Really Fuc*ing Hard- wasze wrażenia i inne...

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pawsam35
Miłośnik broni
Posty: 242
Rejestracja: 03 wrz 2010, 21:25
Lokalizacja: te głupie pytania?

27 maja 2011, 22:02

No ja chyba też się zabiorę za RFH chociaż raz próbowałem a nawet poniedziałku jeszcze żem nie przeszedł :rageman:. No a skoro dla CoolMan035 była możliwość przejścia z weekendem gra to chyba jest sposób na tą cut-scenkę (o ile zadziała :P): gdy zabijamy bossa w sobotę NAJLEPIEJ wpiszcie kod Allahmode TYLKO WTEDY, GDY BOSS BĘDZIE MIAŁ MAŁO ŻYCIA!! Następnie w cut-scence Koleś powinien raczej żyć. Jeśli ten trick wam się uda, wyłączcie Allahmode i grajcie dalej. mam nadzieję że mój pomysł był dobry.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2011, 22:03 przez Pawsam35, łącznie zmieniany 2 razy.


pow pow ^^
Awatar użytkownika
BlackZ0ne
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2011, 17:51

28 maja 2011, 12:44

Też zacząłem grać. Jestem we Wtorku i rozmyślam jak by tu te podpisy zdobyć.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

28 maja 2011, 13:06

BlackZ0ne pisze:Też zacząłem grać. Jestem we Wtorku i rozmyślam jak by tu te podpisy zdobyć.
Było już o tym..przejdź się na posterunek i zdobądź ubiór policmajstra :)


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
BlackZ0ne
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2011, 17:51

28 maja 2011, 20:59

Ramesses pisze:Było już o tym..przejdź się na posterunek i zdobądź ubiór policmajstra :)
Wiem, wiem. Już to zrobiłem :)

[ Dodano: 2011-06-01, 17:19 ]
Done

[ Dodano: 2011-06-01, 17:26 ]
Muszę przyznać że poziom nie jest wcale taki trudny
Załączniki
Skończone ;)
Skończone ;)
Shot00044.JPG (2.99 MiB) Przejrzano 3520 razy


Awatar użytkownika
Pawsam35
Miłośnik broni
Posty: 242
Rejestracja: 03 wrz 2010, 21:25
Lokalizacja: te głupie pytania?

03 cze 2011, 22:25

Ja akurat jestem teraz przy czwartku. BlackZ0ne, masz awpmoda? przejdź se tą grę jeszcze raz na tym samym trybie i dopisz kod, żeby przechodnie mieli bronie z ED'a. Ja właśnie w ten sposób przechodzę wraz z weekendem. Jak już mi się uda to przejść spróbuje z normalnymi broniami.


pow pow ^^
Awatar użytkownika
BlackZ0ne
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2011, 17:51

04 cze 2011, 00:04

Chodzi ci o armedndangerous???? Co to niby da ? Owszem przechodnie będą mieć lepsze bronie ale to i tak nic nie zmieni.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

04 cze 2011, 09:35

Trochę ułatwi to grę, ale wszystko zależy od szczęścia i rozdziału broni.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 cze 2011, 14:21

Mr Minio pisze:Trochę ułatwi to grę
Dokładnie.O ile pamiętam w jednej wersji AWPModa część broni mogła strzelać przez ściany.Gracz może to wykorzystać.Bystander już nie.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

04 cze 2011, 16:39

Mniejsza o to. Chodzi o to, że jak dostają losowe bronie to połowa z nich ma jakieś kastety czy inne sekatory czyli nie stanowią dla gracza praktycznie żadnego zagrożenia z dalszej odległości. A zanim się zbliżą ma się pełno czasu na zabicie dziadów. Co innego jakieś glocki czy mp5, ale i tak nie mogą się równać z atomówka, obrzynem czy bazooką. Odradzam granie z broniami z modów, bowiem może to odpowiednio ułatwić/utrudnić grę(raczej to pierwsze). Najlepiej standardowy arsenał+ten z AWP. W zupełności wystarczy.

PS: Mam pomysł na Really Fucking Hard Pacifist Runa. Jak myślicie, to w ogóle możliwe?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pawsam35
Miłośnik broni
Posty: 242
Rejestracja: 03 wrz 2010, 21:25
Lokalizacja: te głupie pytania?

04 cze 2011, 18:00

Mr Minio pisze: Co innego jakieś glocki czy mp5, ale i tak nie mogą się równać z atomówka, obrzynem czy bazooką.
Jak dla mnie to się równają. Jak bystander strzeli do Ciebie w łeb np. z mp5, glocków to i tak DEAD, bez znaczenia ile masz hp.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2011, 18:03 przez Pawsam35, łącznie zmieniany 1 raz.


pow pow ^^
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 cze 2011, 00:39

Mr Minio pisze:Mam pomysł na Really Fucking Hard Pacifist Runa. Jak myślicie, to w ogóle możliwe?
Byłbyś chyba pierwszy. xD

Zauważ tylko, że w zwykłym PR sporo czasu poświęcasz jednak na zbieranie powerupów uzdrawiających. W RFH to już chyba niemożliwe...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 cze 2011, 11:58

Możliwe, a nawet konieczne jeśli chcesz przeżyć. Wystarczy taktyka ninja, gdy ich szukamy, a "na masakrę" gdy gramy. Pacifist run byłby w tym przypadku bardzo trudny(oczywiście mowa tylko o M-F), ale może spróbuję takiego czegoś w wakacje.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 cze 2011, 12:08

Mr Minio pisze:Możliwe, a nawet konieczne jeśli chcesz przeżyć
Ale czy miałbyś tego czasu tyle, inaczej mówiąc, na zwykłych trybach mieszkańcy pozwalają na szukanie, pozostając obojętnym na ciebie. W RFH takiego przyzwolenia nie ma - wejdziesz na przykładowe druty elektryczne i - jesteś na widelcu.

Przemykać jak szczur nikogo nie zabijając. Nie, no, to jest dopiero wyzwanie...

Aha, jak Pacifist Run, to przychodzą na myśli filmy Kameka. Tam użyte były koty-derwisze. I dla mnie to już nie jest pacifist run...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 cze 2011, 12:22

Tiquill pisze:czy miałbyś tego czasu tyle, inaczej mówiąc, na zwykłych trybach mieszkańcy pozwalają na szukanie, pozostając obojętnym na ciebie. W RFH takiego przyzwolenia nie ma - wejdziesz na przykładowe druty elektryczne i - jesteś na widelcu.
No wiem, niestety. Trzeba się pilnować, uciekać i mieć wiele szczęścia. Zawsze można stojąc na tych drutach kilka granatów na dół puścić, aby towarzystwo rozruszać, a jak ma być Pacifist Run to już sprawa bardziej skomplikowana. Jakby była jakaś broń co paralizuje na odległość i to więcej niż 1 osobę, to by ułatwiło sprawę, a tak... Nie wiem. Zawsze można użyć moczu, ale czy go starczy*? W wakacje siądę nad tym to zdam relację.
Tiquill pisze: Przemykać jak szczur nikogo nie zabijając. Nie, no, to jest dopiero wyzwanie...
Jak grałem wcześniej to i tak nie zabijałem wszystkich, ale nieraz drogę sobie trzeba oczyścić. No i szczęście lub pech, bo jak drogę zagrodzi niemiluch z atomówką to load i od nowa. Czekać w ukryciu aż będzie dogodne ustawienie bystanderów i chodu do punktu wczytywania. Wkurzająca i diabelnie trudna taka gra będzie, ale jaka potem satysfakcja, gdy się przejdzie.

Tiquill pisze: Tam użyte były koty-derwisze. I dla mnie to już nie jest pacifist run...
Też takie miałem odczucia, bo może i gra tego nie zalicza, że to gracz zabił, ale to w końcu on wypuścił tego kota, a więc odpowiedzialny też jest po części. Gra nie zalicza zabójstwa, ale uczciwi powinni grać nawet bez kotków.



* Tak, wiem, dziwnie to brzmi.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 cze 2011, 12:42

Mr Minio pisze:Zawsze można użyć moczu, ale czy go starczy*?
Jak sikanie stojąc na drutach elektrycznych - to tylko Postal, nigdy w życiu! xD
Mr Minio pisze:uczciwi powinni grać nawet bez kotków.
I bez Champa. Każdy zagryziony przez Champa przeciwnik to też pomoc w przejściu gry przez uśmiercenie przeciwnika. Wszyscy powinni przeżyć, którzy są świadkami naszych poczynań. Można tylko aranżować strzelaniny i zamieszki z udziałem policji, uzbrojonych mieszkańców i innych psów czy też krów czy słoni. Wtedy dzieje się to dzięki naszej inwencji, staraniu, główkowaniu. Rzucony kot-derwisz jest jak broń, Champ u boku - również jest jak broń w naszym inwentarzu, kupiona za jednego pączka. Tak ja to widzę i tak grałem na PR: Champ, do budy, nie przeszkadzaj! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ