Prośby o broń

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

02 lut 2009, 16:42

Silver Dragon pisze:Od paru tygodni krąży mi po głowie pomysł gitary jako broni
Też miałem to w głowie ,ale zrobienie dobrego modelu gitary to już jest trudna sprawa :P


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 lut 2009, 16:50

ALCRD pisze:SD tak btw ja nadal mam na tamtym kompie nie dokonczony model Wristblade dla ciebie :D
A ja cierpliwie czekam :)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 lut 2009, 16:55

Nie zmienia to faktu, że taka skarbnica pomysłów może się przydać
myślałem że od tego jest temat https://forum.postalsite.info/ja ... -t775.html



ogólnie założenie tego tematu mi się nie podoba "ej składam zamówienie na broń do z robienie"

w downloadzie jest masa broni ale zrobiona przez stwórców bo sami chcieli ją zrobić a nie że ktoś ją zamulił

wyjątkami są sytuacje jak ta z kamieniem gdy zamówienie pokrywa się z pomysłem jakiegoś autora broni
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 16:55 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

04 lut 2009, 07:39

Mam propozycję. Można zrobic coś w stylu młotu do rzucania (taki, jak na olimpiadach). Jeden może byc na łańcuchu, a drugi na strunie do duszenia (z takich się robi garoty).


Awatar użytkownika
VPirate
Wnerwiony urzędas
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2009, 20:40

07 lut 2009, 12:20

To nie jest zmuszanie nikogo ani składanie zamowien poprostu wrzucamy pomysły nietypowych broni a ludze jak zechcą to zrobią nie to nikt mu przeciez nie kaze tego zrobic... jak juz ktos cos zrobi to wtedy tu link do cacka daje i ludzie korzystają a nie tylko ja bo ten temat nie jest tylko dla mnie tylko zeby na pomysle jednej osoby i umiejetnosciach drugiej moglo sie bawic naście (dziesiąt, set??) osob
A za kamyka wielkie dzieki i czekamy z niecierpliwoscią. A co do konwulsji od dzwieku gitary - Tez baaardzo czekamy trzeba to zobaczyc! :diabel:


Awatar użytkownika
Poczen
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2009, 19:08
Lokalizacja: Surburbs

07 lut 2009, 20:21

Hmm...Broń...Może garota albo nóż do podrzynania gardziołek?Zawsze marzyłem o takich typowo ,,hitmanowych'' broniach w Postalu. :P


Awatar użytkownika
VPirate
Wnerwiony urzędas
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2009, 20:40

08 lut 2009, 12:47

Aaa jeszcze wracając do gitary ja mam taki pomysł nie lepiej żeby muzyka z niej płynąca działała ja wabik na potencjalne ofiary? Wyobraź sobie ze idzie za tobą kilka(naście?) osób które później... Zależy od inwencji "twórczej" killera... :mgun:


Awatar użytkownika
Poczen
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2009, 19:08
Lokalizacja: Surburbs

08 lut 2009, 12:50

Niegłupi pomysł :D Ja zawsze(tzn.raz każdego dnia) chodziłem na tą kocią polankę i tam urządzałem ,,ognisko'' tzn.Łapałem koty,później rozlewalem tak z 3 litry benzyny podpalałem i wrzucałem kicie. :diabel:


Awatar użytkownika
mrv
Miłośnik broni
Posty: 102
Rejestracja: 30 lip 2008, 00:27
Lokalizacja: Internet :)

08 lut 2009, 16:40

Wg mnie przydałby się karabin plazmowy.
W Turok 2: Seeds of Evil jest wręcz idealny.
Plasma Rifle albo Shredder.
Sami zobaczcie:

Najlepiej oglądać od 2:30.
Gra jest z 1999, więc o grafice nic złego nie pisać, bo wtedy była rewelacyjna :)


Pliki można jakoś przerobić i byłoby fajnie z takim czymś wyskoczyć na ulice Paradise :D
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 17:23 przez mrv, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2009, 02:55

VPirate, to z płatnościami to oczywiście przesada. Zasada tematu mi się podoba, przecież takie zamówienie to nie jest korzyść dla zamawiającego tylko, ale dla wszystkich, którzy zechcą to użyć. I podobnie jak:
prawdziwy 666 pisze:myślałem że od tego jest temat https://forum.postalsite.info/ja ... -t775.html
to drugi temat, który jest znakomitą wylęgarnią pomysłu. Ideę bardzo popieram! Tam ogólnie, co chcemy, tu już konkretne zamówienia. I niech konkretni ludzie je zrealizują.

Póki co, pomysłu fajne i konkretne w zrealizowaniu, nawet nie takie trudne. Poza, rzecz jasna, karabinem plazmowym. Tu już kupa roboty, ale też - do zrobienia.

Gorzej ma się sprawa z dmuchawką. Postal nie oferuje możliwości animacji "przy twarzy", więc takie dmuchanie z dala od twarzy nie byłoby realne ani nie wyglądałoby poważnie. Nie da rady.

Trudno też byłoby zrobić kamień, tak aby raz działa jak broń sieczna, a przy prawokliku, jako broń rzucana. Ale - to jest możliwe. No i gitara, kłopot główny, to dobry mesh wiesła.

Na razie więc: możemy pożegnać się z dmuchawką.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
mrv
Miłośnik broni
Posty: 102
Rejestracja: 30 lip 2008, 00:27
Lokalizacja: Internet :)

10 lut 2009, 21:58

Musiałbym popatrzeć, ale zdaje mi się, że Turok 2 był robiony na podobnym silniku graficznym... (a może na tym samym :P)
Turok (ten nowy) był tworzony na Unreal 3, a Postal zdaje się, że na dwójce. Tym się zasugerowałem. Choć może być i tak, że Turok 2 jest na jeszcze starszym, bo i gra liczy 3-4 lata więcej. Wtedy mogłoby być nawet łatwiej.
A jeżeli chodzi o Shredder'a, to przecież kank zrobił coś podobnego przy Muszkiecie :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 lut 2009, 00:04

Sprawy emitterów nie są tu takie ważne, można sobie spoko poradzić, trochę przy tym siedziałem i nie powiem, bardzo to lubię. Mogę więc pomóc. Eksportować i importować można też z i do Postala 2 nawet animacje (co nie tak jeszcze dawno było nie do pomyślenia), więc technicznie import z jakiejś gry na silniku Unreala elementu jest całkiem możliwy. Skrypt też da się napisać. Potrzeba tylko czasu i chęci. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ