Ranga V.I.P.

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

28 kwie 2007, 19:23

Tak jak zapowiadałem jakiś czas temu na forum powstała ranga V.I.P. Na początku otrzymały ją osoby, które wspomogły nas finansowo wtedy, gdy tego najbardziej potrzebowaliśmy! Jeszcze raz serdecznie im dziękuje za to wsparcie. Nowe osoby także będą przyjmowane do tego elitarnego grona, ale proszę nie pisać do administracji z prośbami o przyjęcie takie działania oddalają was od rangi V.I.P. Administratorzy widzą, kto zasługuje na ta rangę i jeśli będzie potrzeba będziemy ją nadawać.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 paź 2007, 23:37

Lista VIP-ów z dniem dzisiejszym uległa powiększeniu. Do dotychczasowych GenCietrzeźwiew, kazik, Kmieciu, Ma57, Mixer, Obrzyn_ek i Tiquill dołączyli właśnie (alfabetycznie):

ALCRD - za nieoceniony wkład w edycję Postala 2,
Lothar - za starannie udzielaną pomoc i wkład w zawartość merytoryczną forum,
prawdziwy 666 - za nieoceniony wkład w edycję Postala 2,
Silver Dragon - za swoje niebywałe screenshoty.

Jak widać, aktywny udział na forum przynosi profity. ;) Gratulacje!

P.S. Rangę VIP uzyskał także Kariko, który jednocześnie utracił status Moderatora. Zbyt mały wkład w pełnioną funkcję nie był adekwatny do rangi. Pozostając wobec niego z całym szacunkiem, Administratorzy uzgodnili uhonorować go rangą VIP.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 paź 2007, 11:04

Szkoda, że bobo nie wchodzi już na forum. Mówi, że ma mało czasu - jak my wszyscy. :/ On także zasłużył na tę rangę, jednak bez systematycznego udzielania się, nie ma o tym mowy.

PS
Tiquill pisze:(...) Do dotychczasowych GenCietrzeźwiew, kazik, Kmieciu, Ma57, Mixer, Obrzyn_ek i Tiquill (...)
I jeszcze Iquid ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

29 paź 2007, 12:51

witamy nowych V.I.P-ow.nalezalo sie gdyz dzieki nim forum i postalsite sie rozwija ;)
oby tak dalej.
i tak jak mowil Tiquill aktywnosc sie oplaca ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 paź 2007, 17:48

Kmieciu pisze:
Tiquill pisze:(...) Do dotychczasowych GenCietrzeźwiew, kazik, Kmieciu, Ma57, Mixer, Obrzyn_ek i Tiquill (...)
I jeszcze Iquid ;)
Iquid jest moderatorem każdej grupy, a więc nie jest też zwykłym V.I.P.-em - dlatego go nie wymieniłem. Ale jest jak najbardziej! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 paź 2008, 23:01

Uznania i zmiany.

Parę dni temu rangę V.I.P. otrzymał Demonical Monk, za swój program P2Get, moda oraz jako impuls do dalszych prac dla PostalSite. Dziś skład docenionych użytkowników powiększył się o kolejne 3 osoby:

Spoonman - za cenną pomoc na forum, zwłaszcza w dziale PostEd, bez jego wiedzy i rad bylibyśmy ubożsi. Pracuje jeszcze nad znakomitym modem P2: Battle Zone, niech więc dzisiejszy awans traktuje jako zachętę do dalszych prac nad modem.
Mrocz - za pomocne tutoriale dla STP, AW i ED, które pobierzemy w downloadzie. Chęć i czas na ich wykonanie procentuje. Liczymy także, że na tym nie skończy i w swej pracy Redaktora wiele nam jeszcze okaże pożytku. ;)
Smuggler - za wpłatę na nasz serwer (5 zł).


Jednocześnie ogłaszam, że od dziś nie będzie przydzielana automatycznie ranga VIP za wpłatę na serwer. Ranga VIP nadawana będzie tylko poprzez rozpzpatrzenie zasług za wkład w stronę i forum. Honorowanie wpłat finansowych VIPem będzie tylko za większą sumę. Jaką oraz kiedy, każdy ofiarodawca dowie się, rozmawiając przedtem z Administracją.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 paź 2008, 20:51

POLSKI: Ranga V.I.P. wzbogaciła się dziś o nowego posiadacza: kank. Powodów nie trzeba przedstawiać, to jest oczywiste. Może tylko rodzić się pytanie: dlaczego tak późno? ;) Dodatkowo wszechwładny w koderce kank, który daje nam tak wiele, otrzymał też własną rangę: Japanese God of Code. Gratuluję w imieniu PostalSite.info, fanów Postala, Vince'a Dave'a (a jak!) i własnym. :)


ENGLISH: Rank of V.I.P. enriched today of a new holder: kank. Reason do not need to present, it is obvious. It can only raise the question: why so late? ;) In addition kank, almighty of code, received on his own rank: Japanese God of Code. Congratulation in name PostalSite.info, Postal 2 fans, Vince Dave (oh yes!) and my. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 paź 2008, 20:52

Kank, thanks for all you've done for us. :) Not only for Players, just Poles. :) Dziękujemy!


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

27 paź 2008, 21:36

Nie powinno przypadkiem być "Japanese God of Coding" ? 8-)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 paź 2008, 22:33

Może. Ale wybór padł na 'code' - to poszerza tytuł o więcej dziedzin działania, nie tylko kodowania jako takiego. No. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 mar 2011, 04:55

Z powodu długotrwałego braku aktywności w wykonywaniu obowiązków moderatora rangę tą utracił Dr. Dundersztyc. (Kiedy wróci do formy, przywitamy go na tym stanowisku z powrotem). Za swoje niekwestionowane zasługi w popularyzacji sieciowej rozgrywki w Postala 2 zostaje jednakże uhonorowany rangą V.I.P. Z opóźnieniem, ale zaległość tą należało nadrobić.

Gratulujemy i czekamy jego powrotu w nowym blasku. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

23 kwie 2011, 23:30

(:

Dzięki za wyróżnienie. Z początku chciałem Ci nawrzucać, to i owo, że tak bez ostrzeżenia i omówienia tematu - w końcu kiedyś sam byłeś nieobecny przez pewien czas ze względów służbowych i nikt Ci tronu nie podsiał. Liczyłem na większe wyrozumienie - w końcu sam wiesz jak to jest. Jednak po przemyśleniu tematu postanowiłem go nie drążyć, gdyż wiem, że sam zaniedbałem nieco to stanowisko. Teraz można powiedzieć, że jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy, gdyż nie ciąży na mnie ta zielona odpowiedzialność - z którą sobie nie do końca radziłem... Szkoda okupować stanowisko tylko dla samej sztuki, skoro ktoś inny może się na nim lepiej sprawdzić.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2011, 13:53

Dr. Dundersztyc, bez omówienia tematu, zarzucasz mi? Trudno omawiać, gdy na niego nie reagujesz. Na żaden temat, gdzie powinieneś z racji swoich obowiązków zajrzeć, nie reagowałeś. Totalna olewka! Pomimo, że wchodziłeś na forum. To dowiodło, że nie rozumiałeś swojej roli moderatora. A twoja teraz reakcja to potwierdza.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

25 kwie 2011, 15:01

Swoją rolę rozumiałem, gorzej było z czasem, którego po prostu nie miałem, by te obowiązki chociaż w minimalnym stopniu realizować. Nie mam zamiaru dalej drążyć tematu.


Obrazek
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

25 kwie 2011, 21:12

Tiquill pisze:Pomimo, że wchodziłeś na forum. To dowiodło, że nie rozumiałeś swojej roli moderatora.
Mógłbym to samo powiedzieć o jeszcze jednej osobie, ale chyba wolę to przemilczeć... :bolek:
Dr. Dundersztyc pisze:Swoją rolę rozumiałem, gorzej było z czasem, którego po prostu nie miałem, by te obowiązki chociaż w minimalnym stopniu realizować. Nie mam zamiaru dalej drążyć tematu.
Ważne że jesteś z powrotem.Teraz tylko spróbujmy się zgrać i umawiać na meczyki mp.Może w końcu uda nam się stworzyć pełni funkcjonującą Polską postalową komórkę MP.


ODPOWIEDZ