Really Fuc*ing Hard- wasze wrażenia i inne...

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

30 sie 2009, 16:13

Grał ktoś w Postala na poziomie trudności Really Fucking Hard? Ja grałem, przeszedłem już Poniedziałek, ale we Wtorek, gdzie trzeba podpisywać petycję, jestem w kropce, bo nikt mi jej nie chce podpisać- wszyscy atakują. Tak czy inaczej bardzo spodobał mi się ten tryb ze względu na jego trudność i emocje związane z przechodzeniem. Nie ma to jak uczucie niepokoju jak i podniecenia, kiedy musisz przebiec przez całą mapę, a zostało Ci 1 HP.
Polecam ten tryb każdemu kto jeszcze w niego nie grał!


Nazwa tematu zmieniona z 'Fucked Up Party' na obecną. Zabieg ma na celu ułatwienie dostępu dla pewnego/ych użytkownika/ów. Za utrudnienia - przepraszam. Robsessed
Ostatnio zmieniony 03 paź 2009, 21:13 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

30 sie 2009, 19:46

Ja doszedłem do wtorkowego kościoła i już mi się nie chciało grać (nie pytajcie jak trudno było przejść 1 misję) :zdziw:
Ostatnio zmieniony 30 sie 2009, 19:46 przez Gazer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

30 sie 2009, 19:49

Łatwo wystarczy tylko mieć dobrą strategię. Jak mi się uda jutro wrzucę filmik(i) z przejściem poniedziałku :P


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

18 sty 2010, 21:07

U mnie w AW zabijają mnie już na filmiku
Programiści się nie popisali :p


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

18 sty 2010, 21:13

kopiec2 pisze:U mnie w AW zabijają mnie już na filmiku
W AW jest taki błąd, że zombiaki zabiją Cię w cut-scence w domu Vince'a, jeśli grasz na poziomie 'Wszyscy mnie nienawidzą'. Widzę tutaj podobną sytuację. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

19 sty 2010, 09:01

Dlatego w RFH najlepiej grać od Poniedziałku do Piątku, żeby potem wszystko nie poszło na marne. Na razie gram na Average i się po prostu bawię, ale może niedługo wrócę do RFH(gdzie ja podziałem ta savy? ;> ) i spróbuję przejść po raz drugi.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 09:01 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
TheMiki470
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:41

07 maja 2011, 18:27

Ja też gram na Really F*cking Hard i jestem już na wtorku,ale nie zaznaczyłem,żeby były tylko dni robocze i wszystko na marne pewnie pójdzie :565: .
Ktoś wie jak wybrnąć z tej sytuacji?
EDIT:
Znalazłem już sposób. Po prostu wpisze kod na automatyczne zakończenie gry i już. :D
DOWN:
Z chęcią skorzystam z twojego sposobu.
Teraz już tylko Gneral Protection Fault mnie może powstrzymać :< (wyskoczył mi przed chwilą jak już miałem oddać książkę do biblioteki).
Ostatnio zmieniony 07 maja 2011, 18:40 przez TheMiki470, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 maja 2011, 18:33

Najłatwiej byłoby przejść wszystko od nowa, albo w Sobotę i Niedzielę potem wpisać: AllErandsComplete, bądź zaraz po ukończeniu Piątku, setday7 i goto aw7_bridge.

Gdy jednak chcesz, aby ominęła Cię tylko wkurzająca cut-scenka ze śmiercią, zaraz przed ładowaniem Niedzieli wpisz goto AW7_suburbs-3, a potem setday 7 i na końcu goto AW7_ElephantPreserve(z tego co pamiętam, mapka zaraz po domu Vince'a).

Nieco chaotycznie to opisałem, ale mam nadzieję, że któraś metoda Ci pomoże jednak sądzę, że skoro jest dopiero we wtorku, to lepiej byłoby zacząć grę od nowa. ;)

Daj znać jak ukończysz grę.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Nastic
Wnerwiony urzędas
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2011, 08:59

08 maja 2011, 09:35

Przy mojej ilości broni kiedy śmierć zazwyczaj powoduje ostre scięcie gry (wszystkie bronie z awpmod + bronie z moda dark ps czyli sporo tego jest) gra na tym poziomie nawet z kodami nie jest możliwa jeden save na poziom to mogę nie wybić całej mapy zanim wyskoczy fatal error i masakra pójdzie na marne


Awatar użytkownika
TheMiki470
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:41

08 maja 2011, 11:12

Mr Minio pisze: Gdy jednak chcesz, aby ominęła Cię tylko wkurzająca cut-scenka ze śmiercią, zaraz przed ładowaniem Niedzieli wpisz goto AW7_suburbs-3, a potem setday 7 i na końcu goto AW7_ElephantPreserve(z tego co pamiętam, mapka zaraz po domu Vince'a).
A nie lepiej podczas cutscenki wpisać po prostu goto AW7_ElephantPreserve ?
Po co se życie komplikować :lol: .


Mówić, że Postal 2 nie byłby taki fajny bez brutalności to tak, jakby powiedzieć, że Dead Space nie byłby taki fajny, gdyby nie był straszny.
Awatar użytkownika
Unormaliti
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 30 gru 2010, 17:27
Lokalizacja: jest ten prąd ?

08 maja 2011, 11:52

Też zaczynam grać na ''Really Fuc*ing Hard'' ale będzie jazda :):


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

08 maja 2011, 13:05

Nastic pisze:gra na tym poziomie nawet z kodami nie jest możliwa jeden save na poziom to mogę nie wybić całej mapy zanim wyskoczy fatal error i masakra pójdzie na marne
Gra jest możliwa, czego przykładem jestem ja i, bodajże, prawdziwy666, który przeszedł ten tryb. Liczbę błędów można zniwelować w opcjach i liczyć na szczęście, save'a zaś wykorzystywać zawsze mniej więcej w połowie drogi do celu.

Tyle, że moim zdaniem gra na Really Fucking Hard nie ma polegać na siekaniu całej mapy, ale bardziej na graniu jak ninja, przemykaniu, chowaniu się i atakowaniu znienacka tylko tych, którzy nas zauważą i zablokują przejście. Tak też grałem i tutaj jak najprędzej trzeba zdobyć widły - najlepszą broń białą, której jedynym minusem jest zasięg. Prawy przycisk myszy zabija(albo chociaż rozbraja) nawet członka SWAT, a więc bez wątpienia to potężna broń. Z tym Really Fucking Hard jest trochę tak jak z Człowiekiem z Żelaza w grach RPG. Liczy się nie tylko skill gracza, ale i szczęście, bo jeśli trafisz na dwóch kolesi z atomówkami, to bez wątpienia wysadzą samych siebie łącznie z Tobą i połową miasta. Szybkie zdobycie najlepszych broni - też szczęście, bo są one losowo przyznawane bystanderom. Doszedłem już do Środy i kurde, save'a mi gdzieś wcięło, ale wcześniej już przeszedłem na Really Fucking Hard. Nie jest to zadanie dla nowicjuszy jak i dla graczy, którzy grają w Postala po to, aby masakrować wszystkich, bowiem tutaj to nas praktycznie masakrują, a my się bronimy, chowamy lub uciekamy. Ten tryb jest przeznaczony dla graczy szukających nowych, ekstremalnych wrażeń w świecie Postala. Wiem, że brzmię może jak twórca zachęcający kogoś do swojego produktu, ale ja właśnie w taki sposób postrzegam RFH. Jak będę miał czas to rozpocznę od nowa. Poniedziałek to nie problem, kilka razy się schować i po kłopocie, dopiero we wtorek zaczyna się sieka, a co będzie w Piątek? Jakoś sobie już raz poradziłem, mam doświadczenie to sobie poradzę, mam nadzieję. Rozpocznę grę M-F i za jakiś czas opiszę tutaj moje wrażenia oraz porady.

[ Dodano: 2011-05-12, 19:40 ]
Poradnik dla tych co jeszcze nie próbowali swoich sił w RFH.
Załączniki
poradniktrolla.jpg
poradniktrolla.jpg (656.51 KiB) Przejrzano 5834 razy


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

15 maja 2011, 12:43

Fajny poziom trudności, ale uważam że nie stanowił wyzwania.Jak się odpowiednio ustawi to przechodnie sami siebie zabijają..ot takie tępaki :D
Obrazek
Rambo style 8-)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 maja 2011, 12:47

Ładnie, ładnie. Sam będę musiał przejść ten tryb, ale zawsze robię poważny błąd: Zapisuję grę tylko poprzez Szybki Zapis i Autozapis. Potem o tym zapominam, wchodzę na jakąś mapę fanowską i kiszka, zapis nadpisany. Kiedyś tak się stało, a byłem już w Środzie. Ostatnio we Wtorku. Mimo to zawsze zapominam o zapisaniu gry, a więc kolejna rada. Zapisujcie tę cholerną grę, bo szkoda wysiłku, jeśli to ma pójść na marne!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
TheMiki470
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:41

21 maja 2011, 19:16

Pszeszłem ten tryb RAZEM Z WEEKENDEM,i jakoś nie zabito mnie na tej cutscence...
Link do screena (na wszelki wypadek jakby ten na dole był za mały):
https://img153.imageshack.us/img153/8573 ... 082121.jpg

Screen:

Obrazek


Mówić, że Postal 2 nie byłby taki fajny bez brutalności to tak, jakby powiedzieć, że Dead Space nie byłby taki fajny, gdyby nie był straszny.
ODPOWIEDZ