Powiększenie Paradise mod

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

02 sty 2011, 22:03

zacytuje pewnego filozofa , wraz z moją odpowiedzią na wasze pytania / wątpliwości
najprościej mówiąc miej WYJ**ANE na to co oni gadają i rób swoje


damdan/adana4
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

02 sty 2011, 22:32

Tak z innej beczki - skończcie ten offtop, albo będę zmuszony użyć swojej władzy/mocy/potęgi 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

04 sty 2011, 20:48

Silver Dragon a te błędy co podawałeś to były do jakiej wersji ? Do tej co dawałem wcześniej ,czy do tej którą wrzuciłem dla Unormaliti :?:


damdan/adana4
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 sty 2011, 23:24

W obu ostatnich te błędy występują.
Co do tego błędu z bystanderami. Gdy np podmieniłem mapę domu Vince'a z tą która znajduje się w pierwszej wersji twojego moda (w załączniku w pierwszym poście). Problem na tej mapie znika


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

30 sty 2011, 13:02

Czy autor wciąż rozwija moda? Bardzo bym chciał zobaczyć jego naprawdę finalną wersję. Mam nawet kilka pomysłów dla autora (nie znam się na PostEditor, więc nie linczujcie mnie, jeśli coś źle napiszę):
1. Połączenie z East May Berry i innymi dzielnicami teoretycznie niedostępnymi:
Mam dośc nietypowy pomysł. Mianowicie przystanki autobusowe. Na mapach porozstawiać przystanki autobusowe (Static Meshe) i dodać przy nich triggera, który uaktywnia cutscenkę podobną jak w submisji AWP, gdy podchodzimy do Kameka - podjeżdża autobus (np. ten szkolny), Dude "wsiada" do niego i teleportuje się na mapę East May Berry, lub inne
2. Wyjazd z Paradise
Wszyscy tak marzyli o tym wyjeździe z Paradise, a to przecież chyba jest do wykonania. Wystarczy wziąć mapę z intra, na której pokazują się logo RWS i Postal 2, wyciąć z niej triggery związane z cutscenką, dać teleport i voilla. Może to być także piesza droga do jakiejś innej mapy, ot np. Newlow z Eternal Damnation ("odzombionej" ofc). Jeśli chodzi o ewentualną drogę na tą mapę z tego getta zwanego Paradise, to można dorobić tunel w Crossroads, albo dać to na koniec mostu z Apocalypse Weekend. Tutaj intro dla niekumatych o którą mapę mi chodzi.
[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

04 lut 2011, 14:27

Właśnie jest problem, bo ja nie mogę znaleźć tego miejsca z intra. Szukałem na innych mapach i nic.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

04 lut 2011, 14:49

Jest to mapa prawdopodobnie jak dobrze kojarzę HomeInNight, lub intro coś tam.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 lut 2011, 15:05

Mapę z intra bardzo trudno znaleźć

Wchodzisz na mapę AW7_intro. Jak stoisz vis a vis przyczepy obierasz kurs na godzinę pierwszą pod kątem ca 25 stopni w dół i idziesz na ślepo, teren powinien się po chwili pokazać. Po owej mapce można się poruszać wyłącznie za pomocą ifeelfree bądź likeabirdy. Ważne jest też by nie bawić się tam w poniedziałek.

Tak w ogóle jest to nic innego, jak czysty teren suburbs-3 bez domków, z paroma krzaczkami ;)
Ostatnio zmieniony 04 lut 2011, 15:07 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 mar 2011, 20:22

adana4 pisze:Panie administratorze , paczkę z plikami mam na swoim koncie na głównej stronie , czy jest możliwość pobierania stamtąd lub dodania pliku do downloadu ?
Teraz już tak. Przykro mi, że tak długo czekałeś, ale i moja niestała obecność na stronie i forum jak też problem z akceptacją dodawanych przez użytkowników plików (dopiero dziś opanowany) spowodował to opóźnienie. Plik jest już w naszym downloadzie. Gratuluję. :)

https://postalsite.info/infusions/pro_do ... hp?did=183



PS. Cóż, stało się, co powinno się stać miało. Dwa pliki oczekujące na akceptację dodałem (a więcej nie ma), więc coraz bliżej mi do stanu bieżącego z modami i mapami naszych użytkowników. Jest coraz lepiej. ;)
Tiquill
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kowalsky
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:59
Lokalizacja: hmmm.

16 mar 2011, 16:24

a mógłby ktoś opublikować mapkę do moda? gdzie co jest ? :D


Pojawiam się i znikam z częstotliwością co pół roku . . . | MacUser
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 mar 2011, 15:57

Kowalsky pisze:a mógłby ktoś opublikować mapkę do moda? gdzie co jest ? :D
Chm, a nie fajnie samemu poszukać? Po co sobie odbierać tą przyjemność. Poza tym co nieco było w temacie już.

Ale faktycznie, nie każdy ma ochotę szukać. Mapa by się przydała dla takowych...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

07 lip 2011, 13:07

No skoro mod ma się prezentować na dniu screena to by się przydała jakaś porządna nazwa , macie jakieś ciekawe propozycje ?


damdan/adana4
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

07 lip 2011, 13:27

- Bigger Paradise
- Paradise Extended
- Vince's Home Addon

:P
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 13:29 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 lip 2011, 13:32

Paradise Enlargement?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

08 lip 2011, 22:50

No dobra to nad nazwą pomyślę , możecie zgłaszać błędy i mankamenty wersji moda z downloandu ze strony .Trzeba jakoś ładnie moda zaprezentować na dniu screena :)


damdan/adana4
ODPOWIEDZ