Projekty postalowych koszulek

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

19 paź 2013, 14:51

Udostępniam wam stworzone przeze mnie projekty koszulek. Grafiki są dobrej jakości, powiększone i zretuszowane do maksimum. Zostały one przystosowane do ciemnych koszulek, przede wszystkim koloru czarnego. Można je wykorzystać w sklepie Cupsell.pl lub jakimkolwiek innym oferującym druk cyfrowy.

Być może w niedalekiej przyszłości będziecie mogli nabyć nasze własne gadżety.

PROJEKT #1 - [podgląd]
PROJEKT #2 - [podgląd]
PROJEKT #3 - [podgląd]
PROJEKT #4 - [podgląd]
PROJEKT #5 - [podgląd]


Jeśli gdzieś w internecie, na Allegro, Cupsellu, czy gdziekolwiek indziej zobaczycie, że ktoś sprzedaje koszulki z powyższymi nadrukami - dajcie znać. Na cudzej treści się nie zarabia.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2014, 12:07 przez The Iceman, łącznie zmieniany 7 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 paź 2013, 14:56

Świetna robota! :ok: Kosiarz najlepszy! Ta trzecia, biały napis też na czerni prezentuje się wyśmienicie. Mam tylko sugestię, by dodać temu motywowi coś na dole po prawo, w tamten róg. Jakiś dodatkowy napis po skosie może. Bo trochę zbyt pusto tam.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

19 paź 2013, 15:17

dobra robota, jednak rysunek kosiarza musi być zaakceptowany przez autora na mocy praw autorskich <pogrubione z echem> (widziałem go na deviantarcie) :D
a właściwie to nie wiem kogo to jest - jakiś Tim z RWS :D
Ostatnio zmieniony 19 paź 2013, 15:20 przez Zaver, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 paź 2013, 16:00

Nie można sprzedawać - tak. Ale może też nie można edytować i udostępniać. Według tej zasady nie byłoby żadnego moda do P2, gdyby każdy miał czekać na zgodę. DeviantArt, jako olbrzymi serwis, musi zaopatrzyć się w takie obostrzenie, bo inaczej, przez liczbę prezentowanych tam prac, nie wylazłby spod ogromu pozwów o autorstwo. Tu jest RWS, środowisko niszowe. Wątpię, by autorzy żądali czegokolwiek za darmowo udostępniane prace.

Ale spytać o pozwolenie czy poinformować o takim działaniu - nie zaszkodzi.


Gdzie się nie obrócisz... ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 paź 2013, 16:05

Robione telefonem
Obrazek
Obrazek
Obrazek


8=======D
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

19 paź 2013, 16:11

U góry wcześniejsza wersja projektu. Spodziewałem się, że zrobią ci większy nadruk. Wtedy to by było coś!
Ostatnio zmieniony 19 paź 2013, 16:12 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 paź 2013, 16:16

Nadruk ma 20cm x 32cm, wystarczający.


8=======D
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

19 paź 2013, 17:18

Na moje też nadruk mógłby być większy.
ZigHor pisze:dobra robota, jednak rysunek kosiarza musi być zaakceptowany przez autora na mocy praw autorskich <pogrubione z echem> (widziałem go na deviantarcie) :D
Odezwał sie pan Prawo, ripujacy wszystko jak leci z HL2, GTA i innych gier i wrzucajacy do Postala. Tzn do Unreal ED bo żadnej pracy nie kończy nigdy ;)

Spodziewałem się, że zrobią ci większy nadruk. Wtedy to by było coś!
No ja też jednak spodziewałem się większego nadruku. Ciekawe czy na spreadshirt by zrobili większy... :D

W ogóle, dziwię się że nikt wcześniej nie robił koszulek z Postal'a, Postalsite.info i w ogóle... :D


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

19 paź 2013, 17:57

Ryuq666 pisze:Ciekawe czy na spreadshirt by zrobili większy...
Zapewne, ale sprawdziłem przed chwilą i taka koszulka kosztowałaby ponad 80 zł :bolek:


Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

19 paź 2013, 18:15

Wolałbym zobaczyć koszulke z takim nadrukiem Obrazek


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

19 paź 2013, 18:15

Hm. Dobra. Nawet jeżeli by była większa to nie dałbym tyle. :D Zostańmy przy CupSellu.
@UP Też bym taka sobie zobaczyl.
W ogóle, można takie obrazki ktore maja niewiele koloru przerobic na Wektor [vectormagic.com oferuje taka opcje w locie. Nawet zdjecie mozna na wektor przerobic] potem wrzucic do Gimp'a jako jakiś rozmiar, i mamy Bitmape, powiekszona i lepszy Res i w ogole jakość :D
Ostatnio zmieniony 19 paź 2013, 18:18 przez Ryuq, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

19 paź 2013, 18:18

Może ktoś znajdzie sklep, gdzie robią duży nadruk za w miarę rozsądną cenę (powiedzmy do 50 zł).


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

19 paź 2013, 18:30

Tak co do tego co Plebs pisał, daje linka
https://www.speedyshare.com/Vqwgw/dude.svg
jest dude zrobiony na szybko na SVG, wystarczy wrzucic do GIMPa podać wymiary i sie przerobi na bitmape. Tylko go troche poprawić trzeba, w koncu to automat robił a nie "skonfigurowałem" go dokladniej.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

19 paź 2013, 18:31

Ryuq666 pisze:Odezwał sie pan Prawo, ripujacy wszystko jak leci z HL2, GTA i innych gier i wrzucajacy do Postala. Tzn do Unreal ED bo żadnej pracy nie kończy nigdy ;)
ja tego ułomny chłopcze nie wykorzystuje do komercji i nie udostępniam dla moich gier, modyfikacji lub czegoś innego Obrazek (bo ten :facepalm: "ma mniej mocy"/gorzej prezentuje "facepalmowość")
gdybym miał wspomnieć o twoich "projektach" (ponieważ projektami tego nazwać nie można), to najpewniej byś się już na forum nie pokazał (dla przykładu stworzona po gówno jaskinia itp., jakieś gówno o nazwie GDE Project w subforum DevZone, a tutaj sam Tiquill nawet zapytał:
Tiquill pisze:A takie pytanko. Co z tym https://forum.postalsite.info/topics59/g ... vt3710.html dalej robisz?
) - sam prowokujesz do pojazdów :P
a jego wąty/bulwersy to nie mam pojęcia z czego się wzięły (chyba się obraził tylko cśśś!) :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 paź 2013, 18:41

Ani słowa więcej sprzeczek. Powiedział jeden, powiedział drugi. I nic więcej. Nie ma! I tak widać, na co każdego z Was stać, nie musicie rozbudowywać wzajemnie swoich portfolio. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany