Postal 3 w drugim kwartale 2009

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kamil
Początkujący morderca
Posty: 54
Rejestracja: 29 lis 2006, 20:18
Lokalizacja: Bytom

20 lut 2008, 16:01



Czekam na grę Postal 3 :D
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

20 lut 2008, 17:08

Hmmm, a skąd oni to info mają? Bo na innych serwisach jest napisane Q3 2008 na PC i Q4 2008 na XBOX 360 8-)
No bo:
GRAM.PL pisze:Na trwającej w San Francisco Game Developers Conference ujawniono, że Postal 3 trafi do sprzedaży w drugim kwartale 2009 roku.
Dużo mi nie mówi - kto ujawnił pytam się? :-P Poza tym na GDC chyba nawet nie było Akella ani RWS 8-)
========ZDEKA OFFTOP========
Ehhh, widzę, że na GRAM.PL też pojawiają się już komenty jak na interii... "ooo, gra brutalna, trzeba być niewyżytym, bla bla, dla nienormalnych, dla psychopatów... bez sensu, bez fabuły, cośtam cośtam, nie grałem ale gadam głupoty... " - umieram xD Ale jak Wiedźmin bzyka wszystko co się rusza, to jakoś nikt się nie czepiał :-P
No i jeszcze znawcy technologii - "grafika Source nie zachwyca" xD Widział taki pr0 aż HL2 bo nie ma pojęcia, że inne gry też na tym zrobili i myśli, że rządzi :-P


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Kamil
Początkujący morderca
Posty: 54
Rejestracja: 29 lis 2006, 20:18
Lokalizacja: Bytom

20 lut 2008, 19:44

Nie wiem skąd
tylko przypadkiem to znalazłem

poczekamy kiedy wyjdzie jak w tym roku to nie mają racji a jak w 2009 to jednak mają rację

i wiem że głupoty gadają niektóre gry są nawet brutalniejsze od postala i się nie czepiają


Czekam na grę Postal 3 :D
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

23 lut 2008, 00:58

Na relacji na żywo z GDC też nic nie wyłapałem o drugim kwartale 2009... chyba, że CD-Projekt chce wydawać grę w Polsce i tłumaczenie zajmie im tyle czasu 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

23 lut 2008, 18:50

Na początku gra miała wyjśc w 07. Później przesunięto premiere na 08' ,a teraz miałaby być w 09?? Myślę ,że nawet autorzy by się wkurzyli :P


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

25 lut 2008, 23:29

Dopóki RWS tego gdzieś nie ujawni publicznie to ja nie uwierzę ;)
Lothar pisze:D-Projekt chce wydawać grę w Polsce i tłumaczenie zajmie im tyle czasu

No właśnie prędzej juz w to bo tylko na polskich stronach o tym czytam!


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

23 kwie 2008, 19:38

Lothar pisze:Opóźnienie Postal 3?
Nie potwierdzona wiadomość, a raczej spekulacja mająca przygotować na prawdopodobne rozczarowanie. No więc do rzeczy – na stronie GOPOSTAL.COM pojawiło się ogłoszenie, iż RWS poszukuje grafika 3D do tworzenia wystroju poziomów do Postal 3 na okres 9 miesięcy. A jeśli by dodać owe 9 miesięcy do kwietnia otrzymamy rok 2009… co za tym idzie można przypuszczać, iż premiera ustalona na czwarty kwartał bieżącego roku jednak nie dojdzie do skutku. Jednak, mimo wszystko, bądźmy dobrej myśli :-)
...
No więc RWS dalej twardo stoi na Q4 2008, jednak w ogłoszeniu na swojej stronie napisali, iż szukają pracownika na 9 miesięcy do pracy nad POSTAL 3... i tutaj pojawia się pytanko - czy aby na 100% ten czwarty kwartał wypali? :-/ Mimo wszystko pozostaję dobrej myśli, ale nie ukrywam, że owa oferta pracy troszkę mnie zaniepokoiła 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 kwie 2008, 23:34

Słuszna uwaga, wytropione między zdaniami... ;)

Nie powiem, żebym się specjalnie niecierpliwił do Trójki. Z danych nam dostępnych widzę jedno póki co: wolę Dwójkę. Nadmierne opóźnienia zawsze jednak niepokoją. Jeśli zaś takie opóźnienie może przynieść nam tylko pożytek (krytycyzm fanów wzięty pod uwagę - och, oby! :pray: ) to mogę być tylko optymistą. Po serii Postal nigdy nie spodziewam się pionierstwa w zakresie osiągnięć graficznych czy sprzętowych, nie o to tu idzie. 8-)

Lecz co jak co, ale brak ludzi do roboty, no, to mnie niepokoi. Bardzo. RWS to mały zespół, co mieli sobie za atrybut niezależności itp... Czyżby zamiar przerósł tą mała grupę?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

25 kwie 2008, 15:33

Tiquill pisze:Słuszna uwaga, wytropione między zdaniami... ;)
[...]
RWS to mały zespół, co mieli sobie za atrybut niezależności itp... Czyżby zamiar przerósł tą mała grupę?
Może nie tyle zamiar, co prawdopodobnie jakaś upierdliwa umowa z Akella :-/ Ostatnimi czasy Akella zdrowo przegina, choćby z sumą jaką zażądali od polskich wydawców za Hired Guns: Jagged Edge... jak na razie żaden wydawca (nawet CDP) nie zgodził się na tak dużą sumę :-\ No ale poczekamy zobaczymy. Jeśli grze ma to wyjść na dobre i pod uwagę ma być wzięta krytyka fanów, to nawet i do przyszłych wakacji p0czekam 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 kwie 2008, 15:58

Lothar pisze:Może nie tyle zamiar, co prawdopodobnie jakaś upierdliwa umowa z Akella :-/ Ostatnimi czasy Akella zdrowo przegina, choćby z sumą jaką zażądali od polskich wydawców za Hired Guns: Jagged Edge... jak na razie żaden wydawca (nawet CDP) nie zgodził się na tak dużą sumę :-\ No ale poczekamy zobaczymy. Jeśli grze ma to wyjść na dobre i pod uwagę ma być wzięta krytyka fanów, to nawet i do przyszłych wakacji p0czekam 8-)
Co do HG. Topware podpisało licencję. (Dowód). Nie zmienia to jednak faktu, że ruski trochę przeginają.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 16:00 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 kwie 2008, 17:07

Lothar pisze: pod uwagę ma być wzięta krytyka fanów
eee sory ale skąd wam się to wzięło???

nigdzie nie widziałem aby było coś o wzięciu krytyki pod uwagę???

RWS szuka po prostu grafików 3d do robienia rzeczy do p3 bo pewnie plany przerosły ich mały zespół

a wy od razu o "wzięciu krytyki fanów pod uwagę" :drapanie:
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 17:08 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

26 kwie 2008, 00:06

prawdziwy 666 pisze:
Lothar pisze: pod uwagę ma być wzięta krytyka fanów
eee sory ale skąd wam się to wzięło???
Połączenie spekulacji z nadziejami 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 kwie 2008, 16:06

prawdziwy 666 pisze:
Lothar pisze: pod uwagę ma być wzięta krytyka fanów
eee sory ale skąd wam się to wzięło???

nigdzie nie widziałem aby było coś o wzięciu krytyki pod uwagę???

RWS szuka po prostu grafików 3d do robienia rzeczy do p3 bo pewnie plany przerosły ich mały zespół

a wy od razu o "wzięciu krytyki fanów pod uwagę" :drapanie:
No wiesz, mówić o tym głośno nie muszą. Wystarczy, że zapoznają się z opiniami i oczekiwaniami fanów...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

31 maja 2008, 17:27

Vince tu podał mniej więc kiedy wyjdzie postal 3 na PC X360 i PS3
VD pisze:and looking at summer 2009 for the PC, and Christmas 2009 for the Xbox 360 and PS3.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2008, 17:28 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Piter1372
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2008, 12:58
Lokalizacja: zawiercie

31 maja 2008, 18:22

prawdziwy 666 pisze:Vince tu podał mniej więc kiedy wyjdzie postal 3 na PC X360 i PS3

VD napisał/a:
and looking at summer 2009 for the PC, and Christmas 2009 for the Xbox 360 and PS3.
hmmm pożyjemy, zobaczymy, jedno jest pewne, postal 3 to będzie gra na miarę GTA 4 :mgun:


Obrazek
Zablokowany