Poszukiwany facet w kapeluszu!

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 kwie 2007, 23:08

Jeśli gra (Postal) nie zna kapelusza, to jedynie teksturę kapelusza można na same włosy dać. Ronda nie będzie widać... A w oryginalnym StP nie znalazłem meshes kapelusza. Co nie znaczy, że go nie ma na 100%... Może i jest? A gość w kapeluszu to głęboko ukryty w oryginalnej grze "bonus"? Do zdobycia, bo ja wiem, za szczególnie dużą ilość fragów itp?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

12 kwie 2007, 15:24

być moze ze to bonus,sami wiecie ze po przejsciu gry jest kilka nowych rzeczy,chociazby taki Chompy....Moze mam głupi pomysł ale można by Skota zapytać o tego gościa w kapeluszu....
Z tego co wiem łatwiej jest sie z nim skontaktować niż z Kamekiem...
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2007, 15:28 przez konrad pl, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

12 kwie 2007, 17:58

najlepiej sie dowiedziec kto jest autorem zdjecia on bedzie wiedzial najlepiej o co chodzi albo tego co je walna na strone
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2007, 17:59 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

30 kwie 2007, 19:18

Ale ile by to zajeło szukanie tego kolesia przecież ten koleś mógł by to nawet zrobic w singapurze :D Byśmy musieli się wszystkich wypytywac.

P.S:Ten koleś w kapeluszu wygląda jak zorro :P


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 kwie 2007, 21:32

I Zorro nazwał się gracz... A szukanie? Trzeba liczyć na łut szczęścia. Próbowałem z zaawansowanymi kodami - kaszana, póki co...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

28 lip 2008, 15:15

jaaaa to jest taki facet z eternal damnation i już.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

28 lip 2008, 15:52

Myślę, że można zamknąć ten temat. Wszystko bowiem na dzień dzisiejszy jest jasne :)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2008, 17:53

Gazer pisze:jaaaa to jest taki facet z eternal damnation i już.
Na poprzedniej stronie napisałem:
Tiquill pisze:Tyle, że ja ten obrazek zapisałem sobie już w grudniu'2004 a wtedy o mody nie było tak łatwo. A o ED nikt nawet nie śnił (poza autorami).
Temat był też poruszany na forum RS (kazik zdaje się zaczął) i tam też nie kojarzyli specjalnie z niczym, jak tylko z ED. Niewykluczone więc, że historia faceta wiąże się z historią ED, i to dosyć znacznie. Tyle, że nie "kapelusz" pochodzi z ED, ale odwrotnie, twórcy ED zaimportowali tego osobnika z... Właśnie, z pierwszych projektów samego P2. Na starych skrinach z wczesnych wersji P2 (tu) jest choćby shotgun z ED. Być może facet z kapeluszu, ów shotgun i pewno inne rzeczy zostały odrzucone w finalnym P2 ale twórcy ED w porozumieniu z RWS przejęli takie projekty do swojego moda.

Sorki, SilverDragon, ale temat odblokowuję. Po to tylko, że może w końcu ktoś znajdzie coś nowego. Bo konstatacja, że teraz to mamy w ED nie wyczerpuje tematu. ;) Zaś sam temat wyjmuję z Pomocy, bo swą treścią wykracza poza standardową pomoc użytkownikowi, on "pomaga" nam wszystkim.

Niedawno były na forum "gadane" fabularne zagadki P2. A poza fabułą też są ciekawe rzeczy. Stare to tematy, ale przypomnę: ten i ten. Przypominam je dla nowych userów, bo to kiedyś nas interesowało. Ale upominam, piszcie tam nowe posty tylko wtedy gdy naprawdę macie coś nowego do powiedzenia.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

28 lip 2008, 18:23

ta postać nazywa się Hasidic

a najlepszym sposobem dojścia do prawdy będzie zapytać się rwsowców o to https://forums.gopostal.com/


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 lut 2009, 16:11

prawdziwy 666 pisze:ta postać nazywa się Hasidic/
A to, to skąd wiesz?

Ciekawa postać. Chętnie bym sobie pograł takim kolesiem za pomocą kodów DudeChanger i AllowBolton


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ