POSTAL XX 20th Anniversary Collector's Edition

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

31 paź 2017, 15:35

Tiquill pisze:PL i PR było dotąd w pudełku?
W pudełku nie było, ale co mi po takiej wersji, jak i tak do odpalenia tego, będzie konieczność aktywacji klucza na parowej platformie. Gdyby można było pudełkowe PL bez żadnych problemów odpalić na 1409 i móc cieszyć się najnowszym dodatkiem na oldschoolowych zasadach i to jeszcze w wersji z polskim dubbingiem (marzenia ściętej głowy) to wtedy mógłbym uznać to za dobry i warty pieniędzy zakup. W przeciwnym razie płacę tylko za samo pudełko, bo wszystkie gry z serii postal (poza crapellą) posiadam już od dawna :czytaj:
Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 15:39 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 paź 2017, 15:38

Dev4ever pisze:W przeciwnym razie płacę tylko za samo pudełko
Drogie te pudełko. Kupując wszystko oddzielnie będzie chyba taniej.


8=======D
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

31 paź 2017, 15:41

Rycho3D pisze:Drogie te pudełko. Kupując wszystko oddzielnie będzie chyba taniej.
Trochę dupiata ekonomia. Przecież po to zestawy robi się taniej, żeby skłonić człowieka do wydania więcej :drapanie:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

31 paź 2017, 15:41

Tiquill pisze:O, Trójka jest na halloweenowej wyprzedaży, za 3,59€, brać, brać!
Ty na serio, bo sam już nie wiem... :bolek:
Nawet Mike-J nazwał kretyństwem kupowanie trójki za jakiekolwiek pieniądze.
Tiquill pisze:Tym samym wchodzi to na rynek w miejsce Postal X. Czepianie się, że ktoś wydał kolekcję swoich gier na dumne - bez dwóch zdań dumne - 20-lecie istnienia serii - to już przesada. Miał do tego pełne prawo. A nawet obowiązek. Pominięcie takiej rocznicy i nie wydanie takiej kolekcji - to dopiero byłby grzech. Zluzuj majty, Dzienis.
Kolekcja kolekcją, ale mimo wszystko wypadałoby coś do niej dać nowego.
Porównując do muzyki przypomina to trochę kupowanie za gruby szmal jakiejś kolekcji "The best of" ABBA czy innej kapeli nie nagrywającej od trzydziestu lat.
Cena za wysoka, a zawartość nieadekwatna do niej. PL można kupić na Steamie co jakiś czas za parę euro, a Redux jest... jaki jest.
RWS bada poziom frajerstwa wśród kolekcjonerów i fanów Postala by wiedzieć na ile takich naciągań będą mogli pozwolić sobie jeszcze w przyszłości.
Te studio jest mistrzem świata w prokrastynacji jeśli chodzi o wydawanie czegoś świeżego.
Mnie to osobiście obraża, że na 20lecie proponują fanom kupno znów tego samego po raz kolejny.
Jak ktoś bogaty i nie ma co ze szmalem zrobić, to jego brocha.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

31 paź 2017, 15:45

Rycho3D pisze:
Dev4ever pisze:W przeciwnym razie płacę tylko za samo pudełko
Drogie te pudełko. Kupując wszystko oddzielnie będzie chyba taniej.
Na obecnej halloweenowej promocji można ustrzelić to za:
POSTAL 2 Complete + Paradise Lost = 1,94€
POSTAL 1 = 0,49€
POSTAL Redux = 1,43€
Postal iii = 3,59€
Postal Movie = 4,99€ (na stałe) / 1,99€ (wypożyczenie)

xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 paź 2017, 15:45

Tiquill pisze:Masz pod listą wyjaśnienia przecież
Myślałem, że to numerek wersji, zapisali to tak samo jak pisane jest nieraz Postal² lol! Mój błąd. :):
Dev4ever pisze:Gdyby można było pudełkowe PL bez żadnych problemów odpalić na 1409 i móc cieszyć się najnowszym dodatkiem na oldschoolowych zasadach i to jeszcze w wersji z polskim dubbingiem (marzenia ściętej głowy) to wtedy mógłbym uznać to za dobry i warty pieniędzy zakup.
A ja nie tylko za marzenia ściętej głowy to mam. Kto wie, kto wie. Złość zrozumiała, bo olewani i zalewani ofertą nie do końca fair jesteśmy często. Ale może zdarzy się ten cud.

Dev4ever pisze:W przeciwnym razie płacę tylko za samo pudełko
Kolekcjonerskie pudełko jest dla kolekcjonerów, nie musisz się poczuwać do tej roli. Wyluzuj i ty.

Rycho3D pisze:Drogie te pudełko. Kupując wszystko oddzielnie będzie chyba taniej.
Na pewno promocje będą nie jedne. To produkt na lata, tak jak na lata były poprzednie takie box-sety. I swego odbiorcę przez ten czas znajdzie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

31 paź 2017, 15:50

Pan Szatan pisze:Postal 2 i Paradise Lost nie mają DRM przecież.
Teoretycznie tak, ale jednak by móc je pobrać i aktualizować wymagana jest praca klienta Steam.
Nie możliwości pobrania ich tylko za pomocą przeglądarki, tak jak ma to miejsce na GOGu chociażby, co jest bardzo fajną opcją dla Osób, które nie przepadają za niepotrzebnymi pożeraczami podzespołów komputera.
Tiquill pisze:PL i PR było dotąd w pudełku?
Nie były a przynajmniej nigdy ich nigdzie nie widziałem, nawet w formie pudełka z samym kluczem Steam w środku. Reduxa w pudełku można zobaczyć jedynie w Easter Eggu związanym z przełożeniem otwarcia sklepu w Paradise Mall.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 paź 2017, 16:02

Dzienis pisze:Ty na serio, bo sam już nie wiem... :bolek:
No wiesz, jakie serio. :D
Dzienis pisze:Mnie to osobiście obraża, że na 20lecie proponują fanom kupno znów tego samego po raz kolejny.
OK, twoje zdanie. Na pewno lepiej byłoby dostać na XX-lecie nową część gry bądź przynajmniej dodatek. Ale czy pudełko na X-lecie miało coś nowego? Ja po prostu nie wymagam wiele. Dopóki nie pukają do mnie bym płacił im kasę, używając do tego środków przymusu - niech sobie robią co chcą. Nikogo do kupna nie zmuszają. Wielu odbiorców na to nie znajdą. A właśnie, ciekawe jak będzie za sprzedażą tego po roku...
Radzik136 pisze:Teoretycznie tak, ale jednak by móc je pobrać i aktualizować wymagana jest praca klienta Steam.
Nie możliwości pobrania ich tylko za pomocą przeglądarki, tak jak ma to miejsce na GOGu chociażby, co jest bardzo fajną opcją dla Osób, które nie przepadają za niepotrzebnymi pożeraczami podzespołów komputera.
Na jedną chwilę pobrania i instalacji. A potem można grać - deinstalując Steama i mając od tego święty spokój...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

31 paź 2017, 16:36

Tiquill pisze:Ale czy pudełko na X-lecie miało coś nowego?
Bazowo tak na prawdę nie miało, ale na wartości zyskało wtedy kiedy Polska Firma zdecydowała się na jego polonizację. Gdyby teraz zdecydowano się na polonizację Paradise Lost, to byłby już całkiem mocny argument za tą wersją dla naszego rynku.
Paradise Lost jest już w dużej mierze połatane i nadaje się do polonizacji oraz wydania czysto pudełkowego.
Gdyby tak stworzyć uzupełnioną wersję spolszczenia Postal 2 Complete a do tego Paradise Lost to z chęcią bym taki pakiecik pudełkowy kupił. Nie obraziłbym się też, gdyby był dostępny tylko w wersji cyfrowej, nie wydanej na Steam. To nie jest tak, że nie lubię Steama ale jednak pamiętam o Ludziach, którzy go nie lubią, a których wśród Nas nie brakuje, i to głównie do nich byłoby takie wydanie kierowane.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

31 paź 2017, 16:52

Tiquill pisze:OK, twoje zdanie. Na pewno lepiej byłoby dostać na XX-lecie nową część gry bądź przynajmniej dodatek. Ale czy pudełko na X-lecie miało coś nowego? Ja po prostu nie wymagam wiele. Dopóki nie pukają do mnie bym płacił im kasę, używając do tego środków przymusu - niech sobie robią co chcą. Nikogo do kupna nie zmuszają. Wielu odbiorców na to nie znajdą. A właśnie, ciekawe jak będzie za sprzedażą tego po roku...
Jasne, jak ktoś lubi pudełka to niech kupuje, mamy wolną wolę przecież. Jego sprawa.
Jednak powtórzę - RWS za słabo się postarał i nie ma co się dziwić, że część ludzi jest zawiedziona. To tak jakby ktoś wyprawiał urodziny i podawał na nich ludziom jedzenie z poprzednich urodzin. :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

31 paź 2017, 17:59

Tiquill pisze:Kto wyda 50 dolców?
Jeśli by to wyglądało tak jak przedstawiono w poniższym cytacie:
Tiquill pisze:Takie pudełeczko na 20-lecie, ze wszystkim po polsku, bez kluczy, bez Steama, wydana jak Pan Bóg przykazał, wg starych dobrych wzorców, porządnie, z pełnym wsparciem polskiego odbiorcy i za dyszkę... O, to byłby lux. Zobaczymy, jak polski GOG na to zareaguje, czyli CD Projekt. ;)
...to nawet te 50 dolców nie byłoby dla mnie w ogóle problemem ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

31 paź 2017, 18:20

Tak wgl to ten Nut Rag czy kij wie co to nie jest lalka Krotchy'ego tylko jakieś inne niewiadomo co z obrazkiem krotchiego.

No i Tiq zapomniałeś tam na liście ajtemów o artbooku.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

31 paź 2017, 18:56

W najbliższym czasie nie kupię. Albo w ogóle.
Po co mam wydawać 2 stówy, na coś, co mam? Jedyne czego nie mam, to PL i PR, z czego tego drugiego mi nie trzeba, artbooki są dla mnie zbędne, podobnie jak tatuaże.
Robią niezły skok na kasę, mogli chociaż jeszcze książkę dodać i Piii rosyjską wersję kolekcjonerską...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 paź 2017, 22:33

Pan Szatan pisze:wgl to ten Nut Rag czy kij wie co to nie jest lalka Krotchy'ego tylko jakieś inne niewiadomo co z obrazkiem krotchiego.
To nawet nie dadzą laleczki? Chm... Artbook dodany.
SzynkaczPL pisze:mogli chociaż jeszcze książkę dodać i Piii rosyjską wersję kolekcjonerską...
Jak rosyjska, to rosyjska, niech im tam. Ja dodałbym do listy życzeń komiksy. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
cisiel22
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:27

04 lis 2017, 16:51

Ja wam powiem, że jednak się zawiodłem nad tą zawartością :/. Miałem kupić kolekcjonerkę z miejsca, coś czułem, że będzie akurat za 50 zielonych, ale mimo to spodziewałem się czegoś więcej niż pudełko, artbook, tatuaż, naklejka i plakat :p. Zastanawia mnie dlaczego nie dorzucili do tego np. maskotki, loga RWS, czy koszulki (które są w ofercie sklepu). Gier nie liczę, bo naturalnie wszystkie posiadam :p. Wielka szkoda, że nie zaskoczyli nas jakimś nowym dlc, albo powiedzmy statuetką kolesia do postawienia na biurko.

Niemniej jeśli jakaś polska firma postanowiłaby wydać to u nas z polskim dubbingiem to może bym się skusił :D.


Obrazek
Wspomóż kampanię Paradise Lost Co-Op: https://www.indiegogo.com/projects/nick ... adise-lost#/
ODPOWIEDZ