Problem z Postal 2 AWP Weapons

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
mistrzek11
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2009, 18:29

28 lip 2009, 18:43

Mój problem polega na tym że, czytałem sobie różne tematy, że się ma ikonkę Postal 2 AWP Weapons, Gdy ja zainstalowałem no nie miałem żadnej ikonki i tu pojawia się problem i jest jeszcze parę problemów. To problemy będę rozpisywał w punktach żeby było łatwiej.

1.Mam Postal X Proszę o Bardzo dokładną instrukcję, gdzie znajduję się ikonka itp
2.Czytałem wszystkie prawie posty, i proszę mi nie bluzgać Dziękuje.
3.Jeżeli komuś by się chciało, to proszę o szczegółowe wyjaśnienie Gdzie...... Co....... Jak......


Z góry Dziękuje dla tych co zobaczyli i próbowali mi pomóc.
Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam mistrzek11


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 lip 2009, 20:10

1. Upewnij, że masz poprawnie zainstalowanego Postala 2 STP, AW i AWP.
2. Upewnij się, że masz najnowszą wersję AWPModa(Masz tutaj).
3. Po pobraniu włącz instalator( bo to exe) i podaj ścieżkę, taką gdzie masz zainstalowanego Postala 2, w folderze Postal 2 musi być folder AW, a więc ścieżka instalacji powinna wyglądać tak:
X:/Postal 2 STP/Apocalypse Weekend/AWP
4. Poczekaj aż się zainstaluje(nie klikaj na anuluj!!!).
5. Wejdź do gry.
6. Wpisz kod edweapons(upewnij, że masz włączone cheaty, jak nie wpisz ImACheatingCheaterWhoCheats i GottaTheFuckingKidding(nie pomyl się przy wpisywaniu!).
7. Ciesz się nowym modem(albo i nie jeśli coś źle zrobiłeś). Jak tak jest odinstaluj Postala(całego) i zainstaluj jeszcze raz i zianstaluj tego moda.

Jak nie działa to ja nie wiem!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2009, 20:28

mistrzek11 pisze:czytałem sobie różne tematy, że się ma ikonkę Postal 2 AWP Weapons
Nie ma takiej ikonki o nazwie Postal 2 AWP Weapons. Jesli już to skrót Postal 2 AWP.
mistrzek11 pisze:1.Mam Postal X Proszę o Bardzo dokładną instrukcję, gdzie znajduję się ikonka itp
2.Czytałem wszystkie prawie posty, i proszę mi nie bluzgać Dziękuje.
Ja też czytałem dokładnie wszystkie posty i mimo wszystko nie wiem, o jaką ikonkę Ci chodzi. xD Skrót do AWP? Ikonę-literę 'K'?

Wyjaśnij więc, o co ci chodzi.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
mistrzek11
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2009, 18:29

28 lip 2009, 20:43

no ok, ale co ja mam odpalić, AW , AW7, STP, czy ED


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2009, 23:28

Wszystko z tego, co podałeś, możesz odpalić. Zależy, co chcesz przez to uzyskać. Nadal nie piszesz, o co ci chodzi. Jeśli chcesz mieć bronie AWP (twoje AWP Weapons) to odpalasz AWP. A żeby odpalić AWP, odpalasz plik Polstal2.exe z odpowiednimi parametrami. Czy o to pytasz? Napisz konkretnie, czego chcesz, bo na domysły nie mam zamiaru tracić czasu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

29 lip 2009, 10:40

Mi się zdaje, że chłopak chce mieć bronie z AWP. No to odpalasz Postal 2 A weekend in Paradise (tak jest to nazwane po zainstalowaniu, notabene AVPC to A Very Special Christmas) i git. I robisz save'y co 15 min. Wczoraj miałem pecha i scrashowało się po 4 minutach.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2009, 14:06

mistrzek11 pisze:1.Mam Postal X
Mr Minio pisze:X:/Postal 2 STP/Apocalypse Weekend/AWP
Więc z innego tematu:
prawdziwy 666 pisze:mała informacja AWP z Postal-X znajduje się w osobnym folderze (X:/Postal 2 STP/AWP) a nie w folderze AW
A co do tytułowego problemu. Jeśli rzeczywiście jest tak jak domyśla się Pangia, czyli chcesz uruchomić AWP - ale nie masz skrótu do niego, to, taki zrób skrót na pulpicie. W 'Element docelowy' we właściwościach skrótu wpisz taką treść:
C:\Postal 2 STP\AWP\System\postal2.exe -ini=Postal2AW7.ini
Możesz mieć inną scieżkę do gry, to tą inną wpisz, ważne, aby potem było te ' -ini=Postal2AW7.ini'


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

29 lip 2009, 14:10

Albo wejdź w X:/Postal 10th Anniversary/AWP/System, znajdź ikonę Postala, nazwaną AWP, daj Utwórz Skrót, potem wytnij ten skrót i wklej na pulpit.


ODPOWIEDZ