Postal Requiem - nowy projekt multi

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy oferujesz swój czas, chęci i możliwości, żeby w sposób zorganizowany grać w sieci w Postala 2? Namyśl się, bo odpowiedź jest wiążąca i będzie rygorystycznie pilnowane jej dotrzymanie w praktyce. 8-)

Tak
16
67%
Nie
8
33%
 
Liczba głosów: 24
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

10 lip 2011, 12:15

Ja nie powiedziałem, że rezygnuje, ale dobra.

Nazywajmy rzeczy po imieniu, bo tak za przeproszeniem pier*olicie o "grupie". Walimy prosto z mostu: Chcecie założyć klan Postal Site. Popieram i może panowie z administracji dadzą nam zielone światło na to, aby ta wasza "grupa" była oficjalnym klanem PS. Co wy na to?
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, 12:15 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

10 lip 2011, 13:17

Pablo Abruzzi pisze:Ja nie powiedziałem, że rezygnuje, ale dobra.
To zacznij coś robić w tym kierunku (temat od pół roku był martwy). Zbierzcie w końcu chętnych i ustalcie, kto ma robić za organizatora, kto będzie grał, kto nie będzie. Macie tylko 3 osoby? No to zacznijcie we 3, może później ktoś dojdzie. Bo czekanie na nie wiadomo jakie hordy graczy może trwać bez końca 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

10 lip 2011, 14:45

Jeśli otrzymamy zgodę adminów to przeprowadzimy rekrutację.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

10 lip 2011, 16:29

Lothar pisze:
Pablo Abruzzi pisze:Ja nie powiedziałem, że rezygnuje, ale dobra.
To zacznij coś robić w tym kierunku (temat od pół roku był martwy). Zbierzcie w końcu chętnych i ustalcie, kto ma robić za organizatora, kto będzie grał, kto nie będzie. Macie tylko 3 osoby? No to zacznijcie we 3, może później ktoś dojdzie. Bo czekanie na nie wiadomo jakie hordy graczy może trwać bez końca 8-)
Lepiej późno niż wcale. Ja niestety nie mam na tyle czasu, żeby to poprowadzić, ale jak trzeba to będę. Potrzeba nam solidnych ludzi.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

08 sie 2011, 15:12

kurde mam sprawę odnośnie Euro+custom na Team DM straszne problemy z tym serwerem i pytanie skąd wziąć te wszystkie paczki i pierdoły aby odtworzyć ten serwer pod inna nazwą jak by mnie ktoś naprowadził i opisał zakres obowiązków to mogę postawić ten serwer bo mam stałe i był by koniec problemów

[ Dodano: 2011-08-08, 21:01 ]
ok już coś próbowałem i jest tak 3 problemy
1-serwer pokazuje w trybie LAN (na pulpicie mam osobną konsolę odnośnie danego serwera) jak zrobić aby był dla wszystkich
2-jak spowodować aby były czytane mapy tupu "BankBraw" "RWS Office"
3-jak spowodować aby było więcej modów czyta mi te które mam w grze (słaba grawitacja, 2 strzały i po tobie)

[ Dodano: 2011-08-08, 22:05 ]
kurde tak czytam te posty i dochodzę do wniosku że postawienie serwera przez "Host" jak dla mnie jest nie możliwe tak aby chodził tak jak popularna Mediazona, a dam głowę uciąć że kiedyś stawiałem serwery widoczne dla wszystkich no nie wiem


ODPOWIEDZ