Prolem z broniami

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 cze 2011, 20:08

Olga pisze:Nie mogę zainstalować AWP. bo nie mam AW, dużo razy o tym pisałam, a komputer nie chce mi uruchomić tego bez AW
Tiquill pisze:Zawartość folderów AWSystem i AW7System przenieś do folderu System twojego P2. To samo z resztą folderów, animacje, tekstury - nie muszę chyba całości wyjaśniać, nazwy folderów same mówią, gdzie przenieść pliki. W ten sposób twój P2, po zmianie na StP (punkt 5) teraz stał się również AW
Nie pamiętam, czy instalator AWP wymaga obecności dokładnie kompletnego AW i bez niego nie zainstaluje, ale raczej wątpię by wymagał. Jeśli jednak wymaga, pobierz AWP w archiwum zip, które nie ma instalatora, a wystarczy pliki wypakować ręcznie do wybranego folderu. Nie szukasz skrótu do AWP, który uruchamia AWP, ale klikasz na zwykły Postal2.exe. Pomimo braku zmian w pliku konfiguracyjnym Postal2.ini (nie dodasz tam nowych ścieżek na pliki) bo zmiany nie są potrzebne (wszystkie pliki wypakowałaś do standardowych dla P2 folderów, które już w ini są określone), gra się powinna uruchomić.

Jeśli wszystkie te zabiegi dodały wszystkie potrzebne pliki. A jeśli się nie powiedzie, zapodaj info z okna błędu, jeśli takie się pokaże.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ