Problem z brońmi

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Knurr

02 gru 2010, 20:43

Zależy czym otwierasz, bo jeżeli notatnikiem to powodzenia.

Najpierw wypakuj paczki poprzez UnrealED, a później pobierz Notepad++ (wpisz sobie w google) i działaj.


Awatar użytkownika
olek7881
Wnerwiony urzędas
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2010, 17:34

02 gru 2010, 21:11

Jakie paczki ?


Awatar użytkownika
Deadly Jake
Miłośnik broni
Posty: 140
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:47

02 gru 2010, 21:20

Skoro nie wiesz co robić na początku to się nawet nie zabieraj za to, bo twoja praca będzie wyglądała tak że właściwie my odpowiadając na twoje pytania wykonamy za ciebie całą robotę.


Why don't you give a damn?
Obrazek
Knurr

02 gru 2010, 21:26

Mówiąc paczki mam na myśli pliki .U Najpierw wypakuj je sobie poprzez UnrealED (taki program w folderze System, a gdzie masz Postala to raczej wiesz), później pojawią ci się foldery a w nich folder Classes i pliki o rozszerzeniu .UC . Teraz wystarczy, że dowiesz się co zedytować poprzez Notepad++ (ale musisz go poddać małym zmianom w konfiguracji) i możesz zaczynać. Trochę tych plików jest, dlatego nie lepiej kupić Postala X?

A dokładniejsze instrukcje możesz znaleść na forum, wystarczy poszukać. Myślisz że ja jestem jakimś informatykiem? Nie! Ja wszystkiego dowiedziałem się na tym forum. Co zrobić żeby edytować pliki ze skryptami też dowiedziałem się przeglądając tematy o PostED i innych.


Awatar użytkownika
olek7881
Wnerwiony urzędas
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2010, 17:34

02 gru 2010, 21:26

Jezus forum chyba od tego jest, nigdy postala nie modyfikowalem to nie wiem. Powiedz wiecej o co chodzi a reszte sam zrobie.

[ Dodano: 2010-12-02, 21:32 ]
Kurcze otwieram to przez Unreala i blad wykakuje jakis. Jak to wypakowac ?

PS. Nie mam polowe drogi w modzie AWP , co jest nie tak ? Nie mam np. wiartarki, nozyc wielkich tych ogrodowych :(


PS2. Jak bym kupil Postala X to mial bym w nim mod z tymi bronmi PL ?

[ Dodano: 2010-12-03, 12:11 ]
Halo!! To moze mi ktos przygotuje juz gotowy pliki ja go tylko spolszcze.Prosilbym bardzo :(

[ Dodano: 2010-12-03, 12:24 ]
Wypakowalem juz i mam pliki .UC i ktory to plik za to odpowiada ?
Ostatnio zmieniony 02 gru 2010, 21:55 przez olek7881, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 gru 2010, 14:58

Nieźle żeście namieszali xD
olek7881 pisze:Tak chce przetlumaczyc te teksty ENG na POL
No to viel Spaß ;)
olek7881 pisze:Kurcze gdzie tam sa linijki niby tekstow tych ?
Wszystkie elementy tekstowe masz w plikach z rozszerzeniem .int. Otwierasz za pomocą zwykłego notatnika
olek7881 pisze:Nie mam polowe drogi w modzie AWP , co jest nie tak ? Nie mam np. wiartarki, nozyc wielkich tych ogrodowych :(
Połowę drogi??
Brakujący inwentarz znajdziesz w AWPMod'zie. D/L stąd.
Instalujesz tam, gdzie masz AWP. Jeżeli mod wypakował się do oddzielnego katalogu, musisz tam wejść i wszystkie znajdujące się tam katalogi wrzucić do AWP (poza classes, jest niepotrzebny). W pliku readme masz wszystkie ważniejsze informacje na temat moda (po angielsku).
Warto też przeglądnąć temat dotyczący konfiguracji moda
olek7881 pisze:Jak bym kupil Postala X to mial bym w nim mod z tymi bronmi PL ?
Jakbyś kupił PX miałbyś wszystko po polsku. Zarówno STP, jak i wszystkie mody. AWPMod to dodatek do AWP, nie wpływa na spolszczenie. Wprawdzie opisy nowego inwentarza będą po angielsku, ale to raczej nie problem ;)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2010, 15:29 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
olek7881
Wnerwiony urzędas
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2010, 17:34

03 gru 2010, 19:41

Wiesz co moze dal bys mi gotowy plik .int ? Ja sobie go spolszcze a ty go dodasz do gry.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 gru 2010, 19:52

To nie jest jeden plik. Jest ich dość dużo. Żeby je edytować nie potrzebujesz nawet PostED. Znajdują się w każdej wersji P2 w katalogu System

Jeżeli będziesz je edytował, zrób na wszelki wypadek kopię oryginałów
Ostatnio zmieniony 03 gru 2010, 19:54 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
olek7881
Wnerwiony urzędas
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2010, 17:34

04 gru 2010, 11:19

Nie mam plikow .int :( I co teraz ?


Ps. mam problem we wtorek. ide tam po autograf tego typ jest tam kolejka i stoja w miejscu a potem strzelaja do mnie murzyny, tam nikt nie podpisuje nic ;// Gdzie ja mam ten autograf zalatwic ?


Awatar użytkownika
Deadly Jake
Miłośnik broni
Posty: 140
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:47

04 gru 2010, 11:47

Po prostu zabij któregoś fana garego który już był po autograf albo pomóż garemu zabijając policję (o ile dobrze pamiętam).

Co do plików INT - musisz je mieć, inaczej by ci gra nie działała... Weź się wysil a nie na naszą bezkresną pomoc liczysz, denerwują mnie tacy ludzie jak ty.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2010, 11:48 przez Deadly Jake, łącznie zmieniany 1 raz.


Why don't you give a damn?
Obrazek
Awatar użytkownika
olek7881
Wnerwiony urzędas
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2010, 17:34

05 gru 2010, 18:52

Juz dalem rade z tym.
Co do spolszczania AWP mod


Wypakowalem plik AW7FX.u a tam nastepna garsc plikow .UC i gdzie tam sa niby pliki .int ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Mnie denerwuja tacy ludzie jak ty ^
|
Nie wie o co chodzi ,ale sie udziela. Jesli sie nie podoba to nie wchodz na ten temat , wejdz na youtube posluchaj biebiera i badz happy ,a nie zalisz sie tutaj :mgun2:
:!: :!:


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 gru 2010, 19:16

olek7881 pisze:Wypakowalem plik AW7FX.u a tam nastepna garsc plikow .UC i gdzie tam sa niby pliki .int ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Mein Gott!! Człowieku. Po kij grzebiesz w plikach .u??
Pliki .int są w tym samym katalogu co .u


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
olek7881
Wnerwiony urzędas
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2010, 17:34

05 gru 2010, 20:12

Po pierwsze skąd mogłem wiedzieć ? Parę postów wyżej ktoś napisał,że mam w tym właśnie pliku mam grzebać. Cwaniaku ciekawe czy wiedział byś jak modyfikować grę nigdy tego nie robiąc ? Ciekawe czy potrafił byś GTA zmodyfikować ? Gdy wcześniej tego nie robiłeś ? Puknij się w łeb , a potem pisz i na dodatku po PL a nie po szwabsku !!


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

05 gru 2010, 21:12

olek7881 pisze:Po pierwsze skąd mogłem wiedzieć ?
Z czytania ze zrozumieniem?
olek7881 pisze:Parę postów wyżej ktoś napisał,że mam w tym właśnie pliku mam grzebać.
Wskaż proszę post, w którym ktokolwiek wspomina cokolwiek o pliku AW7FX.u
olek7881 pisze:Cwaniaku ciekawe czy wiedział byś jak modyfikować grę nigdy tego nie robiąc ? Ciekawe czy potrafił byś GTA zmodyfikować ? Gdy wcześniej tego nie robiłeś ?
A co w tym trudnego? X_x Istnieje takie ciekawe zjawisko, zwane tutorial. Wystarczy poszukać, poczytać i zrozumieć to, co się czyta 8-)
olek7881 pisze:Puknij się w łeb , a potem pisz i na dodatku po PL a nie po szwabsku !!
Puknij się w łeb i naucz się w ogóle pisać. Polecam przy tym spuścić nieco z tonu 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 gru 2010, 22:28

olek7881 pisze:Po pierwsze skąd mogłem wiedzieć ?
Parę postów wyżej napisałem wyraźnie
To nie jest jeden plik. Jest ich dość dużo. Żeby je edytować nie potrzebujesz nawet PostED. Znajdują się w każdej wersji P2 w katalogu System
Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie mój problem

Tyle z mojej strony


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Zablokowany