[MOD] Re-Delivery

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy Re-Delivery jest dobrym modem ??

Super
7
47%
Tak
6
40%
Nie
2
13%
Dno
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 15
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

06 lut 2009, 18:59

Witam.

Tak jak w tytule... temat ten dotyczy Moda Re-Delivery.
Szukałem w Googlach i tutaj jakichkolwiek informacji na temat tego moda... nic nie znalazłem. A jestem ciekaw czy jest np. nowa wersja, kto go tworzy, czy dużo ludzi w niego grało i co o nim sądzicie.

Tak więc proszę o informacje: jaka jest aktualna wersja, co o tym modzie sądzicie i kto go tworzy.

Niech każdy kto w niego grał wystawi krótką opinie\recenzję na temat tego moda.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 06 lut 2009, 19:02 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2009, 01:35

Twórca: Fantom(TEAM AF) - czyli prawdopodobnie jeden człowiek należący do składu TEAM AF. Albo też grupa, która raz nazywa się Fantom, a raz TEAM AF.

Strona twórcy: https://w3.quake3.jp/fantom/ - trzeba kliknąć w baner RD. U mnie na Firefoxie nie działa, ale w innych przeglądarkach można wejść.

Co nowego? Nie wiadomo, wiem tylko, że na wiadomości autor nie odpowiada. I nie widać, by jakiekolwiek prace były nad tym modem kontynuowane. Stronka id dawna nie jest aktualizowana.

Moja ocena? Na: Tak. Jest dobrym modem. Dość trudnym do przejścia, mimo że krótkim. Raptem trzy mapy, w tym jedna pochodząca z Postala 1. Nowością jest nowy karabin, Krinkov, nieco własnych tekstur, meshy. Zaletą to, że tworzy zamkniętą całość, ma własny folder i plik uruchomieniowy. Dla mnie jednak najważniejsze jest co innego.

Wielu twórców tworzy własne, bardzo dobre mapy, ciekawe światy - ale tylko jako mapy trybu multiplayer. Aż chciałoby się zagrać w takie mapy w singlu, eh... Tak mamy w RD. Bez wielkiego zadęcia zrobili coś singleplayer, małą rzecz, która cieszy. Bez nadmiaru dodatków, ot krótka rzetelna robota, po prostu. To lubię, właśnie za to "po prostu". :ok:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

16 lut 2009, 18:01

Po pierwsze, dzięki Ci za info ;)

Po drugie... aż smutno usłyszeć taką informacje, że prace nad modem nie będą kontynuowane. Bo moim zdaniem jest to świetny mod, może faktycznie za krótki, ale wystarczyły by kontynuacje pracy nad tym modem - inaczej: wydłużenie tej gry.

Był to mój pierwszy mod do P2, który odpaliłem z zacierającymi rękoma, nie zawiodłem się na nim, wiedziałem, że będą nowe wersje, urozmaicenia - ale tak nie będzie :(
Raptem trzy mapy, w tym jedna pochodząca z Postala 1
Powiedz mi, która to mapa ? Bo w P1 nie grałem. (możesz podać jako numer mapy w kolejności przechodzenia)
Ostatnio zmieniony 16 lut 2009, 18:02 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 lut 2009, 21:53

kryhoo pisze:Powiedz mi, która to mapa ? Bo w P1 nie grałem. (możesz podać jako numer mapy w kolejności przechodzenia)
To Highway.fuk, ale jaka jest jej kolejność, to nie pamiętam już. No i szkoda, że nie jest rozwijany. Ale widać taki był zamiar twórcy/twórców, zrobić rzecz skończoną, bez sequeli. A to też ma swój plus. Bo wszystko teraz wokół przedłużają, co nie zawsze cieszy. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

18 lut 2009, 22:06

autostrada :zdziw:

nie ta mapa niema nic wspólnego z p1


to chodzi o Salvage.fuk to ona jest wzorowana na p1

a tu pokazanie podobieństwa

Obrazek


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 lut 2009, 22:21

W mordę, niedawno czytałem o tym przy jakiejś okazji i właśnie autostradę uznałem za tą mapę z Jedynki. Cóż, dzięki za sprostowanie. Nie grałem w P1. A i gapa ze mnie, bo obrazek powyższy znam, moja wina. :bolek:


EDIT: To readme do tej paczki, gdzie Killer_Ken (kto gra na multi, ten kojarzy gościa dobrze) pisze o imporcie Highway do trybu multi. Tam pisze też właśnie, że autor RD nie odpisuje na wiadomości. No a ja z tego wszystkiego autostradę wziąłem za mapę z P1, eh. Śpiący jestem. :P

No i polecam przy okazji mapy Killer_Kena i jego kolegi (klik) - zwłaszcza mapy Doofus'a to prawdziwe dzieła! To nic, że multi.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2009, 22:44 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

18 lut 2009, 23:09

To readme do tej paczki, gdzie Killer_Ken (kto gra na multi, ten kojarzy gościa dobrze)
Dziwne, gram dość często i długo i nie kojarze gościa :bolek:


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 lut 2009, 23:15

Bo nie ma już jego serwera. Ale miał własny serwer, to przykład ze starego Postal2.ini:
Favorites[29]=Killer_Kens MeGa Map Server\70.224.91.205\7778\False

No i jak nie serwer, to mapy możesz kojarzyć, znajdziesz je w powyższym linku, z którego wejdziesz na ogólny profil. Na pewno coś znasz.

Chyba powinniśmy już wrócić do tematu. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

18 lut 2009, 23:20

Ehh... więc musiał to być dobry serwer.

Kolejny dowód na to, że co najlepsze - "umiera".

Tak jest właśnie z MODem RD i tym serwerem (choć nie kojarze go, to musiał być dobry).


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 lut 2009, 16:15

Mod Re-Delivery jest dobry. Nie wspaniały, ale też nie słaby. Po prostu dobry.
Miło, że dodaje nową broń, jest to jeden z jego największych plusów.
A słyszeliście muzykę i wygląd menu? Super!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
M@ti1233
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2009, 19:38
Lokalizacja: Łubie

19 mar 2009, 14:23

Wiecie skąd moge dostać tego moda. Dużo już szukałem i nie znalazłem :cry: . HHHEEELLLPP


Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

20 mar 2009, 16:46

A słyszeliście muzykę i wygląd menu? Super!
... i początek gry ?? właśnie... menu, muzyka i pierwsze momenty na pierwszej mapie sprawiają wrażenie że ten mod zamienia P2 w jakiś survival horror.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2009, 16:46 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

20 mar 2009, 17:43

Właśnie ciekawostka jest taka, że muzyka z menu pochodzi także z P1. Kolejne powiązanie.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

22 mar 2009, 15:36

Mi ten mod nie przypadł do gustu :P

Od takiego typu produkcji oczekuję prostej i przyjemnej rzeźni. Tutaj rzeź może i jest, ale bardzo mecząca :)


ODPOWIEDZ