--== POSTALSITE.info P2 Server ==--

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 lis 2012, 20:27

16 SLOTÓW.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sadysta
Miłośnik broni
Posty: 123
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:30

04 lis 2012, 08:59

Prosiłbym o przywrócenie dawnych mutatorów i AirMaila, nieobecny Jerdus też jest za i pewnie większość też będzie.


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

08 lis 2012, 22:42

Z powodów technicznych tymczasowo będzie trzeba ustawić 8 slotów, ponieważ prawdopodobnie usługodawca serwera nie zakwestionował ilości akceptowanych slotów, i po prostu po dołączeniu do rozgrywki 9 gracza następuje wyrzucenie Wszystkich z serwera.


Nie pozostaje nic innego jak Przeprosić Was za tą niedogodność, i prosić o cierpliwość do momentu rozwiązania problemu i przywrócenia 16 slotów na serwerze.

Powyższa decyzja została podjęto szybko, a zaproponowana prze ze mnie i zaakceptowana przez Pirozioma oraz The Iceman'a, Którzy byli ze mną na serwerze. Mam nadzieję, że dla Osób należących do Grona Administratorów Serwera, a z Którym nie były prowadzone rozmowy, nie będzie stanowić problemu, gdyż decyzja została podjęta dla dobra serwera.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2012, 22:42 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2012, 00:01

Decyzja została podjęta słusznie i w takich przypadkach wystarczy samodzielna decyzja jednego administratora. Wyczucie sytuacji cechuje każdego. ;) Winą było nieporozumienie z usługodawcą hostingu i nie powtórzy się. Za niedogodności przepraszam.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2012, 03:51

Wraca domyślny profil naszego serwera:
-= POSTALSITE.info Max Customizable Server =-
Znów do wyboru typy gry, mapy i mutatory z DarkFire, DarkPS, MadMods, AirMail i/lub Massacre.

Z pewnymi różnicami. Teraz:
1. Domyślną grą jest Death Match. Bez mutatorów. Duży wybór map, domyślne najczęściej zastąpione wersjami zmodowanymi. Map dostępnych w kolejce nie czeka aktualizacja.
2. Tryb Team DM ma wszystkie domyślne mapy (to jedyne co zostało po stanie do wczoraj) plus kilkanaście dodatkowych. Tych map też nie czeka aktualizacja.
3. Tryb Jihad nie jest dostępny graczom w menu Vote. Są tam wszystkie mapy z naszego serwera, także te, które niebawem zostaną uaktualnione. Tryb tylko dla adminów, mający na celu przygotować serwer do aktualizacji plików.
4. Pozostałe tryby, mapy i mutatory dostępne po staremu i nie czeka ich aktualizacja.

Pełen widoków na dobrą przyszłość ;)

Zapraszam!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gary
Wnerwiony urzędas
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2012, 20:29

20 lis 2012, 21:58

Ej mam pytanie.Mniej więcej chodzi mi o to że mam mało miejsca na dysku i nie moge ściągnąć nawet głupiego AirMail'a :/ . A więc do płęty , czy możecie stworzyć specjalny serwer bez modów? PLISS.


,,Moim prezydentem jest Chuck Heston, a to dla was , MAŁPY!": http://besty.pl/1824312?fb_comment_id=f ... #f3a47b5a2
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

20 lis 2012, 22:07

Musimy się zdecydować na jeden serwer - admin ponosi za to koszty. A serwer z podstawowymi mapami i bez modów jest goły, nieatrakcyjny. Takie coś może istnieć, ale nie na dłuższą metę. Nikt ze stałych graczy nie będzie grał w takich warunkach, bo zwyczajnie się to znudzi. Usuń niepotrzebne rzeczy i problem zniknie. Albo dokup nowy dysk.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 mar 2013, 02:57

Serwer zmienił swój adres. Większą część plików dotychczasowego serwera trzeba wgrać. Bieżący adres i nazwa to:
176.9.72.179:7783
-=POSTALSITE.info Server=-
Serwer wymaga testów, jak sprawdza się po przenosinach. Dlatego zachęcam każdego od gry i używania Vote, w którym można wybrać tryb gry, mutator i mapę. Mapy w większości są standardowe, więc to kto ma tylko standardową grę, wielu plików pobierać nie będzie. Zapraszam!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
MatixXx
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2013, 01:08

18 kwie 2013, 20:30

Witam mam taki problem że od rana próbuje wejść na serwer postalsite ale nie mam jak.. otóż gdy samoistnie serwer pobiera potrzebne pliki to po jakimś czasie wyskakuje błąd że nie można pobrać jakiegoś pliku.. próbowałem z 5 razy i za każdym razem to samo lecz nie zawsze przy tym samym pliku, druga sprawa jest taka że gdy wklejam sam te pliki z paczki która jest tutaj na forum to wyskakują mishmashe.. i moje pytanie brzmi co mam zrobić w takim wypadku? dodam że specjlanie pobrałem postal 2 FreeMP i próbuje z tymi plikami na osobnym postalu aby nie mieszał się z tym gdzie są moje mody powgrywane..


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

18 kwie 2013, 20:42

Musisz wszystko odinstalować i usunąć. Instalujesz na nowo Postal 2 STP Free MP, potem patch v1409x i na końcu naszą paczkę.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
MatixXx
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2013, 01:08

18 kwie 2013, 21:25

Wielkie Dzięki za pomoc! :) jestem nowy i chce spróbować swoich sił :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 maja 2013, 20:42

Nasz serwer z dniem dzisiejszym kończy swoją działalność. Niestabilność i niewiarygodnie zła obsługa Art of War Central, firmy hostującej serwer, uniemożliwiająca jakąkolwiek komfortową zabawę, zmusiła mnie do podjęcia tej decyzji. Nie udało się nam także stworzyć zwartej społeczności graczy multi skupionej wokół PSI. Jesteśmy graczami trybu singleplayer, to widać i słychać. Te dwie przyczyny, nakładające się na siebie, wymusiły jedyną decyzję:
Serwer --== POSTALSITE.info P2 Server ==-- oficjalnie przechodzi do historii.
Wszystkim graczom i zaangażowanym w jego działalność bardzo dziękujemy.

Trudno jednak budować społeczność na... kupie gówna. Muszę bowiem powiedzieć parę słów o firmie Art of War Central. To był mój wielki błąd, że hosting serwera powierzyłem takim dupkom. Kiedyś było źle, zrezygnowaliśmy. Mimo upływu lat AoW stale udostępnia hosting dla P2. Może są lepsi? No i nie ma alternatywy, nikt inny nie hostuje P2. Na początku nie było tak źle, ale im głębiej w las, tym gorzej. Od końca lutego zaczęły się prawdziwe schody. Może i dla innych gier firma jest dobra, sam panel klienta i opcje są bardzo dobre. Ale dla Postal 2 jej działanie jest kuriozalne. Przykład: Uciekłem się do utworzenia dodatkowego serwera, od nowa, może będzie lepiej, wolny od starych błędów. Miał być we Frankfurcie. Czekałem DWA dni, dostałem w Nowym Jorku. A KAŻDA zmiana mapy, w jakikolwiek sposób, to pobieranie modów z serwera MrD. Problem znany na innych serwerach P2 na AoW, ale u nas przyjął formę stałej tendencji. Podpinanie pod inny serwer? Nie wiem, pajęczyna podpięć, przepięć i potknięć jest tam bardzo gęsta. Odradzam z całą mocą korzystanie z tej firmy dla Postala 2. Stracicie nerwy i pieniądze a w zamian nie otrzymacie nawet pieprzonego słowa przepraszam. Dno, dno i jeszcze raz żenujące dno.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

07 maja 2013, 21:13

Mówi się trudno, być może kiedyś serwer znowu powstanie pod nadzorem lepszej hostującej firmie a jeśli nie, PSI dostanie swój własny, oficjalny i przedstawicielski serwer multiplayera w P2: UDK gdy ten zostanie stworzony
Szkoda ale wszystko ma swoje granice. Po co tracić hajs i nerwy skoro twoje zdrowie do tego gówna jest ważniejsze od serwera :D


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

07 maja 2013, 21:42

Przykro mi, że tak się to potoczyło. Jeszcze nie zrealizowaliśmy planu z nowymi mapami, a tu serwer zniknął na dobre. Z drugiej strony, od dłuższego czasu pojawiały się freezy, co skutecznie zniechęcało do gry. Chciałbym, aby pojawiła się jakaś alternatywa, aby móc znowu wspólnie zagrać z ziomkami z PSI.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

07 maja 2013, 21:54

Nic dodać nic ująć wszystko na temat art of shit central zostało już dokładnie powiedziane, szkoda bo ponimo warunków jakie miały miejsce na prawdę przyjemnie pracowało mi się jako administrator serwera multi, oraz grało na Naszym serwerze, który to dawał większe możliwe manewrowe niż jaki kolwiek inny. Z drugiej strony lepiej niż go nie ma, niż gdyby miał być i przynosić nam wstyd, także nie ma innej rady pora zacząć na własną rękę hostować, pod nazwą PSI jeśli będzie zgoda, albo nazwą, którą wspólnie ustalimy, a z samym hostowaniem problemów być nie powinno, tylko mimo to nie będzie on tak stabilny, jak ten na art of shit central w najlepszym czasie.

Chciałbym Podziękować Administracji serwera multiplayer, za wspólny wysiłek włożony w serwer, oraz wszystkie wspólne chwile na nim spędzone, i wiedzę, którą dzięki Wam zdobyłem i która na pewno przyda mi się w przyszłości.

Nad alternatywą na pewno pomyślimy, i spróbujemy wspólnymi siłami coś wykombinować.


Niepoważny admin
ODPOWIEDZ