Potrzebny organizator ustawek

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 kwie 2015, 18:48

Mamy trzy serwery, trzeba je "ogrywać" i testować. By życie się na nich działo. W moim profilu (jak i w innych) widać, jak się życie dzieje. Linia życia prawie płaska. A to nie o to chodzi. Fajnie mieć serwery, ale jeszcze fajniej jest mieć czas, by to organizować. Trzeba człowieka od ustawek!

Trzeba kogoś od organizowania ustawek. Dostanie hasło do webadmina, otrzyma parę instrukcji, co i jak. Nieważne jest, jaki ma status na naszym forum. Nie musi być nawet użytkownikiem forum. Nie daję tego jeszcze jako oficjalne ogłoszenie, bo i nie ma oficjalnego startu serwera, stale rozbudowa i testy.

Ale grać trzeba. Ludzie, kto będzie ogarniał ustawki??


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 kwie 2015, 18:52

Ja teraz nie mam czasu, bo praca. Może w Grudniu ;)
PS.
Przeczytałem "Potrzebny organizator truskawek" :D


8=======D
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

15 kwie 2015, 21:33

Cholerka no jaram się serwerem, chęci mam, ale mój transfer za szybko znika i wraca mi dopiero koło 20'stego przez co początki miesiąca zwykle jestem odcięty od internetu (bo to co mam aktualnie nazwać nim nie można)
Przydałby się ktoś od organizowania tylko szkoda że po jakimś czasie na "wbijajcie na serwer" i "kto gra dzisiaj?" odzywają się tylko 2 osoby...Nie będzie chyba ruchu jak naród sam za często grywać nie chce, a przetestować serwer trzeba - nim się rozgłosi innym :D


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

15 kwie 2015, 21:41

Zawsze jestem chętny do grania, znając stare czasy głównie ja z Radzikiem rozkminialiśmy serwy, często tylko we dwoje tłukliśmy. Niestety nadeszła praca dyplomowa i teraz mniej grania. Ale mogę co jakiś czas sie ogarnąć i zaprosić do wspólnej gry :)


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 kwie 2015, 22:19

Rycho3D, do grudnia daleko, dziej się szybciej. ;)

Piroziom, Ryuq, będę wdzięczny za każdą inicjatywę. Jako admin mam do ogarnięcia tyle spraw, że granie na serwerze to luksus. A wiadomo, wiki, staty - czekają na robotę. No i do sfinalizowania MaxVote też nie jest tak daleko w sensie ustawień. Za to dalej w sensie czas, bo to zajmuje od groma.

Nie wiem, może już teraz na Facebooku ludzi wołać. :drapanie:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

15 kwie 2015, 22:22

Do ustawek? Można spróbować.
Naszła mnie taka myśl- posty o ustawkach szybko znikają z widoku na głównej forum wywalane z widoku świeższymi postami, możeby tak osobno- klik i się wyświetla kiedy najbliższa ustawka? I jakiś taki oczojebny kolorek dać coby każdy widział.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 22:24 przez Piroziom, łącznie zmieniany 1 raz.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 kwie 2015, 22:30

Piroziom pisze:posty o ustawkach szybko znikają z widoku na głównej forum wywalane z widoku świeższymi postami, możeby tak osobno- klik i się wyświetla kiedy najbliższa ustawka? I jakiś taki oczojebny kolorek dać coby każdy widział.
Nowy panel? Lub podobne. Dobry pomysł. :) Na początek można by nawet dać Ogłoszenie na to. Albo nawet... wjebać takie info wprost pod shoutboxem. Nie ma siły, by nie zobaczyli. :diabeł:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

15 kwie 2015, 22:37

Myślę że jak po wejściu na forum wyświetli sie ekran " najbliższa ustawka: XX.XX.2015r. to na pewno zobaczą xD


Piro is back ;>
ODPOWIEDZ