Postal Requiem - nowy projekt multi

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy oferujesz swój czas, chęci i możliwości, żeby w sposób zorganizowany grać w sieci w Postala 2? Namyśl się, bo odpowiedź jest wiążąca i będzie rygorystycznie pilnowane jej dotrzymanie w praktyce. 8-)

Tak
16
67%
Nie
8
33%
 
Liczba głosów: 24
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

23 lis 2010, 21:48

Przebaczam Ci :P

Ahh od soboty codziennie gram w P2 z botami, kurde jak mi się to podoba. Niby to tylko boty i wszystko takie samo jak kiedyś, a mimo to to multum zespołów (SWAT, military etc.) i tryb DM dalej mnie zaskakuje i bawi. Miałem zagrać tylko raz w celach przygotowawczych do sobotniej rozgrywki, ale mnie wciągnęło :)
Co oznacza, że jeśli po tylu latach dalej mnie to potrafi zahipnotyzować to nigdy nie zostawię tej gry w spokoju :D
Postal forever. To nigdy się nie nudzi! Chyba sobie zrobię rozper*alankę na mapie chaty Vince'a w SP xD


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Frugo_Ramone
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 22 lis 2010, 20:02
Lokalizacja: Posen

23 lis 2010, 22:41

Pablo Abruzzi pisze:Postal forever. To nigdy się nie nudzi!
Swój chłop! :D

Ja również zacząłem się przygotowywać do sobatniej masakry, tylko z tą różnicą, że gram z żywymi graczami :) Jak narazie idzie mi przeciętnie, bo przez jakiś czas miałem spore problemy z internetem i bardzo wyszedłem z wprawy. Mam nadzieję, że do soboty jakoś się to wszystko ustatkuje... ^^


"Urodziłem się zmęczony, żyję po to, aby odpocząć."
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 lis 2010, 14:26

Ja stawiam serva. Godzina: 16:00, ale server powinien być otwarty już wcześniej. Wymagany patch 1409X, więc kto nie ma, niech szybko pobiera.

Aby połączyć się z moim servem, dajemy:
Multiplayer>>>Direct IP i wpisujemy:
78.8.213.196


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

27 lis 2010, 14:53

No niestety mi ten patch rozregulował postala i biorąc pod uwagę sytuacje w jakiej się znajduję nie bd mógł zagrać. Zcina mi nawet w menu, po jego zainstalowaniu, mimo iż szybkiego kompa, trzeba reinstalnąc, a ja i tak bym był do 17:00, więc nie ma sensu na 30 minut reinstalować. Warunki uniemożliwiają rozgrywkę. Sorry, złośliwość rzeczy martwych, dopóki nie naprawię tego nie zagram, bo sensu by to nie miało. Próbowałem się połączyć i lagów nie ma, więc życzę miłej gry :/
Zorganizuje conajmniej jeszcze jeden spar, z moim udziałem, ale na jakiejś podstawowej wersji MP.

BTW. To nie wina mojego kompa, tego jestem pewien, bo gry o wiele lepsze graficznie itd. działają dobrze. Coś jest z samym postalem.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2010, 14:55 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 lis 2010, 15:15

Na razie server jest off. Wszyscy chętni do gry niech wbijają na SB i dadzą znać, że żyją. xD

Server otworzę o 15:45
Ostatnio zmieniony 27 lis 2010, 15:21 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Hossa
Niedorobiony bandzior
Posty: 43
Rejestracja: 10 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Oberschlesien

27 lis 2010, 16:25

Dobrze, by było jakby ktoś kto ma szybszego neta załozył serwer, bo dziś to nie szło grać, a co dopiero jakby wszyscy przyszli i byłoby nas dziewięciu...


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 lis 2010, 16:29

Gra mi się scrashowała przy próbie włączenia 3 mapy - IceHole. :/

Ogólnie nie było źle, tylko, że ludzie mieli lagi. Mam neta 2 mb/s, a przy 5 osobach średni ping wynosił 300-400.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Hossa
Niedorobiony bandzior
Posty: 43
Rejestracja: 10 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Oberschlesien

27 lis 2010, 16:49

Zamiast zakładać serwer lepiej sie mówić na jakiś konkretny, już założony ;)
Wtedy bedzie dobry ping jedyny minus to to ze trzeba posciagac te dziadostwo ;D


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 lis 2010, 17:01

Graliśmy przed chwilą - 5-6 userów forum, nawet byłem 1 ale znowu crash. Znowu stawiam serva.



Bezdomna, |G|. Damoiseau - tacy gracze z nami grali. Nie wiem którzy to. Czy z tego Forum czy z poza niego.

Wyjątkowo dodam screeny z rozgrywki tutaj. Każde następne będę dawał już do odpowiedniego tematu.
Pierwsze mecze na cmentarzu i na Boneyard(pierwszy raz w życiu grałem na tej mapie) trochę mnie rozgrzały i pozwoliły skopać innym tyłki na następnych mapach. ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wielka szkoda, że nie było ludzi którzy się zgłosili. Yama, Gazer, Lothar(no chyba, że któryś z nich był pod wyżej podanym nickiem). Alixo szybko wyszedł narzekając na lagi. Jak swego czasu w Postalu zepsuł się server główny przez co nie można było zobaczyć listy serwerów, łączyłem się poprzez Direct IP na sewer z całą masą modów i pingiem z rzędu 300-400. Mimo lagów zabawa była przednia. Tak samo było dzisiaj. Jakby co mogę znowu postawić serwer jak ktoś chętny.
A kiedy będzie kolejne Forumowe spotkanie? Myślę, że za tydzień - sobota - ta sama godzina. Co Wy na to?
Ostatnio zmieniony 27 lis 2010, 17:30 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

27 lis 2010, 18:42

Ludzie przyzwyczajeni do gry na pingu 30ms na pewno nie pokochają Postalowego Multiplayera :) Szkoda ,że się do nich zaliczam ...


Awatar użytkownika
Hossa
Niedorobiony bandzior
Posty: 43
Rejestracja: 10 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Oberschlesien

27 lis 2010, 22:36

Postal MP strasznie mi sie podoba, ale nie jak mam klatki zamiast plynnej gry(powoduje to ping 400), więc jak dalej beda takie lagi to zrezygnuje z projektu... :(


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

27 lis 2010, 22:39

Skąd wy mieliście ten serwer? X_x Na moim nikt nie miał powyżej 45ms. Przed stawianiem serwerów wyłączajcie gg, torrenty, d2d, steam, firefox, wszelkie downloader-y i inne programy tego typu (w ostateczności nawet firewall) 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 lis 2010, 11:15

Wyłączyłem wszystko oprócz Winampa i XFire, więc nie wiem czemu ludzie mieli takie lagi. Z resztą potem zresetowałem server, weszli jacyś cudzoziemcy i mieli ping 50-60.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 lis 2010, 12:22

Lothar pisze:Przed stawianiem serwerów wyłączajcie gg, torrenty, d2d, steam, firefox, wszelkie downloader-y i inne programy tego typu (w ostateczności nawet firewall)
Jak się wchodzi na serwa, to to samo - u mnie wystarczyło coś pobierać i ping miałem przynajmniej 350, a to w Soldacie, który nie działa tylko na kalkulatorze.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 gru 2010, 18:05

Tydzień mija za tygodniem, a tu nic, cisza. Co, przeszła ochota? Nikt nie podejmuje się inicjatywy kontynuacji? Gracze multi przecież są, przerwa zimowo-świąteczna w szkole też.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ