Postal X problem....

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Japonka93
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 23 lip 2011, 13:13

13 sie 2011, 18:59

po pierwsze (dla administracji) dowod ze posiadam orginalny postal X:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No to teraz o problemie.
No to tak instaluje postal X na swoim komputerze (parametry: Win XP SPEED, Intel Pentium 4 1,2GhZ procesor, 1GB ram, 32MB grafa, komputer stacjonarny) i wszystko dziala jak należy. Skojei instaluje na komputezre brata (Paramentry: Win XP SPEED, Intel confidential 2GhZ, 1GB ram, 128MB grafa, Laptop) to postal plus nie dziala wogole (znaczy sie wlacza 10 minut czarny ekran i sie wylacza) postal STP dziala w sposob du**waty wlacza sie tnie i wogole pozniej critical error... aw to samo... awp, postal chrismas oraz ED critical error przy wlaczaniu... I teraz bym chciala sie spytac czy da sie to naprawic czy cos nie tak z kompem czy cos innego?

[ Dodano: 2011-08-13, 19:00 ]
a i zapomnialabym jak raz odinstalowalam i zainstalowalam PX spowrotem to przy AVPC byl jakis błąd CRV..... nie wiem co to znaczy :/


ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

13 sie 2011, 19:57

Z laptopami jest bardzo różnie. Z mojej strony nie spotkałem się jeszcze z laptopem, na którym nie byłoby problemów z P2. Co do P+ nie mam zdania


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

13 sie 2011, 21:31

Przydałaby się informacja o modelu laptopa, pomogłoby to znaleźć przyczynę. Na chwilę obecną stawiam na kartę graficzną w laptopie, która zapewne wabi się Intel Graphics albo Intel GMA. W tym wypadku wystarczą zmodowane sterowniki (przynajmniej w większości przypadków). Podaj nazwę/typ/model laptopa, ewentualnie dokładne info o zainstalowanej w nim karcie graficznej, a sterowniki już się znajdzie 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Japonka93
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 23 lip 2011, 13:13

14 sie 2011, 13:10

model lapka: DELL latitude D610. model karty:(tak pisze w menager urzadzen... pezepisalam co bylo napisane bo nie wiem jak inaczej sprawdzic.) Mobile Intel(R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family.

Czyli teraz pytanko czy da sie juz cos z tym zrobic? mam szukac sterownikow czy wogole pojdzie na lapku czy lepiej nic nie robic?


ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

15 sie 2011, 02:24

Na pierwszy ogień polecam sprawdzić z najnowszą wersją sterowników: https://downloadcenter.intel.com/Detail_ ... 8&lang=eng
Jeśli to nie pomoże, sprawdź: https://uploading.com/files/a25398d6/DriVeR_915.rar/
Jeśli to też nie pomoże - to pojawi się sporo zaawansowanej i upierdliwej zabawy (m.in.: emulacja shaderów, wymuszenie T&L na CPU i inne pierdoły, które nie brzmią zbyt zrozumiale, ale którym trzeba było powymyślać "mONdre" nazwy :-P) na horyzoncie, jednak w końcu powinno się dać to odpalić 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Japonka93
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 23 lip 2011, 13:13

15 sie 2011, 11:29

Lothar pisze:Na pierwszy ogień polecam sprawdzić z najnowszą wersją sterowników: https://downloadcenter.intel.com/Detail_ ... 8&lang=eng
Jeśli to nie pomoże, sprawdź: https://uploading.com/files/a25398d6/DriVeR_915.rar/
Jeśli to też nie pomoże - to pojawi się sporo zaawansowanej i upierdliwej zabawy (m.in.: emulacja shaderów, wymuszenie T&L na CPU i inne pierdoły, które nie brzmią zbyt zrozumiale, ale którym trzeba było powymyślać "mONdre" nazwy :-P) na horyzoncie, jednak w końcu powinno się dać to odpalić 8-)
Dobra sprobuje ze sterownikami mam nadzieje ze cos podziala...
Jeśli to też nie pomoże - to pojawi się sporo zaawansowanej i upierdliwej zabawy (m.in.: emulacja shaderów, wymuszenie T&L na CPU i inne pierdoły, które nie brzmią zbyt zrozumiale, ale którym trzeba było powymyślać "mONdre" nazwy :-P) na horyzoncie, jednak w końcu powinno się dać to odpalić 8-)
wolalabym aby tego uniknac same przeczytanie tego mnie przeraza :zdziw: :bolek: Dobra napisze jak mi poszlo :)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 11:30 przez Japonka93, łącznie zmieniany 1 raz.


ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ