Postal 4: No Regerts. No i co wy na to?

Najniżej oceniana gra z serii.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

09 lut 2021, 18:41

Kolejny raz zbieranie gówna, cipowata wersja Krotchy'ego, bidety, Mike J i jakiś zjebany karzeł.
No co ja mam o tym powiedzieć? xD


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

15 lut 2021, 13:01

Od momentu kiedy dowiedzieliśmy się, że kanały są tak na prawdę kupionymi Assetami to wysoka jakość lokacji, które dostępne są od środy budzi podejrzenia co do tego czy ktoś tam na prawdę włożył dużo pracy czy ponownie kupiono gotowe elementy, które nieco zmodyfikowano.
Same zadania zaś sprawiają, że po jednorazowym przejściu środy nie mam obecnie ochoty do niej powracać.
Zanim dotrzesz do wspomnianego Karła, to masz na drodze pełno frustrującego strzelania przez za małą ilość amunicji i medykamentów na mapie, gdzie wielokrotnie giniesz i wracasz do checkpointa.
Petycja po raz trzeci tym razem sprowadzona do możliwie najgorszego poziomu absurdu, który chyba niestety dobrze oddaje to jakie są obecne czasy. Kto zobaczy Kolesia w jedynym słusznym do zbierania podpisów przebraniu polecam popatrzeć w okno aby szybko z pamięci to wymazać oraz nie wybierać kamery trzecioosobowej chyba, że nie ma problemów i nie wywoła zwrotu zjedzonego posiłku.
Kupa, kupa i jeszcze raz gówno a no i bidety. Toaletowy humor do potęgi 4. to już nie jest śmieszne, nawet nie jest żenujące, słów brak.
Nie wiem co z tego potworka wyjdzie, ale nie wierzę w sukces tejże produkcji i prędko nie uwierzę.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2021, 13:01 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 lut 2021, 15:29

Obrazek

No cóż, w sumie można było się toaletowego humoru spodziewać od początku... ale nikt jednak nie podejrzewał, że to będzie w grze potraktowane tak dosłownie... :/


I regret nothing
ODPOWIEDZ