Pytanie odnosnie modow...

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Daimyo
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2009, 18:04

06 cze 2009, 19:38

Witajcie!

Nigdzie nie moge znalesc opisu, jakie funkcje ma kazdy nowy mod, AWP, ED itp. Sciagnolem wszystkie i chce je tak zainstalowac aby byly nastepujace funkcje: odcinanie nog, rak, i cwiartowanie, nowe bronie typu shiruken, beczka z kwasem oraz mozliwosc rzucania samochodami no i oczywiscie gra z zombiakami. Da sie to wszystko wrzucic do jednego zeby dzialalo razem? bo na filmikach na youtube widzialem taki bajer...

Jezeli sie da to prosze o instrukcje co najpierw istalowac itp. z gory dziekuje.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

06 cze 2009, 20:03

Mod ED Weapons in AWP. Przenosi bronie z ED do AWP, przy czym zależnie od wersji ingeruje (lub nie) w działanie całego AWP
Tu masz rozpiskę bardziej znanego. Nie mam go, musisz poczytać
Ten jest mój, wpływa na część grubasów w grze, widać tylko unoszące się głowy, nie wolno ich ruszać (inaczej crash). Jak chcesz spróbować przeczytaj cały temat, tak na wszelki
Znalazłem jeszcze taki nie wiem czy zadziała z AWP. Nie chciało mi się czytać tego tematu


Awatar użytkownika
Daimyo
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2009, 18:04

06 cze 2009, 21:05

A czy wie ktos moze jak polaczyc moda ED ze zwyklym postalem? Widzialem nieraz na filmikach ze mieli to tak ladnie zebrane do kupy, zamiast 3 krwawych plam w prawym gornym rogu byly gwiazdki (szeryfa xd) i taka dziwna ikona broni -K- dzieki ktorej mozna bylo lapac i rzucac samochodami ;p kompletnie nie wiem gdzie znalesc cos takiego, testowalem te z @up ale to nie jest to ;/


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

06 cze 2009, 23:09

Daimyo pisze:Sciagnolem wszystkie i chce je tak zainstalowac aby byly nastepujace funkcje: odcinanie nog, rak, i cwiartowanie, nowe bronie typu shiruken, beczka z kwasem oraz mozliwosc rzucania samochodami no i oczywiscie gra z zombiakami. Da sie to wszystko wrzucic do jednego zeby dzialalo razem? bo na filmikach na youtube widzialem taki bajer...
Czy posiadasz AW?
Daimyo pisze:zamiast 3 krwawych plam w prawym gornym rogu byly gwiazdki
Jak zgarniesz strój policjanta, to nawet w najwcześniejszej wersji P2 będziesz miał gwiazdki
Daimyo pisze:taka dziwna ikona broni -K- dzieki ktorej mozna bylo lapac i rzucac samochodami
To KarmaGun dostępny w AWP, oraz w STP jeśli go sobie doinstalujesz. D/L
Ostatnio zmieniony 06 cze 2009, 23:10 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Daimyo
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2009, 18:04

07 cze 2009, 12:47

Czy posiadasz AW? - tak

Nie wiem jak przeniesc te bronie z ED do AWP, nigdzie nie jest wyjasnione tylko pare downloadow i funkcje ;/


//Edit

NO CHOLERA!!!.. sciagnolem tego karma guna, wklejam do folderu z AW i nic! wpisuje ten kod i nieznana komda NO KU**A nic mi nie wychodzi ;/

Moglby ktos podac swoje gg i mi w tym troche pomoc bo ja naprawde nie ogarniam a chcialbym sobie pograc w tym stylu ... ;/

moje gg: 5917560 - help please
Ostatnio zmieniony 07 cze 2009, 13:07 przez Daimyo, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

07 cze 2009, 15:14

Po kolei:

1. Instalujesz AW+AWP+AWPMod
2. Po zainstalowaniu AWP, na pulpicie powinien ci się pojawić skrót do AWP. Jeżeli go nie ma, tworzysz skrót do pliku, którym uruchamiasz AW. We właściwościach skrótu, tam gdzie element docelowy na końcu ścieżki wpisujesz -ini=Postal2AW7.ini i tym skrótem uruchamiasz AWP
3. Podczas gry wpisujesz w konsoli imacheatingcheaterwhocheats >> kod uruchamiający pozostałe kody, które są tu i tu
Ostatnio zmieniony 08 cze 2009, 21:20 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Daimyo
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2009, 18:04

07 cze 2009, 19:55

GENIUSZ! DZIEKI :D

Jeszcze cos, jak gralem na tym modzie to sobie wlaczylem AW7 zeby grac w miasteczku. Wpisuje wszystkie kody na bronie i niektore nie dzialaja, np. te z AW itp. nie dzialaja, a jak chodze po miescie i rozwalam ludkow to maja WIDLY, KOSE itp. a ja nie moge jej wziac z kodu xd moze ktos cos doradzic?

ps: jak zainstalowac te mody co sa na nie kody w tym AWPMod, TnInv, CdInv itp?

[ Dodano: 2009-06-08, 17:49 ]
ODSWIERZAM

Sluchacie - tam sa dziwne kody - TnInv, CdInv itp. jak je uruchomic? tam pisze ze dzialaj tylko jak jakis mod jest zainstalowany, jakie to jeszcze mody sa? wie ktos xd

ps: na tym nie dzialaja inne kody jak te podane, nie moge sobie zrobic broni ze zwyklego postala, ani np. kosy lub widel z ED, nie ma wogole kodu, a po miescie biegaja niekiedy ludki co maja wlasnie widy i kosy, karnistrow z benzyna tez nie moge sobie "WYKODOWAC"... :/ Moze ktos powiedziec jaki jest na to kod? ewentualnie jakos wytlumaczyc jak te pliki .ini przerobic zeby zrobic wlasny kod na to (SWEET)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

08 cze 2009, 21:20

Przykro mi. WARN x1

Pisanie o tym samym w trzech różnych tematach i jeszcze w SB to nic innego jak denerwujący spam.

A teraz do rzeczy:
TnInventory oraz CDInventory musisz sobie sam zainstalować. Wszystko jest w d/l na stronie głównej. Z EAInventory jest już gorzej, bo żeby mod ruszył, poza instalacją trzeba zrobić mix'a ED i AWP.

Co do kodów
Podczas gry wejdź do menu. Jeżeli wpisałeś prawidłowo kod aktywujący, powinna wyświetlić się pozycja Triki. Tam masz wypisane część kodów z AWP. Wystarczy kliknąć w odpowiednią pozycję. Jeżeli tej pozycji nie ma, to znaczy, że skopałeś coś podczas wpisywania i dlatego też nie działa ci iwant
Ostatnio zmieniony 09 cze 2009, 13:09 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ