Postal 3 na PC ocenzurowany?!

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 maja 2007, 19:04

Nie wiem, czy zauważyliście, ale w wywiadzie dla GUNK Vince Desi powiedział taką nieprzyjemną rzecz:

There is the possibility that we will publish a ‘directors cut’ version for the PC and a full blown 360 version...

Czyżby znów górę wzięło pojebane pojęcie zza Oceanu, że PC-ety są dla dzieci, a konsole dla starszych?! Jest odwrotnie! :-x Postal, którego wyróżniającymi znakami są dowolność gry i szeroko pojęta przemoc miałby ukazać się na blaszaki w wersji okrojonej?

To oburzające! :evil:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

01 maja 2007, 19:26

tak nie moze byc pudelka do grajace dostaja dzieci na gwiazdke a w komputery inwestuja raczej starsi gracze bo watpie zeby dzieciak 10 letni umial sie w 100% sprawnie obslugiwac kompem :evil: ( nie mowie tu o japonczykach bo te to wszystko umieja)


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

01 maja 2007, 19:40

Moim zdaniem jeśli w ogóle coś cenzurować, to wersję na konsole. Zgadzam się z przedmówcami, że konsole są dla młodszych, a PC-ty dla bardziej zaawansowanych. Mam nadzieję, że pan Desi pójdzie po rozum do głowy i nie zrobi nam takiego świnstwa.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

01 maja 2007, 19:48

A aj mam Xbox'a i zgadzam sie z wami komputer jest dla starszych a konsole dla młodszych ale lubie czasami pograc na xboxie lub poogladac filmy.Kurde no obkrojona wersjqa na PC'ta?!? Co za głupota!
Ostatnio zmieniony 01 maja 2007, 19:49 przez Alixo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

01 maja 2007, 19:56

Co za niedorzeczny pomysł! Oby tylko nasz szanowny minister - pan. Roman G. nie zakazał dystrybucji Postala III w Polsce :-?


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

01 maja 2007, 21:03

Kmieciu pisze:pan. Roman G. nie zakazał dystrybucji Postala III w Polsce
a tak sie moze stac nie wiadomo co ten pojeb jeszcze wymysli


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

01 maja 2007, 22:08

raczej nie zakaze dystrybucji,a jeśli nawet to i tak nie bedzie problemu ze zdobyciem PostalIII sami wiecie....Podzielam pogląd że komputery sa dla starszych osób,chociaż by dlatego że mały glut może coś zwalić....


Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

02 maja 2007, 00:33

DOBRZE ROBIĄ!! OJECIEC RYDZYK SIĘ UCIESZY! KOMPUTER I KONSOLE DZIEŁO SZATANA!
AMEN

Edit: A od Romana wara!
Pozdro wujek ;*
Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 00:38 przez Luigi, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

02 maja 2007, 20:19

Ja myslę, że i tak powstana doddatki badź modyfikacje, które przywrócą utracony raj.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

02 maja 2007, 20:22

zkar, obyś miał rację. Jeśli nie, to zawsze można kupić wersję na X360 i próbować grać przez jakiś emulator (jeśli jakiś jest).


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 maja 2007, 20:25

wedlug mnie to tylko glupie gadanie zobaczycie napewno wersja na PC nie bedzie ocenzurowana


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 maja 2007, 20:28

Heh, oby Mixer, oby :lol:. Wiecie, wydaje mi się, że jeśli pierwotna wrsja Postala III będzie zbyt.... hm, krwawa?, to programiści pozmieniają to i owo, żeby nie tracić klientów. Australijczycy zabronią i tak Postala, co z resztą krajów?


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

02 maja 2007, 20:59

Kłeszczyn - a czy Directors Cut nie znaczy w tym wypadku rozszerzonej wersji? Tak samo jak Lord of The Rings Directors Cut itd? Tak samo Sonic Adventures Directors Cut różni się od oryginału poprawioną grafiką i dodanymi poziomami + kilka pomniejszych bonusów.
Więc może i w tym wypadku chodzi o to, że wersja na PC będzie posiadać jakieś bzdety i bajery z bety, dodatkowe filmiki jak powstawała gra czy coś w tym stylu, a wersja konsolowa będzie normalną pełną wersją gry bez żadnych udziwnień? 8-)
Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 21:03 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

02 maja 2007, 21:33

Lothar, wlałes nadzieje w moje serce :). Ciekawe jak to bedzie chyba trzeba poczekac na wiecej info :)


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

02 maja 2007, 21:57

Ja tam jestem pewien, że chodzi właśnie o to, o czym napisałem :P Dla tych, co nadal mają dołka i pesymistyczne nastroje - podejście z innej strony - czy gdybyście pracowali w firmie, której niemal znakiem rozpoznawczym jest maksymalna, nieograniczona, mega krwawa, ultra brutalna produkcja, zaryzykowalibyście nagle wydaniem kolejnej części gry jako ocenzurowanej? I to na platformę, na której gra w ogóle zaistniała? Jednocześnie twierdząc, że nowa część będzie najbardziej brutalną i niepoprawną politycznie i obyczajowo grą wszech czasów? Śmiem twierdzić, że NIE 8-)
WSZYSTKO z dopiskiem Directors Cut jest ZAWSZE wersją rozszerzoną, począwszy od filmów, przez komiksy, kreskówki, muzykę, a na grach skończywszy. Tak więc jestem pewien, że nie ma się o co martwić, a zamieszanie wynika z błędnego odbioru słowa "CUT" w nazwie :P

BTW.: Directors Cut również nazywa się wersję udostępnioną dla reżyserów/cenzorów do ostatnich poprawek, wywalenia zbyt drastycznych/niemoralnych/niepotrzebnych scen/wątków/fragmentów/elementów itd :P
Tak więc jedyne o co można się martwić, to fakt, że Postal 3 będzie znacznie makabryczniejszy w wersji PC niż na konsolę i poszerzony o kilka mniej lub bardziej znaczących dodatków 8)

:!: NIE MA MOWY O ŻADNEJ CENZURZE :!:
Tak więc nie musicie panikować ;-)
Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 21:58 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Zablokowany