Postal film-relacje

Film luźno oparty na drugim Postalu.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Nikas
Początkujący morderca
Posty: 50
Rejestracja: 28 lut 2007, 12:50
Lokalizacja: z postalowni

14 paź 2008, 13:06

Cześć!
jak już się domyślacie,oglądałem postal fim...spytacie"byłeś na premierze?""ściągałeś pewnie..."
NIE!
zgrali mi na dysk twardy ci od cyfry+ :P
sam w to nie mogłem uwierzyć,więc odpalam film...iii było super!!
humor,akcja,postal babes^^ i wszystko inne!!
można dowiedzieć się dużo o filmie,ja osobiście postaram się go jakoś zgrać...aaa tak w ogóle to ostatnio też leciał chyba na HBO ok 21-22-23 ;D
gorąco polecam film dla każdego :)
Jeżeli macie jakieś pytania,postaram się na nie odpowiedzieć...
jedyne co mnie smuci to to,że film jednak dobrze się nie sprzedał skoro już leci w telewizji :(
Pozdrawiam,Nikas.

EDIT:
oczywiście z chęcią bym wam opowiedział jaka akcja dzieje się w filmie,ALE....sami go musicie obejrzeć ;)
podpowiem wam że żona kolesia jest gruba,tłusta,obleśna i puszcza się z każdym ;D
Ostatnio zmieniony 14 paź 2008, 13:11 przez Nikas, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

14 paź 2008, 14:33

O ja też już oglądałem żona Kolesia jest the best xD i Wujek Dave tylko niestety ja musiałem sobie troszkę "inaczej" poradzić ze zdobyciem tego filmu a szkoda bo wole iść do kina na tak fajne filmy xD


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Nikas
Początkujący morderca
Posty: 50
Rejestracja: 28 lut 2007, 12:50
Lokalizacja: z postalowni

14 paź 2008, 16:46

spojler
Ostatnio zmieniony 14 paź 2008, 17:49 przez Nikas, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

14 paź 2008, 17:13

No ja pie****... Bez spoilerów, ok?
Ostatnio zmieniony 14 paź 2008, 17:13 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 paź 2008, 00:39

No, do cholery, przeczytałem tego spojlera i... :/

Nie ma zdradzania istotnych części fabuły filmu. Będą za to przykre kary.

Uwaga dotyczy całego forum, również sb. Oczywiście, istotnymi dla fabuły szczegółami możemy się dzielić na forum. W nowych tematach. Ale na początku swoich wypowiedzi musimy wyraźnie ostrzec, że rzecz nie jest dla tych, którzy nie znają filmu i nie chcą poznać jego istotnych treści przed czasem.

TO jest pierwszy temat popremierowy, który przeniosłem do nowego forum. Piszmy tu nasze ogólne wrażenia o filmie. Szczegółowe analizy i opinie zaś - w oddzielnych tematach. Każdy już teoretycznie może ten film obejrzeć, bowiem HBO... Ale już o tym każdy chyba wie. I o tym, że w związku z tym, że pokazał sie w tv, nie będziemy go już mieli w kinach. Ale już legalnie możemy go obejrzeć. Przynajmniej ci, którzy mają dekoder HBO...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

16 paź 2008, 18:04

No cóż... wreszcie się doczekałem tego i powiem że film nawet nawet ale ten aktor(zack ward) wogóle jak dla mnie nie pasuje do Kolesia...
A żona hehehe rządzi! Dziwiło mnie tylko wbijanie kota na pistolet(to możliwe?)

Ale ogólnie film fajny :>


Obrazek
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

16 paź 2008, 18:20

to nie ma być możliwe to ma być śmieszne xD poza tym z założenia miało przypominać Postal-a więc kota na klamce nie mogło zabraknąć


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Spoonman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 319
Rejestracja: 30 lip 2007, 12:29
Lokalizacja: zza węgła

16 paź 2008, 22:16

Nie będę wymieniał zalet filmu, bo i tak każdy je pewnie zauważył.
Powiem zatem, co mi się w filmie nie podobało. Był on przede wszystkim zbyt naciągany. Wplecione na siłę elementy z gry, tylko po to, by tam były, uważam za głupie. Scenariusz też niezbyt ambitny, nie był popisowym dziełem autora.
To chyba wszystko, więc nie mogę powiedzieć, że film był zły. Jak na większość filmów, jakie przyszło mi oglądać, był on jednym z lepszych, dlatego nie uważam go za stratę czasu.


Speed means freedom of the soul
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

18 paź 2008, 17:59

Mi się film bardzo podoba :P , jest po prostu super. Najbardziej perypetie talibów i układy Bush-Laden, to jest po prostu odjechane na maxa :D , chociaż nie podoba mi się to, spojler.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2008, 18:02 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

18 paź 2008, 18:03

Ostatni raz ostrzegam - jeszcze jedna istotna wiadomość, co do fabuły, a będą warny.


Obrazek
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

18 paź 2008, 18:13

hehe w końcu to najlepszy film Uwe Boll'a antytalenta który z wszystkiego potrafi zrobić tak marne coś że aż się żal przyznawać że się oglądało jego filmy xD. Ale Postal jest już ok. miejmy nadzieję że jego filmy będą coraz lepsze... xD :mgun:


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

20 paź 2008, 00:13

jestem na świeżo po obejrzeniu filmu...jesli w zamyśle miał być lekką komedią to jestem zdania że nawet udaną...

gra aktorów podobała mi się...myślałem że trochę więcej będzie zaczerpniete z gry lub to będzie istny klon ale jednak tak nie było zatem jest plus...trochę gorzej wypadł że tak to nazwę nadmiar rozwiązywania problemów powszednich w Paradise jednakże już nam gra udowodniła że inaczej się nie da...
Spoonman pisze:To chyba wszystko, więc nie mogę powiedzieć, że film był zły. Jak na większość filmów, jakie przyszło mi oglądać, był on jednym z lepszych, dlatego nie uważam go za stratę czasu.
zgodzę się w 100%
Punisher pisze:hehe w końcu to najlepszy film Uwe Boll'a antytalenta który z wszystkiego potrafi zrobić tak marne coś że aż się żal przyznawać że się oglądało jego filmy xD . Ale Postal jest już ok. miejmy nadzieję że jego filmy będą coraz lepsze... xD :mgun:
co prawda w Far Cry nie grałem ale już film jest i zastanawiam isę jak będzie wyglądał...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

20 paź 2008, 14:49

Hmm Ramesses zaskoczyłeś mnie tym że Uwe robi Far Cry ale po obejrzeniu trailera jestem trochę zawiedziony jak już mówiłem Boll to antytalent i miałem rację niech ktos mi wytłumaczy jak można zrobić Far Cry bez wyspy... to się będzie dziać w laboratorium a jak raczej większość wie znakiem rozpoznawczym Far Cry jest plaża, tropiki, piękne widoczki. A w filmie ujrzymy między innymi las i laboratorium. Muszę to oglądnąć i ocenić hmm..


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 paź 2008, 22:00

Punisher pisze:A w filmie ujrzymy między innymi las i laboratorium. Muszę to oglądnąć i ocenić hmm..
Las będzie sosnowy a laboratorium na Syberii? ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

21 paź 2008, 09:01

powiem tak...Uwe może i jest antytalenlentem ale kręcąc film Postala tak mocno nie skrzywdził...jak dla mnie to jest ważne...wyciągnął z obrzydliwej gry to co się da, dodał szczyptę amerykańskiego humoru i wyszła sobie komedyjka... :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
ODPOWIEDZ