym się nie spotkałem.
To zajrzyj do ED, a wcześniej do tego tematu, kilka aester egg'ów znajdziesz: https://forum.postalsite.info/e ... -t250.html

Wynalazki, bugi, paranormale, easter eggi - wszystko to piękne i pożądane w grach. Im więcej, tym lepiej!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

10 wrz 2009, 22:02

Mixer pisze:jak wypelnimy misje w bibliotece to potem juz tam nie mozemy wejsc. chyba ze|
wpiszemy kod na latanie(przechodzenie przez sciane)
Obrazek
wlatujemy do srodka (ale przez sufit ;-) )[nie mozemy wleciec w plomienie musimy ladowac za nimi]
Obrazek
ladujemy i wylaczamy kod
Obrazek
idziemy w kierunku wyjscia(omijajac plomienie[najlepiej isc przy prawej scianie])wlacza sie ,,load zone''
Obrazek
gdy skonczy sie ladowac przenosimy sie do biblioteki przed pozarem
Obrazek
mozemy chodzic po bibliotece (nie ma protestantow ale inni ludzie sa)
Obrazek
Wracając do tego :

Jeśli mamy poniedziałek a chcemy się wbić do biblioteki to nie trzeba przelatywać , idziesz na te zamknięte drzwi które są po prawo ... te kraty srebrne [te które blokują wejście do Biblioteki] i w róg tych krat i zacznij skakać tak żeby pokazało się wygląda że utknąłeś , po chwili prze teleportuje cię 'poza' tą barierę , teraz wystarczy tylko iść prosto i jesteśmy w bibliotece

'Używałem tylko superJump koda' , ale to chyba nie o to chodzi...


Awatar użytkownika
dabrowski81
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2009, 11:39

24 paź 2009, 08:57

WITAM ! JESTEM W CZWARTKU PRZY TAKICH RURACH I NIE WIEM JAK MAM SIĘ WYDOSTAĆ JAK COŚ TO PODAJE MOJE GG 928837

1. Nie piszemy wielkimi literami
2. Piszemy posty w odpowiednich działach
3. Czytaj regulamin !!

Tyle z mojej strony. SD
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, 13:32 przez dabrowski81, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

04 lis 2009, 22:34

Nie wiem czy można nazwać to błędem ale w postal-u STP (Share The Pain) gdy wskoczę na człowieka to się od niego odbijam a w AWP tak nie jest. Dlaczego?? :|


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

05 lis 2009, 15:26

Pewno coś ze skryptami.
MaKiPL pisze:Jeśli mamy poniedziałek a chcemy się wbić do biblioteki to nie trzeba przelatywać , idziesz na te zamknięte drzwi które są po prawo ... te kraty srebrne [te które blokują wejście do Biblioteki] i w róg tych krat i zacznij skakać tak żeby pokazało się wygląda że utknąłeś , po chwili prze teleportuje cię 'poza' tą barierę , teraz wystarczy tylko iść prosto i jesteśmy w bibliotece

'Używałem tylko superJump koda' , ale to chyba nie o to chodzi...
Da się to wykonać bez żadnych kodów.


ODPOWIEDZ