Realne Przygody Użytkowników PSI

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

08 wrz 2017, 22:34

Nie przeczytałem ani 1 części, coś straciłem?


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

08 wrz 2017, 22:37

Tak, straciłeś. To jest coś a'la moje streamy, tylko z obrazowymi opisami zamiast dialogów.


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

08 wrz 2017, 22:43

Tak jak by nikt nigdy w gimbazie nie palił
Zaczęła w 6 klasie podstawówki xD
Lubiłem spijać piankę gdy byłem młodszy
Aha xD
Prawa autorskie? O tym nie słyszałem, ale swego czasu był mem z Duke Nukem Forever, tak jak teraz z Half Life 3
O prawach autorskich gadali chyba na tvgry czy jakoś tak
Ja tam wolę "I'll rip your head off and shit down your neck", czyli "urwę ci łeb i nasram do szyi"
O oooooootak :D
PS: Może wydzielę kilka ostatnich postów do nowego tematu? Bo teraz robi się tu offtop
Ale do jakiego tematu? O życiu i o życiu po życiu? xD
Nie przeczytałem ani 1 części, coś straciłem?
Dużo, nadrabiaj ;)
Edit: No ale rzeczywiście, trzeba wydzielić te posty ;)
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2017, 15:07 przez Szynkacz, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 wrz 2017, 15:23

Pan Szatan pisze:Nie przeczytałem ani 1 części, coś straciłem?
I właśnie przez to odechciewa mi się pisać czegokolwiek. Bo i tak nikt tego nie czyta, może z wyjątkiem dwóch osób jak widać.
SzynkaczPL pisze:Trzecia część słabsza od reszty.
Jest możliwe.
ShaQ pisze:Nie chcę nikogo tutaj bronić, ale może mi ktoś wytłumaczyć co takiego dokładnie on i jego koledzy robili że teraz ich nienawidzicie? XD
Szkodził forum i ludziom tutaj na różne sposoby, udostępniał passy do konta komu popadnie, siał zamęt, narzekał na wszystko i miał wkurwiający styl pisania, nie można mu było zaufać. Był zamieszany chyba we wszystkie forumowe afery w przeciągu ostatnich trzech lat. Moim zdaniem gorszy szkodnik od BloodLogina, bo w przeciwieństwie do niego robił to wszystko celowo i z premedytacją, a Blood chciał dobrze dla forum (kiedyś), tylko był zwyczajnie idiotą.
SzynkaczPL pisze:10 piętro? Pfff... Mój ziomek mieszka też jakoś tak na ostatnim i bezproblemowo poszedłem na jego urodziny.
Ty masz 12 lat, a Tiquill 44.
Yossarian pisze:Lepiej nie poganiać twórcy. Często jest "dawaj szybko nową część", a później "trochę gniot, jakby na szybko pisane"
Aktualnie nie mam pomysłów i nie wiem jak to dalej ciągnąć. Poza tym jak już wspomniałem - po co pisać, skoro i tak nikt tego czytać nie chce?


I regret nothing
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

09 wrz 2017, 15:27

Dzienis pisze:I właśnie przez to odechciewa mi się pisać czegokolwiek. Bo i tak nikt tego nie czyta, może z wyjątkiem dwóch osób jak widać.
No ja czytałem.
Dzienis pisze:Szkodził forum i ludziom tutaj na różne sposoby, udostępniał passy do konta komu popadnie, siał zamęt, narzekał na wszystko i miał wkurwiający styl pisania, nie można mu było zaufać. Był zamieszany chyba we wszystkie forumowe afery w przeciągu ostatnich trzech lat. Moim zdaniem gorszy szkodnik od BloodLogina, bo w przeciwieństwie do niego robił to wszystko celowo i z premedytacją, a Blood chciał dobrze dla forum (kiedyś), tylko był zwyczajnie idiotą.
To faktycznie niezły gnój z niego. Nie dziwię się że go nienawidzicie jak możecie. A za błędy się płaci :8-):
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2017, 15:29 przez ShaQ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 wrz 2017, 15:33

ShaQ pisze:To faktycznie niezły gnój z niego. Nie dziwię się że go nienawidzicie jak możecie. A za błędy się płaci
Nienawiść to za duże słowo. Silna niechęć pasuje bardziej. Poza tym miał swoje szanse, wszystkie spieprzył.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

09 wrz 2017, 15:47

Dzienis pisze:I właśnie przez to odechciewa mi się pisać czegokolwiek. Bo i tak nikt tego nie czyta, może z wyjątkiem dwóch osób jak widać.
Czytają ludzie, czytają. Tylko mało postów zostawiają, a dla każdego twórcy wszelkie reakcje są ważne :)
Dzienis pisze:Aktualnie nie mam pomysłów i nie wiem jak to dalej ciągnąć. Poza tym jak już wspomniałem - po co pisać, skoro i tak nikt tego czytać nie chce?
Luzik, jak wpadniesz na coś dobrego to pisz. Ta, i kto to mówi? Też muszę się wziąć za swoje streamy wreszcie xD


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

09 wrz 2017, 15:48

Dzienis pisze:I właśnie przez to odechciewa mi się pisać czegokolwiek. Bo i tak nikt tego nie czyta, może z wyjątkiem dwóch osób jak widać.
Ehhh, sam wiem że taka recenzja daje duże morale do pisania :/
Dzienis pisze:Ty masz 12 lat, a Tiquill 44.
No tak, ale zauważ, że napisałeś, że każdy jest zmęczony, no a przecież ShaQ jest ode mnie tylko o rok starszy ;) Ale fakt faktem - 10 piętro nie jest za specjalnie nisko.
Dzienis pisze:Aktualnie nie mam pomysłów i nie wiem jak to dalej ciągnąć. Poza tym jak już wspomniałem - po co pisać, skoro i tak nikt tego czytać nie chce?
Dlatego nigdy nie robiłem dwóch (jakichkolwiek) projektów/rzeczy.
ShaQ pisze:No ja czytałem.
Ale powinieneś dać jakąś odpowiedź, Dzienis nie ma mocy jasnowidza i nie wie, czy Ci się spodoba czy nie ;) Takie coś zachęca do pisania, jakbyś kiedyś pisał opowiadanie, to byś to zauważył ;)
Dzienis pisze:Szkodził forum i ludziom tutaj na różne sposoby, udostępniał passy do konta komu popadnie, siał zamęt, narzekał na wszystko i miał wkurwiający styl pisania, nie można mu było zaufać. Był zamieszany chyba we wszystkie forumowe afery w przeciągu ostatnich trzech lat. Moim zdaniem gorszy szkodnik od BloodLogina, bo w przeciwieństwie do niego robił to wszystko celowo i z premedytacją, a Blood chciał dobrze dla forum (kiedyś), tylko był zwyczajnie idiotą.
Wszystkie afery? Dawał passy do konta jak poyebany? Cholera, już wiem czemu go tak nie lubicie ;>
ShaQ pisze:A za błędy się płaci :8-):
A jak ktoś je robi specjalnie - tym bardziej :faja:
Edit: Yoss mnie wyprzedził xD
Yoss pisze:Ta, i kto to mówi? Też muszę się wziąć za swoje streamy wreszcie
A moja akademia? xD Choć myślę, że w weekendy będę mógł coś napisać :)
Yoss pisze:Czytają ludzie, czytają. Tylko mało postów zostawiają, a dla każdego twórcy wszelkie reakcje są ważne
Ano właśnie :)
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2017, 15:50 przez Szynkacz, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 wrz 2017, 15:55

Yossarian pisze:Luzik, jak wpadniesz na coś dobrego to pisz. Ta, i kto to mówi? Też muszę się wziąć za swoje streamy wreszcie
No spoko, szkoda tylko że forum znowu umarło. xD I również czekam na twoje strimy. :)
Yossarian pisze:Czytają ludzie, czytają. Tylko mało postów zostawiają, a dla każdego twórcy wszelkie reakcje są ważne
To prawda.
SzynkaczPL pisze:Ale powinieneś dać jakąś odpowiedź, Dzienis nie ma mocy jasnowidza i nie wie, czy Ci się spodoba czy nie Takie coś zachęca do pisania, jakbyś kiedyś pisał opowiadanie, to byś to zauważył
:ok:
SzynkaczPL pisze:No tak, ale zauważ, że napisałeś, że każdy jest zmęczony, no a przecież ShaQ jest ode mnie tylko o rok starszy Ale fakt faktem - 10 piętro nie jest za specjalnie nisko.
Kiedyś wchodziłem z bratem na czwarte, a on ledwo tam wlazł, sapał jak lokomotywa. Nadwaga robi swoje.


I regret nothing
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

09 wrz 2017, 15:59

SzynkaczPL pisze:Ale powinieneś dać jakąś odpowiedź, Dzienis nie ma mocy jasnowidza i nie wie, czy Ci się spodoba czy nie Takie coś zachęca do pisania, jakbyś kiedyś pisał opowiadanie, to byś to zauważył
Spoko, tylko napisałem :)
W sumie, mnie też korci na jakąś historyjkę...


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

09 wrz 2017, 16:11

Dzienis pisze:No spoko, szkoda tylko że forum znowu umarło
A taki tam daily member ;>
Dzienis pisze:I również czekam na twoje strimy.
Ja też :)
Dzienis pisze: :ok:
Miło widzieć, że się rozumiemy :D
Dzienis pisze:Kiedyś wchodziłem z bratem na czwarte, a on ledwo tam wlazł, sapał jak lokomotywa. Nadwaga robi swoje.
Heh, ja też mam tak z 2 kilo, ale...
Czy sugerujesz że jestem gruby?!(a) xD
ShaQ pisze:W sumie, mnie też korci na jakąś historyjkę...
Dzienis->Szynkacz->Yoss->Pan Szatan->Dzienis->?
Taki tam wykres xD
Szaku pisze:Spoko, tylko napisałem
Napisać, to musi Dzienis/Yoss/Szynkacz/Pan Szatan nowe odcinki :D
*pa dum tsss!*
No ale gimbaza alias 7 klasa pełną parą :lol3:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 wrz 2017, 16:43

SzynkaczPL pisze:Czy sugerujesz że jestem gruby?!(a)
Mój brat jest gruby, ma 15 kg nadwagi, o to mi chodziło.
Choć teraz ponoć schudł, nie wiem, nie widziałem go od czerwca.
SzynkaczPL pisze:No ale gimbaza alias 7 klasa pełną parą
Jak tam po reformie, ogólny rozpierdol w szkołach? :D
SzynkaczPL pisze:A taki tam daily member
Daily reminder :D
ShaQ pisze:W sumie, mnie też korci na jakąś historyjkę...
Więc pisz. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

09 wrz 2017, 17:29

Jak tam po reformie, ogólny rozpierdol w szkołach?
Co ty wiesz o rozpierdolu ;)
4 klasa - lanie się po mordach.
5 klasa - na wycieczce impreza na całego o 23.00. Pani wbija wkurwiona, podobno któryś sobie zwalił xD A jeden se wsadził puszki w majty i tylko w to ubrany tańczył xD
5 klasa - kupowanie na granicy Polsko - Czeskiej gumy z marihuaną xD Ten co se kupił, potem nie mógł się obudzić :faja:
5 klasa - kupowanie zapalniczek i robienie szlugów xD
6 klasa - zwaliłem se na wycieczce o 6 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6 klasa - na wycieczce gadanie o północy, puszczanie remixów o północy, jeden wstał, mówił że gdzieś idzie xD Lunatyk :lol: Całą noc nie spałem, wbijamy do dziewczyn o 5 rano z krzykiem "Dzisiaj jest pierwszy dzień końca waszego dziewictwa!" :lol5:
6 klasa - podpalanie włosów (tej co ją niby loffciam na forum, ale to g#wno prawda, bo sobie do niej z 3 razy strzepałem ((chronię się przed prostatą xD)) i mi się odechciało, więc to nie jest miłość)
6 klasa - palenie kartek i wyrzucanie przez okno na chodnik
6 klasa - DJ - uczeń z JBL (głośnik) i puszczanie muzy w sali i w przebieralni xD
6 klasa - wyłamywanie drzwi od sali xD
7 klasa - plantowanie bomby pod reaktorem szkoły
8 klasa - zemsta na Francji, Wielkiej Brytanii i UE za brak pomocy w 1939 ;>
Daily reminder
Psia krew! :D
o to mi chodziło.
Wiem o co Ci chodziło, taki nieśmieszny żart ;)


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

09 wrz 2017, 17:31

SzynkaczPL pisze:4 klasa - lanie się po mordach.
5 klasa - na wycieczce impreza na całego o 23.00. Pani wbija wkurwiona, podobno któryś sobie zwalił A jeden se wsadził puszki w majty i tylko w to ubrany tańczył
5 klasa - kupowanie na granicy Polsko - Czeskiej gumy z marihuaną Ten co se kupił, potem nie mógł się obudzić
5 klasa - kupowanie zapalniczek i robienie szlugów
6 klasa - zwaliłem se na wycieczce o 6 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6 klasa - na wycieczce gadanie o północy, puszczanie remixów o północy, jeden wstał, mówił że gdzieś idzie Lunatyk Całą noc nie spałem, wbijamy do dziewczyn o 5 rano z krzykiem "Dzisiaj jest pierwszy dzień końca waszego dziewictwa!"
6 klasa - podpalanie włosów (tej co ją niby loffciam na forum, ale to g#wno prawda, bo sobie do niej z 3 razy strzepałem ((chronię się przed prostatą )) i mi się odechciało, więc to nie jest miłość)
6 klasa - palenie kartek i wyrzucanie przez okno na chodnik
6 klasa - DJ - uczeń z JBL (głośnik) i puszczanie muzy w sali i w przebieralni
6 klasa - wyłamywanie drzwi od sali
7 klasa - plantowanie bomby pod reaktorem szkoły
8 klasa - zemsta na Francji, Wielkiej Brytanii i UE za brak pomocy w 1939
[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

09 wrz 2017, 20:53

¯\_(ツ)_/¯
Co ja poradzę, że patologia :lol2:


ODPOWIEDZ