Rangi Filmowiec i Namierzeni zostały usunięte

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 kwie 2017, 23:59

  • Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają. Potrzeby i cele tego forum również ulegają zmianom. Co było perspektywą rozwoju lub sposobem na porządek a nie sprawdziło się - przestaje istnieć. To już ostatni etap zmian, jaki przeprowadzam na forum od 21 kwietnia 2017. Otóż:
Właśnie teraz zostały usunięte niepraktyczne już rangi/grupy: Filmowiec i Namierzony.

Popatrzcie sobie ostatni raz na te kolorki. ;) Można by mówić, że szkoda Filmowca. Ale tak naprawdę, to jego naczelne przeznaczenie nie było realizowane, czyli: Nie były tworzone filmy prezentujące nasze mody. Inne zadania i inni ludzie powiązani z tą grupą zaś - odeszli w niesławie. Pozostało dwóch, trzeci zgłaszał chęć... I bez tej grupy będą tu spełnieni. Ale rozwiewamy filmowe złudzenie, nie warto ich podgrzewać.

Zaś wszystkie inne działania powiązane z filmami i aktywnością na YouTube przejmie inna ranga, już istniejąca. Jaka to, spytacie? Wszystko się okaże. ;)


No i jeszcze ranga mająca pomóc nam w zaprowadzaniu porządku, Namierzeni. Bardzo przydatna i pomysłowa - ale w pewnej tylko czasoprzestrzeni forum. Dziś do sprawy trudnych użytkowników podchodzimy inaczej. Bez namierzania i odstrzału, bez ostrzegania. Od tego są warny. Co prawda otwarci jesteśmy na nowych użytkowników, i to nawet bardzo, ale nie na takich, którzy sprawiają problemy. Nie warto dla takich naszych zabiegów. Od selekcji niepoprawnych userów są warny i bany. To są sprawdzone podstawy porządku i - przy nich zostajemy.

Usunięta została też ranga Ciota. Może pasowała do Postala (każdy, kto czitował, słyszał to od samego Kolesia), może była śmieszna i skutecznie odstraszała szkodników - ale już nie pasuje do forum dnia dzisiejszego. Nie ma już.


I tak dotrwaliśmy do końca bieżących zmian na forum. I do zmian kolorów naszych Użytkowników. Znów jest inaczej. Teraz z przewagą odcieni żółtego. Pamiętacie najstarszą skórkę naszego forum? No, kolory podobne. Taki nawrót do dobrych czasów, tak przy okazji. :)

2017 rok trwa! Dalej! :salut:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

01 maja 2017, 00:00

RIP Moja pierwsza ranga :(


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

01 maja 2017, 00:07

Moja też xD


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

01 maja 2017, 00:17

COOOOO?!?!??! Krok w tył, namierzony jeszcze ok, taki ważny nie był, ale Filmowiec? Oj, nie ładnie nie ładnie


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

01 maja 2017, 00:44

Dobrze, że usunąłeś rangę Namierzony i Ciota, od dawna były to martwe rangi, i obecnie "nie patyczkujemy" się w przypadkach Osób spełniających ich kryteria, dlatego też nie miały sensu istnieć.
Kwestia usunięcia rangi Filmowiec jest dla Nas dyskusyjna, aczkolwiek w wypadku Osób, które ją straciły nie martwiłbym się tym, ponieważ zawsze istnieje szansa na to, że wróci :)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2017, 00:56 przez Radzik, łącznie zmieniany 2 razy.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 maja 2017, 00:54

Devi90 pisze:COOOOO?!?!??! Krok w tył, namierzony jeszcze ok, taki ważny nie był, ale Filmowiec? Oj, nie ładnie nie ładnie
Czekałeś, i się nie doczekałeś, przykro mi. Ale. Zlecania z nadania nie wyszły. Dobrowolne kręcenie filmów kiedy były okazje (a były) nie wyszły. Więc po co? Teraz pozostaje Wasza w pełni wolna i nieprzymuszona wola. Zrobisz - albo nie zrobisz. ;)

Radzik136 pisze:nie martwiłbym się tym, ponieważ
Nie mam powodu zaprzeczać. ;)

Yossarian pisze:Moja też xD
A co, byłeś Filmowcem? xD
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

01 maja 2017, 01:30

Tiquill pisze:
Czekałeś, i się nie doczekałeś, przykro mi. Ale. Zlecania z nadania nie wyszły. Dobrowolne kręcenie filmów kiedy były okazje (a były) nie wyszły. Więc po co? Teraz pozostaje Wasza w pełni wolna i nieprzymuszona wola. Zrobisz - albo nie zrobisz. ;)
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale tu już nie chodzi o to, że ja czy tam Szaku chcieliśmy Filmowca. Usunięcie go to tak jak usunięcie V.I.Pa. Choć na razie może i było to "konieczne", bo byli w Filmowcach tylko Szatan i seebeek, a oni mają już wyższe rangi, ale kiedyś można było by ją przywrócić, jak np. było by parę osób chętnych na filmowca.

Tiquill pisze:
Yossarian pisze:Moja też xD
A co, byłeś Filmowcem? xD
Namierzonym xD


왜 이걸 읽나요?
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

01 maja 2017, 02:59

Tiquill pisze:A co, byłeś Filmowcem?
Propostal dobrze napisał, byłem namierzonym xD


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 maja 2017, 03:13

Yossarian pisze:Propostal dobrze napisał, byłem namierzonym xD
Ja to wiem, ja to wiem. Ale pytanie paść musiało. xD

Devi90 pisze:Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale tu już nie chodzi o to, że ja czy tam Szaku chcieliśmy Filmowca.
Widzę rozczarowanie. To nawet dobrze. Rób swoje i rób to co lubisz. Nie dla nagród. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

01 maja 2017, 09:29

Pan Szatan pisze:RIP Moja pierwsza ranga :(
Moja też :/
Ale trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej ;)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

01 maja 2017, 11:08

Dobra decyzja.
Devi90 pisze:Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale tu już nie chodzi o to, że ja czy tam Szaku chcieliśmy Filmowca. Usunięcie go to tak jak usunięcie V.I.Pa.
No to skoro była dla ciebie prestiżowa, to rób dobre filmy o Postalu i może dostaniesz VIPa. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

01 maja 2017, 22:39

Przyszło mi na myśl aby się wtrącić: właściwie co z kanałem youtubowym PSI? Czy ktoś się tym zajmuje? Czy ktoś wrzuca tam jakieś filmy?


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 maja 2017, 14:44

Piroziom pisze:właściwie co z kanałem youtubowym PSI? Czy ktoś się tym zajmuje? Czy ktoś wrzuca tam jakieś filmy?
Nie ma na niego czasu. Choć ktoś się zaoferował. Kwestia czasu aż i to ruszy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ