Problem z kodami.

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Gallanomen
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2010, 15:52

16 cze 2010, 16:00

Witam,

jestem nowy na forum i jeżeli już jest taki temat to przepraszam, i proszę o nie usuwanie go, ale jestem strasznie zdenerwowany pewną zaistniałą sytuacją.

Kupiłem sobie złotą klasykę Postala + dodatki wszysttkie. I tam jak otwieram grę np. Weekend to mam normalnie w grze "Kody" i listę kodów, którę mogę nacisnąć. Pod tym mam opisany co dany kod daje np wszystkie bronie itp. I tu zaczyna się mój problem mianowicie, dwa dni po zainstalowaniu wszystkie kody działały normalnie, a dzisiaj już nie działają wgl. Po jakimś czasie zaczeły działaś, ale takie mało przydatne i to tylko chyba w sumie 4.

I ja się pytam o co tu chodzi ?! Czym to jest spowodowane ?!


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

16 cze 2010, 16:25

Przejdź grę od nowa i powinny być dostępne, albo wpisuj kody ręcznie.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Gallanomen
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2010, 15:52

16 cze 2010, 16:34

Ale mi chodzi o kody do dodatków tzn Weekend itp, a nie do zwykłego. Do zwykłego nie potrzebuje. Zresztą do zwykłego mi kody działają. Tylko w dodatkach jest przecież w grze zakładka "Kody" i tylko w dodatkach mozna klikac i odrazu miec bez wpisywania recznie, ale u mnie tak jak mowilem działały tylko na poczatku teraz mi nie działają, a jak juz działają to tylko kilka.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

16 cze 2010, 16:37

Z tego co pamiętam, to w Apocalypsie Weekend niektóre kody (te ze zwykłego P2 i STP) w ogóle nie działają. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 16:37 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

16 cze 2010, 16:40

No tak, zainstaluj AWP(jak nie masz) i graj z kodami. Allahmode np. to nieśmiertelność a Armory to wszystkie bronie.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

16 cze 2010, 18:50

Gallanomen pisze:Kupiłem sobie złotą klasykę Postala
To wyklucza brak AWP. Minio, odpocznij parę dni od forum.
Przeszedłeś grę? Chyba po przejściu gry uruchamiały się kody. Jak miałeś od razu, to nie wiem, ale najlepiej po prostu ukończ grę, a kody powinny się uruchomić w pełni. :)
A, i zły dział; powinno być w Postal 2 => AW, AW7/AWP


Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

16 cze 2010, 19:19

Pangia pisze:Przeszedłeś grę? Chyba po przejściu gry uruchamiały się kody. Jak miałeś od razu, to nie wiem, ale najlepiej po prostu ukończ grę, a kody powinny się uruchomić w pełni.
Właśnie, w edycji "Złota eXtra Klasyka" można włączyć kody z menu bez przechodzenia gry. Wiem, bo sam mam tą edycję ;)
Hmm, wiem że w AW, niektóre kody z STP, nie działały, albo działały w odwrotnym skutku (np. kod na nieśmiertelność = kod na zmniejszenie HP do 1). Może ci chodzi o AW? Bo w AWP, bez względu na dzień, wszystkie kody działają...


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

16 cze 2010, 22:03

Gallanomen pisze:Ale mi chodzi o kody do dodatków tzn Weekend
RobertosSK1 pisze:Może ci chodzi o AW?
Obrazek
Ale może być tak, że kody mu nie chcą działać, bo nie przeszedł gry. Nie wiem, ja mam Postal X i to to samo, ale droższe :) A jak przejdzie, nic się nie stanie. No, chyba, że nagle kody zadziałają, co mnie nie zdziwi.


ODPOWIEDZ