Przedpremierowe obawy o jakość

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lip 2008, 22:12

Chm... Powinienem być dobrej myśli i dać przykład wiary w Trójkę. Ale... Nie wydaje mi się, by udało im się powtórzyć sukces poprzednich części. Seria i bohater te same, ale tradycje i klimat już nie takie świeże. Za dużo jajcarstwa zapowiadają póki co. Bawimy się w zabijanie! Wolność i radocha! A póki co, to nie widzę w zapowiedziach jakiejś serio trudności, szczególnie intrygujących misji. Czegoś, co spowoduje drżenie ręki z myszką, podniecenia. Ot, idziesz tylko, śmiejesz się i rozwalasz. Taki odstresowywacz tylko?

Dwójce zarzucają, że jest głupia. Zwłaszcza wrogowie całej serii i fani pierwszej części, którzy zawzięli się na P2. A tymczasem to Trójka może być tą właśnie głupią częścią Postala. I tego się boję, pustki i głupoty. Jedną z zalet serii jest jej prostota fabuły. W Trójce zamiast prostoty możemy spotkać prostactwo. :(
Ostatnio zmieniony 18 lip 2008, 00:32 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

13 lip 2008, 22:20

Tiquill pisze:bohater te same
z tym bym się sprzeczał Dude w P3 zmienili na gorsze wprowadzając dwie zmiany które mi się nie podobają

zwiane koloru włosów na brąz (jak to koleś wiał czarno rude włosy)

i zmiana koloru jego płaszcza na też brąz (koleś miał CZARNY a nie brązowy płaszcz, to nie jest żaden Jon z ED żeby miał brązowy)
Ostatnio zmieniony 13 lip 2008, 22:40 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lip 2008, 22:43

Wymieniasz tylko zmiany wyglądu Kolesia. To jestem jeszcze gotów zaakceptować, to tylko zewnętrzne zmiany wyglądu. Boję się o samą grę, jej sens i grywalność.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

13 lip 2008, 23:31

Sens i grywalność - tego pierwszego Postalowi od 1 do 2 zarzucić nie można, na tym to polega. Cała zabawa. W 1 było mrocznie i klimatycznie - psychotycznie. W 2 psychotycznie, ale klimat zastąpił niewypowiedziany czarny humor i dobrze było. Co nas czeka w 3? Chciałbym powrotu do mrocznych klimatów 1 - tego humoru humorzastego sobie trochę odpuścić, pomordować bez celu... Pamiętacie jak w 1 na każdej mapie było polowanie na Kolesia? - istny survival, przydało by się to i w 3.

Z tym humorem panowie z RWS mogą w końcu przedobrzyć. A kontrowersji by się trochę więcej przydało, na tym wyrosła legenda całej serii. Panowie z RWS mówią, że są znudzeni zbijaniem, że świat jest znudzony. A ja się pytam WTF? Przecież starzy gacze owszem, już im to wychodzi bokiem, ale są nowe, jeszcze nie zdeprawowane pokolenia, którym trzeba zszargać ich młode umysły, wyrwać ostatni grosz, bo czego ci producenci gier nie wmyślą i... nakierować na ścieżkę zniszczenia i śmierci.


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

14 lip 2008, 12:11

Jak będzie edytor zmienimy tekstury i wszystko będzie po staremu


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 lip 2008, 13:39

Ciekawe czy widok z pierwszej osoby również będzie można w edytorze ustawić
Tak patrzę na te screeny i coraz bardziej mi to przypomina klona GTA


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

14 lip 2008, 17:25

Według mnie to będzie tylko TPP . jezeli miałoby być FPP twórcy już dawno by to pokazali.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

14 lip 2008, 17:30

Tiquill pisze:Dwójce zarzucają, że jest głupia. Zwłaszcza wrogowie całej serii i fani pierwszej części, którzy zawzięli się na P2.
Trójce zarzucają, że będzie głupia. Zwłaszcza wrogowie całej serii i fani drugiej części, którzy zawzięli się na P3. 8-)

Tyle odnoście moich obaw. P3 na pewno będzie pełen nowatorskich rozwiązań, które niekoniecznie muszą się spodobać ortodoksyjnym fanom P2. Ja jak na razie pozytywnie patrzę na trójkę, jeszcze za wcześnie żeby się martwić.


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

14 lip 2008, 17:30

eddie pisze:Jak będzie edytor zmienimy tekstury i wszystko będzie po staremu
Będzie, a nawet już jest.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 lip 2008, 19:31

kazik pisze:
Tiquill pisze:Dwójce zarzucają, że jest głupia. Zwłaszcza wrogowie całej serii i fani pierwszej części, którzy zawzięli się na P2.
Trójce zarzucają, że będzie głupia. Zwłaszcza wrogowie całej serii i fani drugiej części, którzy zawzięli się na P3. 8-)

Tyle odnoście moich obaw. P3 na pewno będzie pełen nowatorskich rozwiązań, które niekoniecznie muszą się spodobać ortodoksyjnym fanom P2. Ja jak na razie pozytywnie patrzę na trójkę, jeszcze za wcześnie żeby się martwić.
Bardzo dobra riposta. 8-) Oj, kazik, chciałbym mieć tyle wiary, co ty...

Nie przemawia przeze mnie żadna P2-ortodoksja, jestem otwarty na nowatorskie rozwiązania. Byleby one tylko były i miały sensowne uzasadnienie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

14 lip 2008, 19:54

Silver Dragon pisze:Tak patrzę na te screeny i coraz bardziej mi to przypomina klona GTA
Mnie także.

Osobiście nie podoba mi się grafika - niby świeższa, niż ta z P2, ale jednak... To nie klimat 'mojego' Postala, tego, w którego chciałbym znowu pograć.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 lip 2008, 19:59

Miasto jest zbyt ładne i kolorowe. Ale, jak już ktoś napisał, jeśli dane nam będzie wszystko rozwalić, tak by pod koniec gry unosił się tylko "szary pył" - to ja to biorę.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany