Pytanie

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
KiepskiAssasyn
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 14:47

27 cze 2017, 14:57

Witam, jestem nowy,

mam pewno pytanie, a brzmi ono: Czy jak kupie Postal 2 w PL, moge dodac go do biblioteki Steam w DE? Z gory dziekuje za odpowiedz, i przepraszam na brak Polskich znakow, ale mam
klawiature z DE.


Edit: P.S. Nie chce trafic do ,,kicia,, , wiec czy te sposoby sa legalne? Mam na mysli, czy jak kupie to w Polsce to czy bede mogl w to normalnie grac (z internetem)?
Ostatnio zmieniony 05 lip 2017, 17:58 przez KiepskiAssasyn, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 cze 2017, 15:17

Jeśli kupisz polską pudełkową wersję P2 to nie ma tam klucza na Steam.
Jeśli chodzi ci o dodanie P2 jako gra spoza steam to oczywiście że się da.

Chyba że chcesz kupić P2 na Steamie w polsce i zostanie dodany do biblioteki to jak wrócisz do niemiec będzie tam nadal (jestem pewnien na 95%).
Klucza chyba nie będziesz mógł aktywować w niemczech.

PS. Następnym razem pisz swoje pytania dokładniej bo nie byłem pewien o co ci chodzi...
No i szczerze ci współczuję, że żyjesz w takim beznadziejnym kraju gdzie wszystko jest cenzurowane lub zakazane, musisz kombinować żeby pograć w jakąś grę +18 xd.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017, 15:21 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

27 cze 2017, 17:49

KiepskiAssasyn pisze:mam pewno pytanie, a brzmi ono: Czy jak kupie Postal 2 w PL, moge dodac go do biblioteki Steam w DE? Z gory dziekuje za odpowiedz, i przepraszam na brak Polskich znakow, ale mam
Najlepiej kup w Polsce P2C, Paradise Lost czy co tam chcesz na Steamie, ściągnij sobie na dysk i zainstaluj, potem już w ogóle nie będziesz potrzebował połączenia z internetem do gry, będzie ci normalnie chodzić.
Wadą jest niestety niemożność odblokowania achievementów ze względu na brak połączenia z siecią, a mniemam że poniekąd również o to ci chodzi... :|

PS: ten temat powinien być w dziale ze Steamem

Przeniesione // ShaQ
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017, 18:14 przez Dzienis, łącznie zmieniany 2 razy.


I regret nothing
Awatar użytkownika
KiepskiAssasyn
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 14:47

02 sie 2017, 14:08

Dobrze, czytałem sobie, i teraz wiem że blokada regionalna dotyczy tylko sprzedaży.

Ale czy lepiej założyć sobie konto specjalnie dla Postala, czy lepiej ryzykować i wpisać kod na konto, gdzie mam z 30 gier? (Jak coś kupuję z G2A bo o wiele taniej)

Proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo najprawdopodobniej jestem w Polsce tylko do Soboty (to może się jeszcze zmienić)


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

02 sie 2017, 14:16

Ale czy lepiej założyć sobie konto specjalnie dla Postala, czy lepiej ryzykować i wpisać kod na konto, gdzie mam z 30 gier? (Jak coś kupuję z G2A bo o wiele taniej)
Skoro klucz jest na GLOBAL (Przy kupnie na G2A jest lista w jakich krajach nie można aktywować, jeśli nie ma tam Polski, to dobrze), a ty jesteś jeszcze w PL, to możesz aktywować na tym koncie z 30 grami. Jak pojedziesz do DE to ci gra raczej nie zniknie z konta. Ale nie wiem czy też będziesz mógł w niego tam grać. Bo z tego co wiem to P2 jest tam zablokowane.

PS. Z tego co wiem jak będziesz chciał aktywować np. Klucz na region Rosyjski w Polsce to ci wyskoczy komunikat że nie możesz bo blokada regionalna itp. i nie będziesz miał gry na koncie...
Ostatnio zmieniony 02 sie 2017, 14:22 przez ShaQ, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
KiepskiAssasyn
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 14:47

02 sie 2017, 14:26

To 2 to akurat wiem, ale raczej jak gra jest w bibliotece steam to powinno dać się do niej wejść.


(Jak ktoś ma doświadczenie z takimi sprawami (mieszka w DE lub mieszkał) to niech napisze, proszę.)
Ostatnio zmieniony 02 sie 2017, 14:28 przez KiepskiAssasyn, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
KiepskiAssasyn
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 14:47

15 paź 2017, 10:03

Można zamknąć, udało mi się już z 3 miesiące temu :).


(Szukam tylko spolszczenia do Paradise Lost ale raczej nie znajdę)


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

15 paź 2017, 10:06

Spolszczenia do Paradise Lost w ogóle nie ma. Szanse mogą być różne. Możliwe że na dwudziestolecie serii jakaś dystrybucja się zainteresuje i dorobi spolszczenie albo RWS doda napisy do PL a tłumacze będą mieli pole do popisu. Nic tylko czekać.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

15 paź 2017, 10:33

W Grudniu/Styczniu lub ewentualnie trochę później bo jeszcze na 100% nie są pewni, pracują nad jakimś sekretnym projektem (prawdopodobnie nowa gra czy cuś).
Update z poprawkami tłumaczenia w P2 i napisy do P2: PL będą ale kiedy, dokładnie nie wiadomo. Info mam od jednego z pracowników RWSu ;)
Ostatnio zmieniony 15 paź 2017, 10:38 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ