--== POSTALSITE.info P2 Server ==--

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

07 maja 2013, 22:09

Tiq proponuje abyś napisał o AOW na forum RWS, może nie zmieni to sytuacji z P2

ale może wpłynie to pozytywnie na przyszłe Postale


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 maja 2013, 22:40

prawdziwy 666 pisze:Tiq proponuje abyś napisał o AOW na forum RWS, może nie zmieni to sytuacji z P2
Nie lubię się skarżyć. I co, nagle będzie ok? Problem jest taki, że po prostu na AoW trzeba stale siedzieć i pilnować, dzień za dniem. Łapki w górę i prosić o łaskawe poprawienie czegoś, co nie powinno być zgłoszeniem do Supportu, ale ich psim obowiązkiem naprawienia ich własnej wadliwej usługi. Choć z drugiej strony, produkcję bubli należy piętnować zawsze i wszędzie. Jakby nie było, na razie mam dość tematu Art of shit.
Radzik136 pisze:lepiej niż go nie ma, niż gdyby miał być i przynosić nam wstyd, także nie ma innej rady pora zacząć na własną rękę hostować, pod nazwą PSI jeśli będzie zgoda, albo nazwą, którą wspólnie ustalimy
Na pewno. Ja chwilowo, z powodów osobistych odsuwam się od organizacji serwera i ten etap serwera PSI kończę. Ale nie kończy się idea serwera pod banderą PSI. Mam nadzieję, że niebawem serwer PSI wystartuje po raz trzeci. Ja całkiem z tej idei nie rezygnuję. Praktycznie mówiąc, nie zrobiliśmy większości, co sobie postawiliśmy do zrobienia. Idea nadal żywa i do realizacji. Oczywiście, zgoda będzie na nazwę PSI. Pod jednym warunkiem: Nigdy więcej zależności od dupków, jakichkolwiek.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ