Problem z AWP!! Nie ma Broni ED!! Pomocy!

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Gemboj13
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:42
Lokalizacja: Google

23 paź 2010, 23:57

Witam.

Jest to mój pierwszy temat na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. :P

Przejdę od razu do rzeczy. Tak na samym początku ładnie zainst. P2 STP i AW, potem AWP.
W instrukcji było napisane, żeby bronie ED Dać do folderu x:/Postal2 STP/AWP, lecz takowego folderu nie mam :/ No nic, wypakowałem go do Folderu AW (W nim też nie ma folderu AWP) i niby mam bronie ED ale tylko po wpisaniu kodu "EDWeapons".
Kiedyś tak miałem, że bronie były podmienione za podstawowe z Postala 2 czyli np. Beretta z laserem za tego Deagla. Na planszy (W Paradise City) są podstawowe bronie, Typu M16 itd. I pamiętam jak kiedyś miałem ED to mogłem przeładowywać, a teraz to mam naboje wpakowane w "jeden magazynek"
Moje pytanie grzmi tak. Co mam zrobić żeby bronie były podmienione? Żeby normalnie zebrać Berette, czy sekator ;/ I żeby nie było broni Deagla, M16.. Z normalnego, bez modów Postala ;/

Proszę pomóżcie :(


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

24 paź 2010, 00:15

Gemboj13 pisze:W instrukcji było napisane, żeby bronie ED Dać do folderu x:/Postal2 STP/AWP, lecz takowego folderu nie mam :/
Nazwa folderu jest przykładowa. AWPMod'a dajesz tam gdzie masz AWP zainstalowane, czyli w twoim przypadku tam gdzie AW ;)
Gemboj13 pisze: Moje pytanie grzmi tak. Co mam zrobić żeby bronie były podmienione? Żeby normalnie zebrać Berette, czy sekator ;/ I żeby nie było broni Deagla, M16.. Z normalnego, bez modów Postala ;/
Zerknij tu w dział poświęcony AW7Game.AW7Mutator


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gemboj13
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:42
Lokalizacja: Google

24 paź 2010, 00:33

Nie bardzo mi to pomogło :( Dla przykładu podam, że w tym temacie było napisane, że gdy podmienię treść pliku AWPmod to zamiast pałki policyjnej będą pączki.. Podmieniłem i sprawdziłem w grze. Nie działa :( Proszę o pomoc (again) :P

EDIT:
--------------

A i jeszcze ściągnąłem AW7. Też mam ją zainstalować?
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 09:51 przez Gemboj13, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

24 paź 2010, 11:10

Zajebiście, post nr 1001 :D
Skoro masz AWP, to niepotrzebne ci już AW7.
Podmiana pałki na pączka u mnie chyba też nie działała (jeśli już, to chyba tylko czasami)
Jeżeli chcesz, to w pliku AWPMod.ini (o ile jego pobrałeś, bo możliwe, że ściągnąłeś EDWeapons) w pierwszej sekcji (AW7Game.AW7Mutator) usuń wszystkie znaki ;, co spowoduje podmianę pistoletu na Glocka, shotguna na Shorty'ego, M16 na porządne M16 i inne. Jak znasz dobrze j. angielski, zorientujesz się, co i jak :)
A jak chcesz zrobić jakieś własne podmiany (nie tylko te, które masz w tym pliku), skorzystaj z WeaponsLists.txt (który ci załączam, gdybyś go usunął) i działu "AWPMod".
Załączniki
WeaponLists.rar
Lista wszystkich broni, jakie dodaje AWPMod. ("rozszerzenie txt jest niedozwolone")
(2.11 KiB) Pobrany 240 razy


Awatar użytkownika
Gemboj13
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:42
Lokalizacja: Google

24 paź 2010, 13:57

Wszystko ładnie działa :D A i gratuluje 1001 posta :P Jednak powstał nowy problem :(
Tzn kiedy troche pogram w Postala wywala mi o menu i wyskakuje okienko z błędem
"General protection fault!

History: UObject::ProcessEvent <- (MaDBombWeapon aw7_rwsblock.MaDBombWeapon0, Function AW7MaDInventory.MaDBombWeapon.Destroyed) <- ULevel::DestroyActor <- (MaDBombWeapon aw7_rwsblock.MaDBombWeapon0) <- UObject::ProcessEvent <- (MaDBombWeapon aw7_rwsblock.MaDBombWeapon0, Function Engine.Actor.PreBeginPlay) <- ULevel::SpawnActor <- (MaDBombWeapon) <- UObject::ProcessEvent <- (MaDBombPickup aw7_rwsblock.MaDBombPickup0, Function Postal2Game.P2WeaponPickup.Pickup.Touch) <- TouchTo <- AActor::BeginTouch <- ULevel::MoveActor <- AW7PostalDude6 <- APawn::physFalling <- AFPSPawn::performPhysics <- AFPSPawn::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop"

Co to może znaczyć? Proszę o pomoc.


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

24 paź 2010, 14:19

Jak to można było przeoczyć?

BTW: Można by było powyższy temat przypiąć.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 14:21 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Gemboj13
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:42
Lokalizacja: Google

24 paź 2010, 14:59

Nie pomogło :( Ale teraz inny komunikat mi wyskakuje

General protection fault!

History: FCollisionHash::ActorLineCheck <- CheckWithActors <- ULevel::MultiLineCheck <- ULevel::SingleLineCheck <- USpriteEmitter::UpdateParticles <- AEmitter::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Troche krótszy :P

Proszę o pomoc.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

24 paź 2010, 18:57

GPF to zmora AW/AWP i pochodnych. Jeżeli robisz zbyt dużą sieczkę, silnik nie wyrabia i takie 'kwiatki' wychodzą. Żeby to ograniczyć, w opcjach wydajności zaznacz Limb Fix i Head Fix i nie szarżuj zbytnio ;)
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 18:58 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 paź 2010, 20:05

Slayer pisze:Jak to można było przeoczyć?

BTW: Można by było powyższy temat przypiąć.
Ja można było nie przypiąć! ;) Przypięty.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ