Problem z Mp3

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

09 lip 2010, 15:03

Otóż dzisiaj zakupiłem emppetrójke i podłączam ją do kompa , a ten dziad nie wyświetla że jest cokolwiek podłączone.Proszę o szybką odpowiedź.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 lip 2010, 15:34

No i co my mamy Ci powiedzieć? Może zainstaluj jakieś sterowniki(dawali do mp3 jakąś płytkę z nimi? Jak nie to poszukaj ich w necie).


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

09 lip 2010, 15:51

Nie zawsze się wyświetla. Zaglądałeś w "Mój komputer"? Poza tym pierwsza rzecz, jaką w tym momencie powinieneś zrobić: instrukcja obsługi. Podłącz MP3 do innego portu, poza tym może nie ma baterii (choć to akurat nie powinno być wymagane, w moim tak jest, że nie trzeba baterii)?


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

09 lip 2010, 17:02

I może pytanie podstawowe - jaka to mp3? :-P iPod, Creative, Pentagram, coś bardziej egzotycznego? 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

09 lip 2010, 20:24

Pangia pisze:Nie zawsze się wyświetla. Zaglądałeś w "Mój komputer"? Poza tym pierwsza rzecz, jaką w tym momencie powinieneś zrobić: instrukcja obsługi. Podłącz MP3 do innego portu, poza tym może nie ma baterii (choć to akurat nie powinno być wymagane, w moim tak jest, że nie trzeba baterii)?


Pangia otóż podłączałem do dwóch portów i z żadnego nie odpaliło , do moego komputera też nie odpaliło.W instrukcji pisało , że jakowy komp powiniem rozpoznać jako przenośną pamięć , a co do modelu MP3 jest to Clipz MP3 Player Black 4 Gb firmy Sweex , wygląda jak taka mała czarna kosteczka. Apropo ma ktoś pomysła z tym sterownikiem ?
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 20:24 przez korter, łącznie zmieniany 1 raz.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

09 lip 2010, 20:41

Może być też tak, że po prostu złącze (kabel) lub wejście (w odtwarzaczu) USB jest uszkodzone. W takim przypadku proponowałbym zwrócenie empetrójki do serwisu, ale najpierw sprawdź czy odtwarzacz działa na innym komputerze.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

10 lip 2010, 08:52

The Iceman owszem na innym kompie odpaliło i zgrana muza działała więc widocznie nie mam potrzebnych sterowników.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

10 lip 2010, 09:05

No to tak jak mówiłem - zaglądnij do instrukcji obsługi.


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

10 lip 2010, 14:40

Instrukcja obsługi ogranicza się do wskazania przycisków na powierzchni odtwarzacza i pisze tylko tyle , że komp powinien rozpoznać Mp3 jako pszenośną pamięć.Nie dali mi żadnej płytki z kodekami.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
ODPOWIEDZ