Problem z instalacją Postal X

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

22 sty 2011, 14:52

Witam. Chciałem sobie zainstalować na nowo Postal X. Wkładam płytę, uruchamiam instalacje i przy pierwszych plikach zawiesza się. Płytę mam jak nową, zero rys, zero jakichkolwiek zanieczyszczeń. Próbowałem też zgrać instalator na dysk, ale tak samo zawiesza się przy pierwszych plikach (PostalAnniversary 17) Wiecie może co zrobić, aby się zainstalowało? Mój system: Windows 7 Ultimate 32-bit, Procesor Pentium Dual-Core E5400 2X 2.70 GHz, Pamięć ram 3520 MB(Kości ogólnie 4gb), Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 220 (1GB), DirectX 11, Napęd optyczny TSSTcorp CDDVDW SH-S223C ATA Device. Dodam jeszcze, że kiedyś na tym komputerze, z tym systemem normalnie instalował mi się PX. Windows 7 instalowany 11 Września 2010.

EDIT: Coś się dalej ruszyło, ale stanęło na AWDialog.uax. Ciągle napęd przestaje chodzić, jakby nic nie otwierać, i po ok.15 min. przerwie znowu rusza.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, 16:20 przez Heroinka, łącznie zmieniany 2 razy.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

22 sty 2011, 21:16

Najłatwiej - zrób sobie ISO i z niego zainstaluj (albo skopiuj wszystko z płyty na dysk i z dysku odpal instalator) 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

22 sty 2011, 21:27

Próbowałem zgrać zawartość płyty na dysk, ale przy połowie kopiowania pliku PostalAnniversary2 zacina się i trzeba restartować komputer. Nie wiem, może napisać do supportu o pomoc.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, 21:29 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

22 sty 2011, 22:24

Też mam takowy problem. Najpewniej DVD ROM, ponieważ mi się zawiesza na Characters.utx (dobrze to napisałem?). Jeśli DVD ROM nowiutki to nie wiem.


Obrazek
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

22 sty 2011, 23:20

Mi się zawiesza na pigeons.RoQ, scvver.(coś tam) i tak dalej. Płyta posiada drobne ryski (pieprzony stary napęd), ale raczej napęd (w porównaniu z Postal2 z Playa, która ma multum głębokich rys) powinien ją czytać. Próbowałem także odzyskać pliki przez IsoBuster (IsoPudzian xD) Fakt, odzyskało wszystko, ale w czasie instalacji ciągle wyskakuje "Nie można było odczytać czegoś-tam.coś-tam Przerwij | Ponów | Ignoruj. Jak zainstalowałem Postala (połowę plików pominiętych podczas instalacji) to wyskakiwało, że nie znaleziono tego i tamtego pliku, ogólnie Fatal Error. Nie chce pobierać tych plików bo po 1. to raczej nielegalne, po 2. i tak by się nie pobrało, bo za słaby internet (może po tygodniu nieustannego pobierania coś by wyszło).

Edit. Przed chwilą przeskanowałem płytę i pisało, że w 100% dobra.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, 23:23 przez Heroinka, łącznie zmieniany 2 razy.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

22 sty 2011, 23:26

melchior12 pisze:Mi się zawiesza na pigeons.RoQ, scvver.(coś tam) i tak dalej. Płyta posiada drobne ryski (pieprzony stary napęd), ale raczej napęd (w porównaniu z Postal2 z Playa, która ma multum głębokich rys) powinien ją czytać. Próbowałem także odzyskać pliki przez IsoBuster (IsoPudzian xD) Fakt, odzyskało wszystko, ale w czasie instalacji ciągle wyskakuje "Nie można było odczytać czegoś-tam.coś-tam Przerwij | Ponów | Ignoruj. Jak zainstalowałem Postala (połowę plików pominiętych podczas instalacji) to wyskakiwało, że nie znaleziono tego i tamtego pliku, ogólnie Fatal Error. Nie chce pobierać tych plików bo po 1. to raczej nielegalne, po 2. i tak by się nie pobrało, bo za słaby internet (może po tygodniu nieustannego pobierania coś by wyszło).
zawsze możesz spróbować poszukać pominiętych plików na płycie z P2...ale nie wiem, na ile to da radę, bo to nie STP, które najpewniej jest na płycie PX...nie wiem, bo nie mam..


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

22 sty 2011, 23:35

Plik pigeons.RoQ jak i większość innych pominiętych plików pochodzi z AW i AWP. AW nie mam (miałem tylko na płycie PX), AWP nie pobiore- za słaby internet.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, 23:36 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

23 sty 2011, 00:00

No to tup tup do miejsca zakupu i zażądaj wymiany płytki (o ile jeszcze jest na gwarancji). A jeśli nie jest - odeślij do CDP z wyjaśnieniem. Najpierw oczywiście sprawdź ją na innych maszynach. Zapoznaj się z tym: https://www.cdprojekt.pl/files/Gwarancja_Dozywotnia.pdf
Załóż konto CDP (o ile nie masz), zarejestruj swoją kopię PX (o ile tego nie zrobiłeś), wyślij zgłoszenie na e-mail (dodaj np.: że płytka została uszkodzona, do spadło na nią coś ciężkiego - jak przejdzie, to zrzuć na nią cegłę i wyślij to co zostało). Problemów z wymianą raczej nie robią, łaski z resztą też nie 8-)
Jeśli jednak płytka działa na innych napędach - zrób sobie "backup", jeśli nie chcesz się bawić w wysyłanie 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

23 sty 2011, 13:36

Najprawdopodobniej jest to wina napędu. Myślę, że masz kolegę, który by ci użyczył komputera na kilka minut. Swoją drogą, posiadam Postal2 (normalnego), który jest okropnie porysowany, ma pudełko zniszczone, a jeszcze tydzień temu go zainstalowałem ;)


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

24 sty 2011, 13:14

Dobra, zainstalowało się. Coś było nie tak z Windowsem, bo wszystkiemu się sprzeciwiał, nawet nie pozwalał zamknąć GG. Przywróciłem dawny stan i wszystko działa. Zaraz będę robił kopie PX i P2 na płytke, na wypadek, jakby rzeczywiście się coś stało.Temat do zamknięcia.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Zablokowany