Ranga Tester - do likwidacji?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Zlikwidować grupę Tester?

Tak
4
50%
Nie
0
Brak głosów
Jest mi to obojętne
3
38%
Zlikwidować grupę, ale zostawić rangę Tester jako uznaniową
1
13%
 
Liczba głosów: 8
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

07 paź 2015, 17:36

https://forum.postalsite.info/no ... htm#129941
Tu zacząłem ten wątek, ale myślę, że wart jest on osobnego tematu.
Czy ranga Tester wciąż ma sens? Od dawna ma ją jedynie trzech ludzi, a reszta niespecjalnie chce o nią walczyć. Czy może ją zlikwidować jak Badassy i przywrócić odrobinę forum do korzeni? Moim zdaniem ten kto chce testować mody zrobi to i tak bez względu na rangę i kolorek (notabene nikt i tak z obecnych testerów tego kolorku nie ma, bo mają inne wyższe rangi oprócz tej). Krótko mówiąc - uważam dalsze istnienie tej grupy za bezcelowe.
Głosujcie i przedstawcie swoją opinię.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

07 paź 2015, 19:45

Taka ranga nigdy nie miała sensu – każdy, kto pobiera daną modyfikację i jej używa w grze, z automatu staje się jej testerem, więc wyróżnianie ludzi za to, że robią to częściej od innych i czują się w jakiś sposób zobligowani do robienia tego naprawdę trudno porządnie uzasadnić.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 paź 2015, 20:09

Ranga Tester miała być nagrodą za testy i zachętą do tychże. Od początku więc towarzyszyła jej jedna paskudna rzecz: interesowność. I było hepi do czasu aż podliczyłem (liczenie takie jest absorbujące czas i uwagę) wszystkich i ogłosiłem wyniki. Nie ma szans zwyciężyć, bo Tiquill ma punktów 2 razy więcej od drugiego w kolejności a drugim jest inny admin, Silver Dragon. Z kim nam rywalizować, małe myszki - pomyśleli sobie ochotnicy. :cry: I ochota na rangę zdechła. :diabeł:

Ranga powinna być honorowym nadaniem a stała się anegdotą. Szkoda.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 paź 2015, 21:47

Mamy rangę uznaniową Vip, i myślę że jeśli ktoś wybitnie będzie testował i opisywał mody, może na nią zasłużyć. A grupa tester może zniknąć. ;)


8=======D
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

07 paź 2015, 21:49

Mi ta ranga w sumie nie przeszkadza. Mogła by zostać (w końcu to jakaś ranga więcej na profilu :P ), ale można żyć bez niej.

Osobiście, gdy testuję jakiegoś moda albo mapkę, to jak mam coś ciekawego do powiedzenia o nim/niej to to po prostu piszę. Trochę inaczej podchodzę do "notatki" jak nastawiam się na pisanie dłuższej recenzji, ale jakoś nie myślę wtedy o randze Tester.

Oprócz tego, to jakoś ostatnio nie ma za bardzo nic do testowania większego, jedynie jakieś mniejsze mapki czy coś.

Samemu zaznaczyłem jednak opcję ostatnią.


Zablokowany