Postal 2 Tiberium Zone (FlaFsteR Weapons)

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

11 gru 2010, 10:59

W sumie to ściągałem z downloadu psi za pierwszym i drugim razem, chociaż za pierwszym coś mi przerwało i strona padła.Mogła to być więc wina Internet Download Managera, który źle zlepił plik, bo za drugim razem po pobraniu z psi wszystko działało jak należy.
Mógłbym zrobić nowy instalator Flafster Weapons z wgranym patchem Nodr i modami do niego potrzebnymi, jednak pewnie potrzebowałbym na to zgodę autorów czy coś...


EN:
Well i downloaded it from postalsite download for the first and second time, but at first something stopped connection and site was down.It could be my Internet Download Manager, wich doesn't stick bad parts of the file, because at next try to download it from postalsite everything was working fine.I could make a new installer for Flafster Weapons with No Delete Review Patch and mods needed for FW, but i would need mods authors agreement.


Tłumaczenie google może i jest lepsze, ale wolę sam się natrudzić ;d
Ostatnio zmieniony 11 gru 2010, 11:12 przez Koloses, łącznie zmieniany 5 razy.


Awatar użytkownika
cover
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2010, 19:03

11 gru 2010, 12:36

W sumie to ściągałem z downloadu psi za pierwszym i drugim razem, chociaż za pierwszym coś mi przerwało i strona padła.Mogła to być więc wina Internet Download Managera, który źle zlepił plik, bo za drugim razem po pobraniu z psi wszystko działało jak należy.
Mógłbym zrobić nowy instalator Flafster Weapons z wgranym patchem Nodr i modami do niego potrzebnymi, jednak pewnie potrzebowałbym na to zgodę autorów czy coś...


EN:
Well i downloaded it from postalsite download for the first and second time, but at first something stopped connection and site was down.It could be my Internet Download Manager, wich doesn't stick bad parts of the file, because at next try to download it from postalsite everything was working fine.I could make a new installer for Flafster Weapons with No Delete Review Patch and mods needed for FW, but i would need mods authors agreement.

Koloses pisze:Tłumaczenie google może i jest lepsze, ale wolę sam się natrudzić ;d

:D Mam nadzieję, że mogę odtworzyć tego Mod. :/


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

11 gru 2010, 14:16

To nie jest wina instalatora
Ściągałem dla próby ten plik 4 razy. Przy pierwszych trzech próbach, download kończył się w przedziale 70-80%. Za czwartym razem wziąłem się na sposób, spauzowałem w połowie i po chwili wznowiłem ściąganie... i się udało

cover, you use Firefox. Start downloading once again. When downloading progress reach 50%, pause it and for the moment resume it. Download should end with success ;)

To już nie pierwszy tego typu problem


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

18 sty 2011, 15:24

zainstalowałem moda i gdy włączam postala to wyskakuje critical error w którym jest napisane Nie mo¿na znaleŸæ pliku dla paczki 'EDWeaponSounds'

Historia: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadClass <- InitGameInfo <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- UGameEngine::Init <- InitEngine pomóżcie pls :(


Knurr

18 sty 2011, 15:36

EDweapons zainstalowane?


Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

18 sty 2011, 15:39

mam awp moda


Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

18 sty 2011, 16:25

Baa EDWeapons też musi być ale nie nadpisuj żadnych plików.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 maja 2012, 18:00

Jako że wciąż niektórzy mają problemy z instalacją FW z patchem FnoDR, tu macie wersję kankową Flafsterowego moda. Tu nie potrzeba żadnych patchy.
Mógłby ją ktoś wrzucić do d/l, żeby znowu nie zniknęła ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 maja 2012, 00:05

Silver Dragon pisze:Mógłby ją ktoś wrzucić do d/l, żeby znowu nie zniknęła
Nie, dopóki przeróbki FW będą zmieniały zawartość innych modów. W tym przypadku chodzi o mod TnInventory, który FW zmienia nie do poznania. W downloadzie znalazł się tylko oryginalny FW dla całej masy nowości, jakie niesie. I to na razie wystarczy.

Silver Dragon, możesz mi wyjaśnić, co jest takiego na plus w FW w wersji kanka, że wolisz ją od oryginalnej??
Ostatnio zmieniony 18 maja 2012, 16:51 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

18 maja 2012, 16:56

Tiquill pisze:
Silver Dragon pisze:Mógłby ją ktoś wrzucić do d/l, żeby znowu nie zniknęła
Nie, dopóki przeróbki FW będą zmieniały zawartość innych modów. W tym przypadku chodzi o mod TnInventory, który FW zmienia nie do poznania. W downloadzie znalazł się tylko oryginalny FW dla całej masy nowości, jakie niesie. I to na razie wystarczy.
Ajć! Pomyłka. Chodziło mi o załącznik.
Tiquill pisze:Silver Dragon, możesz mi wyjaśnić, co jest takiego na plus w FW w wersji kanka, że wolisz ją od oryginalnej??
No cóż było parę broni które nie działały mi na oryginale. Po zainstalowaniu kankowej wersji jest wszystko OK. Jednakże ogólnie rzecz biorąc ja już tak wszystko mam pomiksowane, że przestałem widzieć jakiekolwiek różnice ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 maja 2012, 23:26

Silver Dragon pisze:Chodziło mi o załącznik.
To duży plik, jak na załącznik, ale ustawiłem, by wielkość była akceptowalna i powinno pójść.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sadysta
Miłośnik broni
Posty: 123
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:30

13 sty 2013, 10:21

Słaby mod jak dla mnie.


Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

19 sty 2013, 15:35

Ja wole FlaFster Weapons MoD niż tego MoDa


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
55TIGER39
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 21 lis 2012, 22:00

15 paź 2013, 05:42

Sory za odkop.Ale można prosić o repupload Tego Flafstera od Kanka? Bo nigdzie go nie mogę znaleść.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

15 paź 2013, 17:25

Flafster jest od Flafstera :DD


ODPOWIEDZ