Postal 4 - Wishlist

Najniżej oceniana gra z serii.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
dude12
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 03 maja 2017, 18:54

03 maja 2017, 22:03

RWS zaczyna puszczać parę z ust. Gra raczej nie jest w fazie pre-produkcji, ale...

RWS, zróbcie Postal 2 Redux.
We'll probably make a brand new Postal game, instead of just doing another remake.
Kiedy Postal 4?
We're working on a different brand new series of games right now, but we will probably make a new POSTAL game sometime after that.
P4 będzie na UE4.
We've already been working with UE4 extensively now. We used it for POSTAL Redux, we are using it for our new series of games, so it's a safe bet that we'll use it for the future POSTAL game.
Postalowi 2 już zamknęli drzwi.
We can't make everything at once. So probably not.
Kto czeka? Czego oczekujecie? Ja, jak pisałem w innym temacie, bardziej zaludnionego, bogate, zróżnicowanego, większego i bez loadingów miasteczka typu open-world. Ciekawszych, bardziej gameplayowo pomysłowych misji. I przede wszystkim powrotu klimatu z P2, czyli bardziej parodii rzeczywistości, codzienności człowieka, którego dopada "pech", niż dinozaurów, zombiaków, diabłów i innego szajsu. Oraz jeszcze większej swobody rozgrywki, narzędzi mordu, być może jakiegoś systemu nagradzania za dobre/złe postępowanie, więcej ścieżek wyboru w misjach.

Kolejna sprawa - skoro UE4, to pewnie scena modderska będzie miała spore pole do popisu. Chyba miód?
Ostatnio zmieniony 03 maja 2017, 22:24 przez dude12, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

03 maja 2017, 22:22

Hmm, ciekawy temat. Ale nie było już gdzieś podobnego tematu? :drapanie:
W każdym bądź innym razie nie wierzę że RWS zostawi serię POSTAL na pastwę losu. A po ich wypowiedziach można stwierdzić, że będzie następna część. Raczej nie dziś, ani jutro, ani za miesiąc, ale będzie 8-)

Też chętnie opisałbym szczegółowo co chciałbym zobaczyć w P4, lecz nie mam już dzisiaj weny. Jutro mogę siąść i napisać moje zachcianki ;)

A co do nazwy tematu, to warto byłoby ją zmienić, co? Bo samo "Postal 4" nie wystarczy. Każdy zrozumie co innego. Może "Postal 4 - Wishlist"? Bo lista życzeń :)


Awatar użytkownika
dude12
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 03 maja 2017, 18:54

03 maja 2017, 22:27

Jeszcze taki cytat RWS ze Steama:
we just need to keep building on the good momentum we have and build up to bigger projects, and PL was the start of that.
Co do "wishlist", to pewnie, bez różnicy dla mnie. Ciekawi mnie, na ile jakie życzenia mogą w ogóle zostać spełnione. Czyli - jakim budżetem może operować RWS w porównaniu do jakiejś bogatej gry z otwartym światem.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

03 maja 2017, 22:31

dude12 pisze:RWS, zróbcie Postal 2 Redux.
Błagam, nie. Dość odgrzewanych kotletów, ta seria (i jej fani) potrzebują czegoś świeżego. Ja chętnie zobaczyłbym kontynuację P1, ale taką z prawdziwego zdarzenia. Z tym samym Kolesiem, który poszedł zrobić grande finale w szkole i później został pojmany. W końcu jego misja się nie skończyła ;) Najchętniej zobaczyłbym taką grę jako FPS, bo rzut izometryczny jest już nieco przestarzały i utrudnia imersję.
dude12 pisze:Postalowi 2 już zamknęli drzwi.
Czyli co, nie będzie żadnych patchy?
dude12 pisze:I przede wszystkim powrotu klimatu z P2, czyli bardziej parodii rzeczywistości, codzienności człowieka, którego dopada "pech", niż dinozaurów, zombiaków, diabłów i innego szajsu.
To albo to, o czym wspomniałem pod pierwszym cytatem. Tak właściwie P2 to raczej smutna gra, przynajmniej dla mnie.
dude12 pisze:Oraz jeszcze większej swobody rozgrywki, narzędzi mordu, być może jakiegoś systemu nagradzania za dobre/złe postępowanie, więcej ścieżek wyboru w misjach.
Ten system nagradzania był planowany w P2, ale z jakiegoś powodu z niego zrezygnowali.
dude12 pisze:Kolejna sprawa - skoro UE4, to pewnie scena modderska będzie miała spore pole do popisu. Chyba miód?
Redux też jest na UE4, ale z racji narysowanego otoczenia (WTF) nie liczyłbym na np. nowe mapki.
ShaQ pisze:W każdym bądź innym razie nie wierzę że RWS zostawi serię POSTAL na pastwę losu. A po ich wypowiedziach można stwierdzić, że będzie następna część. Raczej nie dziś, ani jutro, ani za miesiąc, ale będzie
Byleby tylko zrobiona przez RWS, a nie przez jakichś no-name'ów z Rosji.
ShaQ pisze:Też chętnie opisałbym szczegółowo co chciałbym zobaczyć w P4, lecz nie mam już dzisiaj weny. Jutro mogę siąść i napisać moje zachcianki
To nie jest koncert życzeń xD


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

03 maja 2017, 22:33

dude12 pisze:RWS, zróbcie Postal 2 Redux.
Ogólnie rzecz biorąc, nie sądzę by kiedykolwiek wyszedł Redux P2. Panowie z RWS odświeżyli dwójkę, aktualizując grę po 10 latach naprawiając przy tym najgorsze błędy psujące rozgrywkę, dodając parę nowych rozwiązań, broni eastereggów no i drugi pełnoprawny dodatek (ParadiseLost). To była by po prostu głupota z ich strony robić teraz Redux P2 imo.
dude12 pisze:P4 będzie na UE4.
I to jest dobra wiadomość dla nas modderów :ok:
dude12 pisze:Kiedy Postal 4?
Oby wyszedł szybciej niż HL3 :diabeł: :czytaj:


Awatar użytkownika
dude12
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 03 maja 2017, 18:54

03 maja 2017, 22:37

Przecież dałem cytat, gdzie mówią, że P2 Redux nie będzie, a teksty powyżej cytatów to były moje interpretacje pytań ludzi do RWS ;P
Ostatnio zmieniony 03 maja 2017, 22:39 przez dude12, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

03 maja 2017, 23:04

ShaQ pisze:Hmm, ciekawy temat. Ale nie było już gdzieś podobnego tematu? :drapanie:
Był i to już ze sto razy ten sam.


Co do oczekiwań, to na pewno dobrze zrobionej gry, tak jak Yoss napisał, żadnych ruskich no-namów i akelli.
Przydały by się jakieś fajne nowości np. nwm. jakiś parkour fajnie by było zobaczyć, jeżdżenie samochodami, a przy tym większe miasto z jakimiś pozamiejskimi terenami, górami, nie mówię, że chce od razu z tego GTA, czy coś, ale coś większego niż małe miasteczko z loading screenami co 5 sekund by się przydało. A co najważniejsze. Nowa fabuła, NOWY GŁÓWNY BOHATER! Wiem, że teraz mnie każdy za to zjedzie, bo Koleś to ikona tej serii i wgl. Tak, wiem to. Ale Koleś to już stary dziadek, a ciągnięcie go przez to samo to już przesada, Paradise, Catarsis, Paradise, coś tam, eee.... Paradise. STOP! Za dużo
Ostatnio zmieniony 04 maja 2017, 19:40 przez Devi90, łącznie zmieniany 1 raz.


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

03 maja 2017, 23:26

Ten system nagradzania był planowany w P2, ale z jakiegoś powodu z niego zrezygnowali.
Był w P3 i wyszedł dość średnio, był w P2:PL i wyszedł dość komicznie bo tak czy siak dochodziło do absurdalnych sytuacji.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

03 maja 2017, 23:31

Devi90, :rifle: a idź mi to zepsuje klimat postala! Auta mogą być ale jedynie w modach lub jakiejś misji, nie róbmy z postala GTA! xD

Co do nowego bohatera to... no nie, Koleś musi być jestem ciekaw jego dalszych przygód i oby już poza paradise :>
albo tak jak pisał Yoss kontynuację Postal 1 jakieś rozszerzenie jej to też ciekawy pomysł albo... myślę że dobrym pomysłem byłby Prequel P2 gdzie poznamy przeszłość Kolesia, dowiemy się jak poznał żonę, gdzie mieszkał przed przeprowadzką do Paradise i może dowiemy się o tym co tak naprawdę się stało z jego ojcem/kolesiem z Postal Redux.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
dude12
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 03 maja 2017, 18:54

04 maja 2017, 09:34

Komar pisze:
Ten system nagradzania był planowany w P2, ale z jakiegoś powodu z niego zrezygnowali.
Był w P3 i wyszedł dość średnio, był w P2:PL i wyszedł dość komicznie bo tak czy siak dochodziło do absurdalnych sytuacji.
Były do dupy, bo były do dupy zrobione, a nie że zawsze taki system musi być kiepski.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

04 maja 2017, 17:27

Bardzo dobrze, że seria będzie kontynuowana.
Osobiście chciałbym nowe miasto do którego uda się Koleś po swych przygodach w Paradise Lost.
Do tego więcej interakcji z otoczeniem i jak pisał przedmówca...:
dude12 pisze:bardziej zaludnionego, bogate, zróżnicowanego, większego i bez loadingów miasteczka typu open-world. Ciekawszych, bardziej gameplayowo pomysłowych misji. I przede wszystkim powrotu klimatu z P2, czyli bardziej parodii rzeczywistości, codzienności człowieka, którego dopada "pech", niż dinozaurów, zombiaków, diabłów i innego szajsu. Oraz jeszcze większej swobody rozgrywki, narzędzi mordu, być może jakiegoś systemu nagradzania za dobre/złe postępowanie, więcej ścieżek wyboru w misjach.
Zgadzam się z tym w 100% :headbang:
Yossarian pisze:Tak właściwie P2 to raczej smutna gra, przynajmniej dla mnie.
A to dlaczego?
Devi90 pisze:Był i to już ze sto razy ten sam, w ogóle to chyba zły dział
Nie przesadzaj, zresztą ciągłe odkopywanie tematów również nie sprzyja dyskusji.
Devi90 pisze:Nowa fabuła, NOWY GŁÓWNY BOHATER! Wiem, że teraz mnie każdy za to zjedzie, bo Koleś to ikona tej serii i wgl. Tak, wiem to. Ale Koleś to już stary dziadek, a ciągnięcie go przez to samo to już przesada, Paradise, Catarsis, Paradise, coś tam, eee.... Paradise. STOP! Za dużo
Dla mnie Koleś jest nierozerwalną częścią serii Postal. Jeśli ktoś inny będzie głównym bohaterem, to dla mnie będzie to kompletnie inna gra.
Postal bez Kolesia to jak samochód bez kół albo dom bez fundamentu.
Pomijam oczywiście mody itp, mówię tylko o serii.
Dev4ever pisze:Oby wyszedł szybciej niż HL3
Oby :ok:


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

04 maja 2017, 17:40

Dzienis pisze:Osobiście chciałbym nowe miasto do którego uda się Koleś po swych przygodach w Paradise Lost.
Nie mów hop. Może się okazać, że Koleś stęsknił się za Suką i postanowi po nią wrócić do Paradise :):
Dzienis pisze:A to dlaczego?
Może mam jakieś dziwne spojrzenie na P2, ale dla mnie to smutna gra choćby z tego względu, że Koleś jest właściwie sam przeciwko całemu światu. Co prawda pojawiają się jacyś sojusznicy, ale tylko na chwilę. Chyba jedynie Champowi zależy na Kolesiowi i vice versa, choć tak naprawdę to (nie)zwykły pies. Paradise jest zamieszkałe przez opryskliwych i gburowatych ludzi, więc trudno się dziwić, że zabijanie przychodzi tak łatwo w tej grze. Nawet niebo w tym mieście jest depresyjne. W sumie mógłbym rozwinąć to dalej, ale to już byłby offtop :P
Dzienis pisze:Dla mnie Koleś jest nierozerwalną częścią serii Postal. Jeśli ktoś inny będzie głównym bohaterem, to dla mnie będzie to kompletnie inna gra.
Postal bez Kolesia to jak samochód bez kół albo dom bez fundamentu.
Pomijam oczywiście mody itp, mówię tylko o serii.
Właśnie. Kto inny miałby być bohaterem, jak nie Koleś z POSTALA? :D


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

04 maja 2017, 19:04

Yossarian pisze:Właśnie. Kto inny miałby być bohaterem, jak nie Koleś z POSTALA? :D
No nie wiem... Kolesiowa z POSTALA? xD
Wyobraźcie sobie te wydarzenia z AW/PL z oczu Suki :D
I zrobić takie alternatywne zakończenie, gdzie to nie Koleś pokonuje ją, a to Ona pokonuje Kolesia :D
Oczywiście to nie będzie miało wpływ na dalszą fabułę POSTALa. Po prostu "Co by było, gdyby..." :):
Ostatnio zmieniony 04 maja 2017, 19:05 przez ShaQ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 maja 2017, 19:26

Dzienis pisze:Nie mów hop. Może się okazać, że Koleś stęsknił się za Suką i postanowi po nią wrócić do Paradise :):
Ta... i będzie szukać jakieś lekarstwo by przywrócić ją do stanu używalności xD
Yossarian pisze:Właśnie. Kto inny miałby być bohaterem, jak nie Koleś z POSTALA? :D
Znając RWS nie zdziwiłbym się gdyby twórcy wyciągnęli jakiegoś 'bękarta z nieślubnego łoża'. Nie byłoby to już jednak to samo ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

05 maja 2017, 15:57

Większość rzeczy, który chciałbym zobaczyć w Czwórce zostały już przez Was wymienione.
Od siebie dorzucę Optymalizację, tak aby Gra mogła działać nie tylko na najnowszym sprzęcie.
Mniejszy syf w plikach z teksturami, obiektami 3D i dźwiękami, tak aby nie dostawać nerwicy,
podczas korzystania z Edytora.
Wsparcie dla kontrolerów. (tak jestem tym wariatem, który lubi grać w FPS-y na padzie)
Tryb Multiplayer oczywiście, który chciałbym hostować :D


Niepoważny admin
ODPOWIEDZ