Postal Adrenaline a AVPC

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

02 lip 2011, 21:32

Pewnie wielu graczy nieco denerwuje efekt zmęczenia po zbyt długim biegu w wersji 1420, a i rozległość i ilość map powoduje, że nieco nużące może wydawać się to ciągłe bieganie. I tak się ostatnio zastanawiam, czy dałoby się zainstalować P2 Adrenaline i jeśli tak, to jak by działał on działał w AVPC. Ja się nie bardzo znam na PostEDzie, a nie wiem, czy dałoby się "zaparkować" na niektórych mapach ot, choćby tę Toyotę Corollę Rally.


Awatar użytkownika
Edek
Modder
Modder
Posty: 116
Rejestracja: 30 paź 2007, 13:46
Lokalizacja: Rapture

02 lip 2011, 21:58

Mod jest na STP więc w AVPC będzie działać.Niestety samochodem nie można podróżować między mapami.Trzeba ustawiać pojazd na każdej mapie ,co jest według mnie bezsensowne.Myślę że odpowiednio zmodyfikowany Prop Launcher (z AWPMod) załatwiłby sprawę.

EDIT : Sposób z Prop Launcherem jednak nie będzie działał ,gdyż samego pojazdu nie można chyba zespawnować.Został stworzony do tego specjalny spawner ,który dodaje się z poziomu UnrealEd.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2011, 22:13 przez Edek, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 lip 2011, 02:50

Pangia pisze:P2 Adrenaline i jeśli tak, to jak by działał on działał w AVPC. Ja się nie bardzo znam na PostEDzie, a nie wiem, czy dałoby się "zaparkować" na niektórych mapach ot, choćby tę Toyotę Corollę Rally
Czy na pewno mówisz o modzie P2 Adrenaline? Mylisz mody, Pangia. Pochodzenie jednego od drugiego nie czyni obu tym samym modem.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

03 lip 2011, 13:08

Tiquill pisze:Czy na pewno mówisz o modzie P2 Adrenaline? Mylisz mody, Pangia. Pochodzenie jednego od drugiego nie czyni obu tym samym modem.
Wiem wiem, później obczytałem to dokładniej, bo zaczęło mi się to wszystko mylić - 2 mody wyszły w podobnym czasie i nazwy pomyliłem, ale już w miarę kojarzę, który jest który.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 lip 2011, 16:15

Oba różne, ale działają na podobnej zasadzie
Da się je wystrzelić z PropsLaunchera, ale nie można wtedy do nich wsiąść. Jestem ciekaw od czego to zależy?
Tak samo nie da się przejść z nimi na inną mapę, a szkoda, bo mapy AVPC są na tyle obszerne, że byłoby to niezłe urozmaicenie ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 lip 2011, 19:48

No to, panowie, to już mowa o trzech modach. A więc pora wyjaśnić tym, którzy się mniej orientują.

To jest Postal 2: Adrenaline mod najstarszy i źródłowy, który został tylko wydany w fazie beta, wielkie przedsięwzięcie na miarę całkiem nowej gry. I jest on źródłem dla moda ADrenaline STP Mod, który dodaje nam samochody do Postala 2 (na razie tylko dwa). I to o nim pisał Pangia w kontekście AVPC.

Zaś Silver Dragon wspomniał o trzecim modzie Project Marica, modzie którego autor jako pierwszy dał graczom możliwość jazdy samochodem w P2. I to tyle wyjaśnień.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
rigstudio
Modder
Modder
Posty: 584
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

04 lip 2011, 07:46

Samochód nie włącza "Triggers" :/ żadnego więc nie włączy loadingu, Loader przenosi tylko Pawn :/ i dlatego nie przeniesie samochodu, a on jest jako KActor (obiekt z karmą).
Jakby były w tej grupie co powinny tak jak jest np. UT2004 lub Mobile Force to by było wszystko OK :D


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

04 lip 2011, 12:56

Aha, czyli trzeba poczekać, aż ktoś przerobi któregoś moda tak, żeby dało się przejechać między strefami loadingu. Kurde no, a tak fajnie by się jeździło :/ Zaparkowałoby się auto koło przyczepy Kolesia i jazda!


ODPOWIEDZ