[HN]Problem z misjami Happy Night

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Seryjny zabójca
Posty: 461
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:30
Lokalizacja: Przemyśl

05 kwie 2015, 21:53

Jestem na przyjęciu, uratował mnie ojciec. Jestem bez broni, wchodzę po deskach, zeskakuje na dół, zabieram bronie, nakurwiam w talibów, dochodzę do sceny tam też wszystkich zabijam, i do dalej? Klatek nie da się otworzyć, słyszę tylko pojedyncze strzały jakby jakiś snajper, ale nikogo nie widzę. CO mam dalej zrobić?


Umieram i powstaje z popiołów jak Phoenix, już od stuleci.
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 kwie 2015, 23:04

Trzeba zaciukać tego czerwonego na scenie, aż mu pasek życia spadnie do zera, nie zwracając uwagi na innych i czekać na przybycie Klausa. Jeśli masz kotniki, bardzo się przydadzą
Jak jednak czerwony patafian ucieknie ze sceny, może być trudno go znaleźć

Jeżeli delikwenta w ogóle nie ma, to nie wiem ;)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2015, 23:05 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Seryjny zabójca
Posty: 461
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:30
Lokalizacja: Przemyśl

06 kwie 2015, 10:22

U mnie czerwony talib na scenie nie ma żadnego paska życia na HUD'dzie. Strzelam do tego czerwonego taliba na scenie, i wypada z niego bazooka, jednak jego ciało nie zostaje na ziemi. Po czym rozwalam wszystkich innych talibów (białych) i dalej nic się nie dzieje. Wyjścia pozostają zablokowane. Czyżby jakiś bug? Moja wersja to 1.1.


Umieram i powstaje z popiołów jak Phoenix, już od stuleci.
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

06 kwie 2015, 10:54

Po przejściu przez bramę, w lewym górnym rogu powinien pojawić się pasek życia czerwonego przeciwnika a brama powinna zostać zamknięta. Tak przynajmniej było w wersji pierwszej


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

06 kwie 2015, 11:52

Niestety chyba musisz zacąć walke z talibem od nowa :|


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

06 kwie 2015, 12:32

Dzisiaj zacznę "Go to Party" jeszcze raz i wam to opiszę.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

06 kwie 2015, 22:02

Załadowałem Sava gdy już się samolot rozbił i uszkodził dach pomieszczenia w którym byliśmy.

Teraz dość prosta czynność idzemy do tych małych dzwi, za tymi dzwiami są kartony wchodzimy po chwili na dach.
Rozglądamy się i widzimy naszą zarekworowaną broń.
Zeskakujemy z dachu, zabieramy to co nasze :)
Stojąc plecami do ściany idzemy w lewo zabijamy garstę talibów i wracamy się, przechodząc przez dzwi znowu jesteśmy w środku.
Wyskakuje *AutoSave* czekają na nas Talibowie agresywnie nastawieni zabijamy i wreście możemy kierować się na scene.
Powoli zabijamy ubranych na biało a po przejściu przez bramę ona się zamyka i już wtedy ma być pasek życia dla czerwonego.
To nie jest trudne, pokonujemy, kierujemy się prosto.
Samo nas przeniesie na środek sceny i usłyszysz muzykę znowu bez broni idziemy do zamkniętej bramy, ponownie nas przeniesie i zobaczymy mikołaja jak ląduje
odpali się cutscenka elfy santa clause i tak dalej sam zobaczysz by nie zdradzać co dalej.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
A-Mod
Modder
Modder
Posty: 68
Rejestracja: 07 gru 2012, 08:25
Lokalizacja: Russia
Kontakt:

12 kwie 2015, 06:29

BloodLogin pisze:Załadowałem Sava gdy już się samolot rozbił i uszkodził dach pomieszczenia w którym byliśmy.

Teraz dość prosta czynność idzemy do tych małych dzwi, za tymi dzwiami są kartony wchodzimy po chwili na dach.
Rozglądamy się i widzimy naszą zarekworowaną broń.
Zeskakujemy z dachu, zabieramy to co nasze :)
Stojąc plecami do ściany idzemy w lewo zabijamy garstę talibów i wracamy się, przechodząc przez dzwi znowu jesteśmy w środku.
Wyskakuje *AutoSave* czekają na nas Talibowie agresywnie nastawieni zabijamy i wreście możemy kierować się na scene.
Powoli zabijamy ubranych na biało a po przejściu przez bramę ona się zamyka i już wtedy ma być pasek życia dla czerwonego.
To nie jest trudne, pokonujemy, kierujemy się prosto.
Samo nas przeniesie na środek sceny i usłyszysz muzykę znowu bez broni idziemy do zamkniętej bramy, ponownie nas przeniesie i zobaczymy mikołaja jak ląduje
odpali się cutscenka elfy santa clause i tak dalej sam zobaczysz by nie zdradzać co dalej.
Thanks to everyone for request. I looked and found a bug in the next patch will publish the fixed version.


Working at Running With Scissors now.
(Please write me on English)

http://revival-games.ru/
ODPOWIEDZ