Propozycja zmiany w regulaminie

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

14 wrz 2009, 20:33

kazik pisze:być może ktoś ma jeszcze jakieś sensowne argumenty, które trzeba będzie obalić.
nie wiem czemu ale mam wrażenie że na razie obaliłeś argument przeciw wprowadzeniu tej zmiany w regulaminie? (chyba że że zielAK jest za?)
Dr. Dundersztyc pisze: i jeżeli tak epizodycznie mają padać wulgaryzmy na forum to jeszcze mogę za tym postulować. Ale tylko epizodycznie i w zrozumiałych dla wszystkich okolicznościach.
chyba właśnie o coś takiego chodzi
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, 20:37 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

14 wrz 2009, 20:54

eddie, przez 8 miechów byłem AFK. Jak dostanę bana to po prostu nie wrócę tu. Ani ja za wami, ani wy za mną płakać nie będziecie.

kazik, osobiście się z tobą nie zgadzam, jednak domyślam się że i tak właśnie w ten sposó się skończy. Jednak sądzę że lepiej zostawić otwarty, osobiście sądzę że zamyka się tematy w których NIE POWINNO się rozmawiać.

Kariko, dbajmy o język cenzurując go? Gratuluję podejścia. Dbajmy o mieszkańców inwigilując ich.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

14 wrz 2009, 21:08

Tak, cenzurując wulgaryzmy dbamy o czystość języka.

Ja nie widzę sensu w tej dyskusji, bo nawet jeśli popieraliby Cię wszyscy moderatorzy, to ja mam władzę zablokować ich chęci dłubania przy tym punkcie regulaminu, nawet jeśli moderatorzy i ja bylibyśmy za liberalizacją podejścia do wulgaryzmów to czerwoni są stanowczo na nie, więc i tak by nic z tego nie wyszło. Ale tu o zgrozo mamy taką sytuację, że zieloni, ja i czerwoni mówią jednym głosem: wulgarnemu słownictwu na tym forum stanowcze NIE!


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

14 wrz 2009, 21:15

kazik pisze:Tak, cenzurując wulgaryzmy dbamy o czystość języka.
zaraz mam deja vu
hitler naziści i im podobni pisze:tak, zabijając elementy nieczyste rasowo dbamy o czystość rasy
kazik pisze:wulgarnemu słownictwu na tym forum stanowcze NIE!
rozumiem że temat "ulubione dialogi z postala" pójdzie do kasacji jako niezgodny z regulaminem?? (tylko chce się upewnić)
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, 21:19 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 3 razy.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

14 wrz 2009, 21:20

Nie przypominam sobie, jakichś zmian w regulaminie, żeby zaszła konieczność majstrowania przy jakichś tematach.

Prawdziwy, twa zdolność do poetyckich porównań zawsze mnie porażała, jak nie wyskoczysz z porównywaniem nienarodzonych dzieci do zabawek, to zaraz porównasz wulgaryzmy to mordowanego narodu żydowskiego. Marnujesz się, powinieneś wiersze pisać. ;)


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

14 wrz 2009, 21:23

Haha! Ale porównanie. Fakt, ludzie to straszni hipokryci. No trudno. W tym państwie już chyba tak jest, zawsze muszą być jakieś sprzeczności


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

15 wrz 2009, 17:19

Z mojej strony mogę powiedzieć, że mi się to nie podoba. Każdy chce, żeby na forum był coraz wyższy poziom wypowiedzi - mniej dzieci a wydaje mi się, że pozwolenie na używanie słów wulgarnych by się do tego nie przyczyniło.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 wrz 2009, 18:10

Agresja rodzi przemoc xD

Jestem przeciwko temu, ponieważ forum to uważam za kulturalne, a bluzganie uznałbym za chamstwo. Wiadomo można czasem w mowie potocznej coś tam przeklnąć, ale już forum to co innego. Jestem więc przeciw.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

06 cze 2010, 16:37

Co sądzicie, żeby wprowadzić do regulaminu 31 zasadę internetu?


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

06 cze 2010, 16:47

Jestem na TAK


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

06 cze 2010, 17:50

Nie każdy lubi czytać wypowiedzi z przekleństwami, więc może pozostańmy przy tej bardziej kulturalnej stronie. Trzeba się trzymać regulaminu, bo najpierw zniesiemy zakaz cenzurowania przekleństw w naszych wypowiedziach, potem ktoś znowuż będzie chciał znieść limity przekleństw... daj człowiekowi palec, będzie chciał całą rękę.
Tutaj pragnę przytoczyć przykład z życia codziennego. W autobusie jest 20 osób, 19 osób chce zapalić papierosa, ale czy ktoś odważy się wyjąć bezczelnie fajkę i zapalić? (nie mówię tu o nocnych liniach) Oczywiście, ze nie, a nawet jeśli to zaraz go ktoś wygoni z autobusu (to tak jak ban na forum :D) Tak więc dla własnego dobra radzę trzymać się regulaminu i nie przeklinać, a jeśli już trzeba, to walnąć jakąś cenzurkę. Czy to taki problem? :bolek:


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

06 cze 2010, 19:13

Dzastin pisze:Nie każdy lubi czytać wypowiedzi z przekleństwami, więc może pozostańmy przy tej bardziej kulturalnej stronie. Trzeba się trzymać regulaminu, bo najpierw zniesiemy zakaz cenzurowania przekleństw w naszych wypowiedziach, potem ktoś znowuż będzie chciał znieść limity przekleństw... daj człowiekowi palec, będzie chciał całą rękę.
Tutaj pragnę przytoczyć przykład z życia codziennego. W autobusie jest 20 osób, 19 osób chce zapalić papierosa, ale czy ktoś odważy się wyjąć bezczelnie fajkę i zapalić? (nie mówię tu o nocnych liniach) Oczywiście, ze nie, a nawet jeśli to zaraz go ktoś wygoni z autobusu (to tak jak ban na forum :D) Tak więc dla własnego dobra radzę trzymać się regulaminu i nie przeklinać, a jeśli już trzeba, to walnąć jakąś cenzurkę. Czy to taki problem? :bolek:
Niewiasto, mówimy o 31 zasadzie internetu!


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 cze 2010, 19:17

Czy to by znaczyło, że byłoby to także dozwolone tzn. umieszczanie? Czy może userzy by mieli pokazywać? Jak to drugie to się nie piszę. :uglysofa:

Jak to pierwsze, to jestem za, ale to i tak nie przejdzie. :jęzorki:

Btw nie można mówić o co chodzi, bo na tym forum są dzieci!
Ostatnio zmieniony 06 cze 2010, 19:17 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

06 cze 2010, 20:14

Dr. Dundersztyc pisze:Co sądzicie, żeby wprowadzić do regulaminu 31 zasadę internetu?
Hahaha, rozumiem, że chcesz pokazać, co masz? :D Dla mnie spoko :P


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

06 cze 2010, 20:26

To chyba jakiś niesmaczny żart :> Regulamin jest w porządku i na dzień dzisiejszy nie potrzebuje żadnych poprawek.


Posiadam zasilacz z białej listy.
ODPOWIEDZ