[STP]Problem z rozpoczęciem gry.

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

06 mar 2010, 21:46

Cześć.Ostatnio chciałem pograć w stp z modem AirMall 1,wiec sciągnąłem go,wkleiłem pliki do folderów,dopisalem dodatkową ścieszke do postal2.ini.Uruchomilem stp i wyskoczylo menu,kliknąłem na multiplayer a nastepnie na gra hostowana i wlasnie wystapił problem.Gra sie zacina,nic nie idzie robic i tylko ten dzwiek świerszczy ciągle słychać.Ktoś wie jak to naprawic??


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

09 mar 2010, 23:36

Zdaje mi się, ale na oryginalnym polskim postalu multi nie działa, musisz ściągnąć darmowe multi.
Ale za bardzo się nie znam, to niech się jeszcze inni wypowiedzą.


Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

10 mar 2010, 08:03

Też grać nie mogłem jak poinstalowałem mody do multi, więc pozostaje Ci chyba reinstal albo grać przez sieć z innymi.A i jeszcze czy próbujesz go odpalić na swoim oryginalnym czy na darmowym tylko multiplayerze?


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

14 mar 2010, 00:27

Odpalam go na tym STP co był razem z PX wiec to chyba jest oryginalny.

PS.Olałem STP,teraz gram na AWP z AirMail'em,więc nie musze niczego na nowo instalować.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
ODPOWIEDZ