Poziom Impossible

Steamowe wcielenie Postala 2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

17 mar 2017, 18:27

Bartosz pisze:AW jest niemożliwe do przejścia na poziomie "Wszyscy mnie nienawidzą" ponieważ w domu Vince'a zanim się skończy cut-scenka, koleś zaliczy zgona i nie da się ukończyć gry
A właśnie, nie wiesz czy tego nie naprawili jakoś w Complete, bo nie wiem czy jest sens przechodzić potem AW na tym poziomie?
Radzik136 pisze:Tak na prawdę po za kolekcjonowaniem i używaniem kotników, w chwili obecnej nic lepszego nie przychodzi do głowy. Kurcze nie pamiętam już kiedy przechodziłem Postala na jakimś trudniejszym poziomie trudności, no wstyd normalnie Ale serio kotniki mogą być przydatne i to nie tylko w walce z Bossem, dlatego choć to upierdliwe polecam je kolekcjonować
Kotniki ważna rzecz, wiem o tym. Ale żeby móc ich szukać na spokojnie, trzeba najpierw oczyścić mapę z wrogów. ;)
Co w sumie z przyjemnością robię. :uzi: :mgun2:
ShaQ pisze: We wtorek natomiast nie ma misji z petycją (Bo wiadomo. Całe miasto cię chcę wyeliminować, więc czemu mieliby ci tą cholerną petycję podpisać ).
To dobrze, bo właśnie zastanawiałem się jak oni rozwiążą ten problem. W zwykłym Postalu na Wszyscy Mnie Nienawidzą wystarczyło przebrać się za glinę, tutaj pewnie to nie działa, choć...


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 mar 2017, 18:46

Dzienis pisze:A właśnie, nie wiesz czy tego nie naprawili jakoś w Complete, bo nie wiem czy jest sens przechodzić potem AW na tym poziomie?
W P2C szczęśliwie ten błąd naprawili, więc spokojnie możesz grać cały tydzień naraz :)


Awatar użytkownika
siemagrucha
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 02 mar 2017, 11:15

18 mar 2017, 10:23

Dzienis pisze:ShaQ napisał/a:
We wtorek natomiast nie ma misji z petycją (Bo wiadomo. Całe miasto cię chcę wyeliminować, więc czemu mieliby ci tą cholerną petycję podpisać ).
Na pewno są tacy mieszkańcy co broni nie posiadają, może bezdomni ?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2017, 10:24 przez siemagrucha, łącznie zmieniany 1 raz.


:respekt:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

18 mar 2017, 10:29

siemagrucha pisze:
Dzienis pisze:ShaQ napisał/a:
We wtorek natomiast nie ma misji z petycją (Bo wiadomo. Całe miasto cię chcę wyeliminować, więc czemu mieliby ci tą cholerną petycję podpisać ).
Na pewno są tacy mieszkańcy co broni nie posiadają, może bezdomni ?
Wszyscy mają. Nawet bezdomni. Wiem bo sam grałem.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 mar 2017, 16:24

siemagrucha pisze:Nie musisz nikomu mówić że sobie pomagałeś ;)
Mogę też wpisać kod na nieśmiertelność, albo ukończenie dnia. Mogę wcale nie grać i powiedzieć wszystkim że przeszedłem xD
I jaki to ma sens ?

Wracając do tematu. Im wyższy poziom tym więcej broni zostaje z przeciwników, co ułatwia grę.


8=======D
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

19 mar 2017, 16:58

Rycho3D pisze:Wracając do tematu. Im wyższy poziom tym więcej broni zostaje z przeciwników, co ułatwia grę.
To mnie też zawsze zastanawiało, czemu na najwyższych poziomach trudności z przechodniów wypadały po 3/4 różne bronie, przecież i tak używają tylko jednej, to po co im dawać więcej? :bolek:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 kwie 2017, 18:46

No i udało się. :)

Nie było w sumie trudno. Broń biała, snajperka i kotniki ułatwiają grę.
Najtrudniejszy był powrót do domu podczas apokalipsy.

Najczęściej używaną bronią była kosa, MP5, snajpa i bazooka. W sytuacjach podbramkowych używałem też piły. xD Sawn-off jest wg mnie do dupy, bo ma słaby zasięg. Nie mam czasu podchodzić do strzelającego przeciwnika, wolę go zmasakrować z daleka MP5 lub bazooką. :P

PS: Przy okazji mój wynik to też na tę chwilę oficjalny najlepszy czas speedruna na tym poziomie na forum. :):
Załączniki
Shot00087.JPG
Shot00087.JPG (127.87 KiB) Przejrzano 2063 razy


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

09 kwie 2017, 19:16

No i mamy pierwszą osobę na forum, która przeszła ten poziom i udowodniła to screenem z statystykami końcowymi :)
Dzienis pisze:Najtrudniejszy był powrót do domu podczas apokalipsy.
Czyli najgorsze przede mną, bo jestem dopiero w czwartku po ukończeniu misji z mięsem. U mnie największe wyzwanie stawia nagły GPF, który kasuje mi cały stan gry z bieżącej mapy i muszę zaczynać od save'a :565: Moje doznania w grze na Impossible mogę śmiało porównać do dnia świstaka, kiedy wiem, że muszę niemal cały level zaczynać od nowa ;)


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

09 kwie 2017, 20:02

Bartosz pisze:No i mamy pierwszą osobę na forum, która przeszła ten poziom i udowodniła to screenem z statystykami końcowymi :)
Ekhm...
Obrazek
Obrazek
To tu też ode mnie screeny :)


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

09 kwie 2017, 20:08

ShaQ pisze: Ekhm...
Było wcześniej się pochwalić wynikiem :P No to mamy już dwie osoby, pytanie kto będzie trzeci? :)


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

09 kwie 2017, 20:11

Bartosz pisze:Było wcześniej się pochwalić wynikiem :P
Bo tego skrina robiłem w 2014 roku, czyli 1,5 lata przed tym jak się na forum zarejestrowałem :D
Przez ten czas zapomniałem o tym skrinie, ale przypomniało mi się o tym czytając ten temat, więc postanowiłem się "pochwalić" :P


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 kwie 2017, 21:36

Bartosz pisze: U mnie największe wyzwanie stawia nagły GPF, który kasuje mi cały stan gry z bieżącej mapy i muszę zaczynać od save'a
GPF miałem tylko raz, dziwi mnie że masz tak często. :drapanie: Aha, i robiłem quicksave'a na każdej mapie.
Bartosz pisze:Czyli najgorsze przede mną, bo jestem dopiero w czwartku po ukończeniu misji z mięsem.
Chciałem iść na skróty przez ten obszar z tyłu RWSu (żeby dojść do Estates a potem do Domu, ostatnią misją u mnie były urodziny wuja). A tam trzech SWATów, trzech talibów, kilka glin, RWSowiec i jakiś bystek. :): Uzbrojeni nielicho. A ja tam wlazłem z 22 HP bez kamizelki i zrobiłem quicksave'a. xD Za ósmym czy dziewiątym razem się udało, dobrze że miałem jeszcze parę nabojów do snajpy (polecam zachować przynajmniej dwadzieścia na urodziny wuja by zestrzeliwać gliny z daleka). :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 kwie 2017, 19:51

Macie lawę niedowiarki! I kto tu ćpa za dużo akodinu? ;> Pomyliłem się tylko w jednym - nie odbiera ona życia. Ale jest! Istnieje! I nie ma jej w StP!
Załączniki
lawa niewierne ciule
lawa niewierne ciule
Shot00090.JPG (85.24 KiB) Przejrzano 2011 razy
Istnieje! Nie przywidziała mi się!
Istnieje! Nie przywidziała mi się!
Shot00091.JPG (91.06 KiB) Przejrzano 2011 razy


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

10 kwie 2017, 19:59

Dzienis pisze:Macie lawę niedowiarki! I kto tu ćpa za dużo akodinu? Pomyliłem się tylko w jednym - nie odbiera ona życia. Ale jest! Istnieje! I nie ma jej w StP!
Tak się składa że ta "lawa" jest też w STP xD Dla mnie zawsze to było szambo. Lawa ogółem powinna się świecić ;)

EDIT: Uznajmy więc, że jest to lawa zmieszana z szambem :P
Załączniki
Szambo (nie lawa).jpg
Szambo (nie lawa).jpg (323.12 KiB) Przejrzano 2005 razy
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2017, 20:00 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 kwie 2017, 19:59

Przecież to gówno.


ODPOWIEDZ