Postal Requiem - nowy projekt multi

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy oferujesz swój czas, chęci i możliwości, żeby w sposób zorganizowany grać w sieci w Postala 2? Namyśl się, bo odpowiedź jest wiążąca i będzie rygorystycznie pilnowane jej dotrzymanie w praktyce. 8-)

Tak
16
67%
Nie
8
33%
 
Liczba głosów: 24
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lis 2010, 06:30

W tym temacie padła ciekawa propozycja, którą "wynoszę na światło dzienne" do nowego tematu, bo jest ciekawe. Nie wiem co teraz sam pomysłodawca robi i sądzi, ale - niech to żyje własnym tematem.
Pablo Abruzzi pisze:
Mr Minio pisze:Ja właśnie rzadko gram na multi w Postalu. Próbowałem kilka razy, ale nic mnie nie ciągnie, aby wracać, zaś do single'a ciągnie jak mało co. :D

Jakby tak się kilka(naście) osób z Forum zebrało i umówiło, że o godzinie XX dnia XX wejdą na server XX na Postal Multi, to by była niezła zabawa, ale zaraz by było, że połowa zrezygnowała, a jeszcze ktoś nie może i by weszły 2-3 osoby. :/
Mógłbym się podjąć organizacji projektu "Postal Requiem" xD. Kto by był chętny na ten pomysł? Piszcie! Jak uzbieramy ludność to może coś z tego bd. Ja z chęcią.
Tą inicjatywę nie traktuję jako jakiejś konkurencji dla FPPS. A jako wsparcie dla naszej aktywności w sieciowym Postalu. Wszyscy tak to traktujmy. ;)

Robię z tego ankietę. Pytanie proste i oczywiste w tym przypadku. Odpowiadamy na ankietę i dyskutujemy. Ileż będzie chętnych? Zapraszam! <welcome>

A tytuł tematu jest jaki jest, by masę ludzi zainteresować mógł był. :faja:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 lis 2010, 10:10

No tak. W końcu Forum o Postalu, a niemalże nikt tutaj nie gra w multi. Tylu graczy multi na XFire w "friends", a nikt z nich nie jest polakiem. A przecież Postal przez sieć to ogromne możliwości! Masa modów i udogodnień, możliwość zabawy z innymi graczami. Można by było się pokusić o grę w realne życie( jak to dyskutowaliśmy w tym temacie). Nad takim czymś zastanawiałem się już dawno. Jeszcze tak jakbyśmy się umówili to może jakiś filmik by się nagrać udało. :)

Ile jest lat po premierze Diablo II? 10? Servery nadal są otwarte i gracze bawią się w najlepsze. Podobnie jest z Postalem, mimo iż to młodsza gra, a więc i graczy powinna mieć więcej.
Tak. Będę grał w Postala przez sieć, jeśli ktoś z tego Forum będzie w niego grał.
Ostrzegam jednak - n00bem jestem w tej grze i cela mam słabego. :P

PS: Kto zaznaczył w ankiecie "nie", niech się wypowie.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 10:11 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

15 lis 2010, 10:24

Mnie multiplayer Postala 2 znudził się po godzinie gry. I wygląda na to, że mam niechęć do gier wieloosobowych różnej maści. Dlatego zaznaczyłem "nie". Więcej nic nie napiszę, bo multiplayer najzwyczajniej w świecie mnie nie jara.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Yama
Miłośnik broni
Posty: 144
Rejestracja: 29 lip 2008, 16:11

15 lis 2010, 10:45

Jeśli organizacja nie nawali i wszystkie szczegóły zostaną ustalone (godziny, wersja gry itd.), jestem jak najbardziej chętny. To może być całkiem ciekawe.

Postawić do tego jeszcze jakiś czat głosowy i zabawa jak się patrzy.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 10:47 przez Yama, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 lis 2010, 12:05

The Iceman pisze:Mnie multiplayer Postala 2 znudził się po godzinie gry. I wygląda na to, że mam niechęć do gier wieloosobowych różnej maści. Dlatego zaznaczyłem "nie". Więcej nic nie napiszę, bo multiplayer najzwyczajniej w świecie mnie nie jara.
Dobra, każdy ma własne zdanie, ale może chociażbyś spróbował. Wtedy pewnie grałeś sam i byłeś zielony w tych sprawach. Gra z użytkownikami Forum to co innego. Znasz nas i wiesz, że nie każdy z nas jest wymiataczem jakich to często można spotkać na serverach. Jak nie masz ochoty - dobra, nie będę Cię namawiał. Skoro wolisz samotnie rozwalać ludków to ok.
Yama pisze:wersja gry
Kiedyś to mógł być problem, bo paczki z polskiej wersji gry gryzły się z tymi z angielskiej. Teraz, jak już jest ogólnodostępna wersja multi do pobrania za darmo, żadnych problemów z paczkami być nie może. Trzeba by było jednak zawczasu podać jakie mody będą wymagane(linki do nich także, bo pobieranie modów "na żywca", zaraz po wejściu na server jest kłopotliwe). Na początek proponuję grę bez żadnych modów - tylko czysty STP Multi. Zobaczymy ilu będzie chętnych i wtedy możemy ustalać datę spotkanie. Polecam sobotę. Czy wieczór mi najbardziej odpowiada? Raczej nie, bo gra może się przedłużyć, poza tym w sobotę wieczorem lubię obejrzeć sobie dobry film, no ale czego się nie robi dla ulubionej gry. Gdy większości będzie pasowała taka data - dostosuję się, chociaż osobiście wolałbym sobotę po południu(15:00 - 16:00). Wtedy, gdy gra się przedłuży, mamy cały wieczór na grę. :D

Gdy pierwsze spotkanie wypali, można kombinować nad drugim, tyle, że już z modami. Mam pytanie do wyjadaczy P2 Multi: Czy tylko mi się wydaje czy istniał taki mod, który dodawał do gry zwykłych bystanderów? To ułatwiło by stworzenie czegoś na kształt Postal - realne życia(patrz: mój wcześniejszy post w tym temacie).


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lis 2010, 13:22

Mr Minio pisze:Czy tylko mi się wydaje czy istniał taki mod, który dodawał do gry zwykłych bystanderów?
kMods-Plus (jest w downloadzie) a dokładniej jego mutator Massacre, który zrzucał singlowych ludków do rozwałki w multi. Ten sam MutMassacre użyty w AWPMod, czyli singlu.
Mr Minio pisze:Gra z użytkownikami Forum to co innego. Znasz nas i wiesz, że nie każdy z nas jest wymiataczem jakich to często można spotkać na serverach.
Słuszna uwaga. A skoro znajomi, to i na wyrozumiałość można liczyć przy potknięciach. Nie rezygnujcie tak łatwo, spróbować warto. Sam swego czasu, kiedy mieliśmy komfort posiadania własnego serwera, na taką wyrozumiałość mogłem liczyć. Co swoi to swoi. Kto ma czas - niech i chęci znajdzie. :idea: A gdy się wyćwiczy - dołączyć może do elitarnego klubu FPPS, gdzie już sami wyjadacze. Każdemu co kto woli.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

15 lis 2010, 14:29

Mnie ownią boty, więc podziękuję, wolę popatrzeć.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 lis 2010, 14:33

Tiquill pisze:
Mr Minio pisze:Gra z użytkownikami Forum to co innego. Znasz nas i wiesz, że nie każdy z nas jest wymiataczem jakich to często można spotkać na serverach.
Słuszna uwaga. A skoro znajomi, to i na wyrozumiałość można liczyć przy potknięciach. Nie rezygnujcie tak łatwo, spróbować warto. Sam swego czasu, kiedy mieliśmy komfort posiadania własnego serwera, na taką wyrozumiałość mogłem liczyć. Co swoi to swoi. Kto ma czas - niech i chęci znajdzie. :idea: A gdy się wyćwiczy - dołączyć może do elitarnego klubu FPPS, gdzie już sami wyjadacze. Każdemu co kto woli.
Pangia: Może jednak spróbujesz? Tutaj nie liczy się skill, tylko dobra zabawa. Nikt od Ciebie nie wymaga, abyś był über-mega wymiataczem.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 14:34 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

15 lis 2010, 14:50

Eee, łatwo się wkurzam, jeszcze mięsem zacznę rzucać na serwie :) A żadna frajda z tego, że zajebałem kolesiowi z łopatą.


Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

16 lis 2010, 00:12

Tak.Jeśli wszystko by dobrze poszło ,chętnie wziął bym w tym udział.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

17 lis 2010, 17:24

Pangia pisze:Eee, łatwo się wkurzam, jeszcze mięsem zacznę rzucać na serwie :) A żadna frajda z tego, że zajebałem kolesiowi z łopatą.
No dobra, jak chcesz. Ja jednak na Twoim miejscu bym spróbował. Najwyżej byś po pierwszym razie zaprzestał, a nuż by Ci się spodobało.
Gazer pisze:Tak.Jeśli wszystko by dobrze poszło ,chętnie wziął bym w tym udział.
Świetnie. :ok: Kolejna osoba do projektu. Jest nas...3! Ja, Gazer, Yama. Tiquill? Piszesz się na takie coś? 4 osoby to już coś, ale nadal mało. Aż pięć osób zaznaczyło "nie" z czego tylko 2 się przyznała. Kto nie przyznał się niech napisze, dlaczego grać nie chce, a może oszczędzimy mu życie. :brl: Serio: Jak ktoś już zaznacza w ankiecie "nie", niech napisze też w temacie. Będziemy mieli jasny obraz tego, kto jest chętny, a kto rezygnuje.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

17 lis 2010, 18:17

Mr Minio pisze:Aż pięć osób zaznaczyło "nie" z czego tylko 2 się przyznała
Nie chciałem postów bez celu pisać, ale skoro nalegasz. Zaznaczyłem 'nie', bo...

1) nie gram już w Postala
2) multi w Postalu zawsze traktowałem jako mało rozrywkowy i lipny
3) kiepsko u mnie z czasem, w takim wypadku wolę grać w gry, w które chcę :>


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lis 2010, 23:52

Mr Minio pisze:Jest nas...3! Ja, Gazer, Yama. Tiquill?
Małe sprostowanie. Ja nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi. Nie mam czasu na grę, co nie powinno nikogo dziwić, ledwo co nadganiam obowiązki na forum. Ja tą inicjatywę wspieram, ale w niej nie uczestniczę, brak możliwości. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

18 lis 2010, 00:03

Ja mogę popykać w miarę możliwości - innymi słowy czasem godzinkę, czasem 5 minut, innym razem w ogóle 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

18 lis 2010, 09:51

Oczywiście, że tak! Ja z chęcią mogę poprowadzić ten projekt i cieszę się że administracja przychyliła się do mojego pomysłu :D

Panowie jak macie xfire to piszcie nicknamesy

Oprócz tego, jeśli projekt wypali to od razu proszę administrację o przyklejenie nowego tematu Terminarz, w którym bd terminy meczyków w Postalu, bo wg. mnie to nie bd jednorazowy projekt :P
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 10:00 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
ODPOWIEDZ