Postal: Brain Damaged. Chętny na to?

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 paź 2020, 21:35

Postal: Brain Damaged, nowa gra zapowiadana na przyszły rok. Poza serią, bo to coś innego. Liniowa strzelanka w starym stylu. Proste, na refleks, na szybkie odstresowanie. No i z postalowym jajem. Z tego co czytam i widzę: Chcę w to zagrać. :D

Dobrych kilka lat temu RS miało projekt liniowej, nawet do bólu liniowej strzelanki. Ale wtedy zakończyło się na projekcie. Idea jednak wciąż żyje, jak widzę. A że RWS nabrało wiatru w żagle, to i mocy więcej.

Jak myślicie? Uda się? Zagracie? Liniowość w serii gier z otwartym światem uznajecie za bluźnierstwo, czy za super pomysł?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

01 lis 2020, 11:31

Ja mogę powiedzieć tak, Postal: Brain Damaged to nic innego jak spin-off serii. Tworzy ją inne studia: Hyperstrange i CreativeForge Games SA. Chyba pamiętamy jak skończyło się oddanie marki w obce łapy? xD
A tak już bardziej serio. Uwielbiam tego typu gry, szybkie, oparte na umiejętnościach z różnymi przeciwnikami, gdzie każda mapa kryje jakiś sekret. Pomysł wspaniały jak na moje.
Tiquill pisze:
31 paź 2020, 21:35
Jak myślicie? Uda się? Zagracie? Liniowość w serii gier z otwartym światem uznajecie za bluźnierstwo, czy za super pomysł?
Uda się na pewno, bo widziałem ile rzeczy zostało zainspirowanych na przykład z "DUSK", gry w tym samym stylu graficznym, takich jak bardzo wertykalne poziomy, różni przeciwnicy, ślizganie się pomiędzy przeciwnikami. DUSK był bardzo dobrze odebrany wśród graczy i stał się tak jakby kultowy wśród retro-FPS'owców, pomimo, że gra wyszła w 2018r. Czy zagram? No jacha :D, Postala nie da się odpuścić, zwłaszcza w takim stylu.
Nikt nie powiedział, że liniowość nie może być dobra. Patrząc z perspektywy czasu taki Apocalypse Weekend został dobrze zrobiony, a w założeniach miał wyjść inny produkt.
Jak dla mnie Brain Damaged będzie dobrą grą, ale jeszcze zobaczymy jak wyjdzie. Pokładam w tym projekcie duże nadzieje.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

01 lis 2020, 12:53

Jak wyjdzie to zagram z chęcią.


I regret nothing
ODPOWIEDZ