Postal Requiem - nowy projekt multi

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy oferujesz swój czas, chęci i możliwości, żeby w sposób zorganizowany grać w sieci w Postala 2? Namyśl się, bo odpowiedź jest wiążąca i będzie rygorystycznie pilnowane jej dotrzymanie w praktyce. 8-)

Tak
16
67%
Nie
8
33%
 
Liczba głosów: 24
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 lis 2010, 12:08

Pablo Abruzzi pisze:
Panowie jak macie xfire to piszcie nicknamesy
aftchameleon

...a kto nie ma, niech zakłada. Ten program ułatwi porozumiewanie się podczas gry.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
akford
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:49
Lokalizacja: Brudzew

18 lis 2010, 13:05

Ja też z chęcią popykam w postala multi .

Mój nick na xfire : xfire://akford


Born to kill !!!
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

19 lis 2010, 19:59

Panowie założyłem społeczność na xfire poświęconą ideom związanym z projektem PR. Zapraszam! Ułatwi nam to komunikacje ;)

Tiquill może jednak znajdziesz trochę czasu, co? W końcu każda osoba jest na wagę złota :D


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

19 lis 2010, 20:03

Pablo Abruzzi pisze:Panowie założyłem społeczność na xfire poświęconą ideom związanym z projektem PR. Zapraszam! Ułatwi nam to komunikacje ;)
Piszesz o czymś, a linka nie podajesz. O tutaj. Zaakceptuj moją prośbę o dołączenie do grupy.
Yama, Gazer, Lothar - podajcie swoje nicki na XFire, a jak nie macie, to załóżcie konto. To ułatwi nam grę i umawianie się na kolejne spotkanie. Można tworzyć pokoje czatowe i nawiązywać rozmowy głosowe. ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

19 lis 2010, 20:35



Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2010, 22:11

Pablo Abruzzi pisze:Oczywiście, że tak! Ja z chęcią mogę poprowadzić ten projekt i cieszę się że administracja przychyliła się do mojego pomysłu :D

Panowie jak macie xfire to piszcie nicknamesy

Oprócz tego, jeśli projekt wypali to od razu proszę administrację o przyklejenie nowego tematu Terminarz, w którym bd terminy meczyków w Postalu, bo wg. mnie to nie bd jednorazowy projekt :P
I ja cieszę się, że masz do tego entuzjazm i coś dobrego może z tego być. Z mojej strony, jako administracji, masz pełne poparcie - co chcesz, będzie. :)

A ja jako użytkownik?
Pablo Abruzzi pisze:Panowie założyłem społeczność na xfire poświęconą ideom związanym z projektem PR. Zapraszam! Ułatwi nam to komunikacje ;)

Tiquill może jednak znajdziesz trochę czasu, co?
Zauważ, że nie dałem jeszcze żadnego głosu. Więc planuję w przyszłości, jeśli się lepiej ułoży. Oprócz braku czasu, są jeszcze dwa inne czynniki. Mam internet na kartę, każdy KB kosztuje i oszczędzając koszty, ograniczam pobyt w sieci do niezbędnego minimum, rezygnując z wielu przyjemności. Pocinać w gierkę, ze świadomością, że transfer kosztuje - nie, nie uśmiecha mi się to. No i zupełnie straciłem zainteresowanie. Kiedyś jeszcze odpaliłem multi, aby choć sprawdzić, jakie są serwery, pograć na nowych modach - teraz nawet to nie. Ale - czas płynie, wszystko się zmienia. Wtedy zaznaczę odpowiedź. ;)

Póki co, Admin wspiera pomocą, ale nie przykładem. Sorki. :bolek:


EDIT:
Pablo Abruzzi pisze:W końcu każda osoba jest na wagę złota :D
Pewna osoba, która na pewno będzie w tym uczestniczyć. A nie typu "no, może od czasu do czasu, chętnie zagram". Pewniaki tylko, zwarty szereg, na który można liczyć. Żeby to się nie rozlazło i każdy poszedł w swoją stronę. Tak ja to widzę.

Choć, właśnie. Czy to ma być zwarty team czy luźna forma zabawy, kto może, ten jest. To jeszcze nie zostało ustalone. Sugeruję więc i o tym dyskusję. ;)
Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, 23:31 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lis 2010, 11:09

Bardziej preferuję drugi sposób zabawy(kto może, ten jest), ale oczywiście, aby nie było takiej sytuacji, że na servie będą 2 osoby, na początkowe spotkanie muszą się stawić wszyscy, dlatego tutaj ustalenie daty spotkania jest najważniejsze. Na razie wszyscy, zobaczymy ilu nas jest na prawdę i wtedy możemy myśleć nad kolejnym spotkaniem(spotkaniami?), gdzie obecność nie będzie już 100% obowiązkowa, ale bardzo ważna i mile widziana. Ja tak to widzę.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

20 lis 2010, 11:24

Mr Minio pisze:Bardziej preferuję drugi sposób zabawy(kto może, ten jest), ale oczywiście, aby nie było takiej sytuacji, że na servie będą 2 osoby, na początkowe spotkanie muszą się stawić wszyscy, dlatego tutaj ustalenie daty spotkania jest najważniejsze. Na razie wszyscy, zobaczymy ilu nas jest na prawdę i wtedy możemy myśleć nad kolejnym spotkaniem(spotkaniami?), gdzie obecność nie będzie już 100% obowiązkowa, ale bardzo ważna i mile widziana. Ja tak to widzę.
Bez "?" :) Zdecydowanie spotkaniami. Słuchajcie ja dziś opcykałem tu i tam to z tego co wygląda jest ok. 8-9 serwów, na nielicznych jest czasami 1-2 osoby. Ja mam dosyć mocne łącze, w prawdzie zmienne ip, ale to nie problem wystarczy, że bd je podawać tu lub na forum społeczności. Hostowałem już mój dosyć rozbudowany, choć prywatny, serwer na gta:sa, to w 30 osób graliśmy bez lagów. Słuchajcie, to b. ważne!!

Rozgrywka bd się toczyć w grze POSTAL 2: SHARE THE PAIN, bez żadnych modów!


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lis 2010, 11:36

Ale w tym darmowym, rozumiem, tak?

Na razie, bez modów, ale potem można by było jakieś wprowadzić, ale to dopiero na później, na razie bez - i tak dobra zabawa będzie.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

20 lis 2010, 18:45

Co w darmowym? Mówisz o serwie gta czy postal, bo nie kapie.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lis 2010, 18:57

Mówię o darmowej wersji Postal Multi(angielskiej). Wszyscy muszą ją mieć, aby pliki się zgadzały. ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

20 lis 2010, 19:04

Chodzi Ci o tą wersję z naszego downloadu: https://www.postalsite.info/infusions/pr ... hp?did=162

Ja osobiście miałem podstawową z gry, ale mogę pociągnąć i tą :P


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lis 2010, 19:09

Tak, chodzi mi o tą wersję. Dla bezpieczeństwa zassaj ją - wyeliminuje to problem zgodności paczek do zera. Tymczasem proponuję pierwsze spotkanie na sobotę, za tydzień, 27 listopada. A godzina? :681: Proponuję 16:00. Komu pasuje?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

20 lis 2010, 19:13

Nie, nie, nie! Weź nie pisz tego od tak, to trzeba dokładnie opisać co i jak i z czym, bo połowa bd wbijać na modach, połowa bd szukać jeszcze czegoś.

Ja proponuje tak:

Dzień: 27.11.2010 r.
Godzina: 16:00
Gra: Postal 2: Share the Pain
Wersja multi: do pobrania: https://downloads.guru3d.com/Postal-2-Sh ... -1935.html
Mody: BRAK


Każdy z was niech dokładnie zapisze tutaj swoją obecność (na 100%!!!!) lub niech napisze, że nie może, jeśli większość bd mogła gramy, jeśli nie podamy inny termin.

Ja mogę na 100%
Ostatnio zmieniony 20 lis 2010, 19:31 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 3 razy.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lis 2010, 19:16

Mi pasuje. Mogę na 100%.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ