Problem z bronią-nie mogę jej podnieść

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
dark0007
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2009, 21:05

14 kwie 2009, 10:08

Gdy robię mapkę i już wszytko działa , dodaje bronie przez Actor Class Browser i dalej zakładkę Static Meshes ,gdy już gram i próbuje ją podnieść np. jak wskakuje na shodguna to nic się nie dzieje ,normalnie stoję sobie na broni ,gdy chce w nią wejść ,to w którymś momencie jak jestem blisko niej nie mogę iść dalej.Jednym zdaniem ,broń zachowuje się ja tekstura ,która umie tylko leżeć i mogę na nią wejść.Jak dodaję amunicję przez zakładkę Actor Classed to wszystko działa.Jak klikam Build All to nie ma żadnego błędu.Proszę o pomoc.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

14 kwie 2009, 10:11

Bo meshes to figurki broni. Musisz dać broń, poprzez pickup. Nie pamiętam dokładnej ścieżki, ale na pewno znajdziesz bez trudu.


Awatar użytkownika
dark0007
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2009, 21:05

14 kwie 2009, 12:55

Dzięki ,właśnie przed chwilką sam na to wpadłem ,ale i tak dzięki za odpowiedź.

Żeby nie robić następnego tematu to jeszcze tutaj spytam ,jak dodawać ludzi ,bo umiem tylko kota :D i czemu jak mam 1 figurę dużą o teksturowaną ,to jak chce zrobić w niej 2 mniejszą to się nie da jej o teksturować ,tylko na zewnątrz tej 1 figury mogę o teksturować tą 2drugą czemu i jak zrobić ,żeby się dało?


ODPOWIEDZ