Problem z odpaleniem HN (wersja steam)

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 gru 2020, 13:05

Nie mogłem odpalić tego moda. Dawniej (z rok temu albo lepiej?) ładował się normalnie, a teraz jak odpalam go z menu głównego - Nowa gra - Workshop - Happy Night - default to niby zaczyna się ten ekran Revivalu, potem wychodzi do pulpitu i przeładowuje pliki (czyli w normie) a następnie wyskakuje błąd Critical Error GPF:
An error has occurred. If you continually get the same error, try loading a different save file, submit a bug report, and/or check the Support Forums for assistance.

POSTAL 2 Build Oct 2 2020 18:29:34

OS: Windows NT 6.2 (Build: 9200)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2309 MHz with 4095MB RAM
Video: No Video
Level: None

General protection fault!

History: AActor::UpdateRenderData <- ULevel::PostLoad <- (Level Entry.MyLevel) <- UObject::ConditionalPostLoad <- PostLoadObjects <- UObject::EndLoad <- (Engine.Level None.MyLevel Entry) <- UObject::StaticLoadObject <- LoadLevel <- UGameEngine::LoadMap <- UGameEngine::Init <- InitEngine
Co robić? Wczoraj pobrałem moda jeszcze raz, nie pomogło, w sensie dałem unsuba i ponownego suba i mi pobrało ponownie te 600 mb z hakiem.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2020, 13:05 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

28 gru 2020, 13:13

Ktoś popsuł działania Workshopa zakładając, że działał on kiedykolwiek poprawnie. Najlepszym rozwiązaniem jest pobranie HN z tego linka: https://www.moddb.com/mods/happy-night/ ... ition-v-15 i wypakowanie do osobnego katalogu w Steamowej wersji Gry.
Jak będziesz miał jakieś problemy to dawaj znać :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 gru 2020, 21:39

Działa, dziękuję!


I regret nothing
ODPOWIEDZ