Postal 2 Tiberium Zone (FlaFsteR Weapons)

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lis 2010, 11:29

Proszę kogoś o reupload tych broni. Oryginalną paczkę, bez zmian. Usiłowałem wyszukać tego mod na tej stronie, wygooglać - nic z tego. Ja to muszę mieć. Główny mod, o którym myślałem podczas mojej nieobecności. Wiem, paczka dość duża, ale...

EDIT:
Jakieś stałe źródło, którego nie stracimy. Może nawet i nasz własny serwer. Kto zechciałby wrzucić na nasz download, niech się ze mną na GG lub PW skontaktuje najpierw. Albo od razu wrzuca na nasz serwer https://www.postalsite.info/infusions/pr ... t_desc.php zwiększyłem odpowiednio dopuszczalną wielkość wrzucanych plików. Lecz nie wiem, czy skrypt przyjmie bezbłędnie taki plik. Toteż sugeruję najpierw kontakt ze mną. ;)
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 11:44 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 lis 2010, 16:47

Niestety próba dodania do downloadu skończyła się błędem, ale wrzuciłem na Rapida.

https://rapidshare.com/files/431018076/S ... er_MoD.exe


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 lis 2010, 23:57

Mr Minio, Koloses, wielkie dzięki! Zapodany powyżej link może i inni szczęśliwie użyją i ściągną, mnie nie było dane. Dopiero tymczasowy link Kolosesa pozwolił na pobranie, i to normalnie, download managerem, szybko i pewnie. Po raz kolejny Rapid sucks! Ale link się przyda, warto go odświeżać, by inni mogli ściągnąć.
Jeszcze raz, obu Wam Wielkie Dzięki! :peace:
Wreszcie mogę spróbować to, co mnie tak urzekło ponad rok temu. Na filmach było różnie, bałagan. Sama instalacja zaś profesjonalna, że mucha nie siada. Choć nie lubię pełnoekranowych instalatorów. Po instalacji w folderach... SKARBY! :diabeł: Sama ilość tych paczek *.U robi wrażenie, nowych jest więcej znacznie niż znanych. Za taki kawał, wieloletniej zapewne, roboty - moje wielkie uznanie. :headbang:

Szkoda tylko, że autor nie dba o dostęp do tego moda. No, kiepskie recenzje mogą to wyjaśniać, ale... Tak bardzo chcę się nie zawieść i cieszyć. Co już nie dziś, granie odkładam na później. :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

16 lis 2010, 13:58

Proponuję szybko dodać do downloadu, jeśli się uda, bo mi przy próbie uploadu wywalało błąd. Mój link z Rapida może niedługo wygasnąć, więc kto chce, potrzebuje - pobierać od razu!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

19 lis 2010, 23:26

Ja to mam pecha. Chciałem pobrać ale ''Too many parallel downloads from your IP address or the limit for free downloads has been reached.
This is usually a temporary problem and can be solved by retrying the same URL at a later time or by becoming a RapidPro-user. ''. NIECH CIĘ SZLAG RAPIDSHARE!


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2010, 23:43

To będzie dostępne, w jakiejś formie, ale będzie. Nie wiem, czy dodam to na nasz serwer, mam mieszane uczucia, testując tego moda. Najlepiej, gdyby był to jakiś serwis, ale lepszy od Rapidshare. Mój upload EA Inventory przetrwał na Sendspace.com prawie dwa lata. Wystarczyło dbać o niego, co miesiąc choć raz pobierając go. Toteż ów serwis rozważam. Albo ja, albo ktoś inny - moda będzie można pobrać.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Knurr

20 lis 2010, 09:31

Jak ktoś jeszcze udostępni EDweapons na Rapida albo coś w tym stylu, będe wniebowzięty, bo tylko tego brakuje mi do uruchomienia Tiberium Zone a z waszego downloadu zawsze kończy się "nieoczekiwanym końcem archwum". Z resztą tak samo jest z modem TNinventory, EAinventory, mapami itp.


Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

20 lis 2010, 10:50

SORY ŻE NIE DO TEMATU!!!

Rada dla ciebie KnurrMan. Jak chcesz żeby z downloadu postalsite pobierały ci się całe mody to w pewnym momencie pobierania zatrzymaj i wznów pobieranie (tak gdzieś po 20MB) a po jakimś czasie znowu. Mi to pomaga i pobieram mody całe ze słabym internetem.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 lis 2010, 02:10

FlaFsteR Weapons to wzorcowy przykład jak spieprzyć dobrą robotę.
To tak jednym zdaniem. 8-) Przetestowałem go i pora na ocenę. O ponad rok spóźnioną, ale - czy ten mod był kiedykolwiek na topie? Nie. A zasługuje na to. Toteż ciut przy długa recencja i jednocześnie ma skromna krytyka rosyjskiego podejścia do moddingu Postala.
Ilość broni oszałamia. Od razu nasuwa się refleksja, że gdy pojawił się ED, nasz apetyt na nowe bronie został zaspokojony. Było już ich tyle, że każdy mógł coś wybrać. Ale pojawiło się jeszcze EA Inventory, potem EDWeapons, które przerodziło się w AWPMod. Dochodziły pomniejsze mody, AWPMod wszystko porządkował i pozwalał dysponować całym arsenałem w wygodny sposób. Kręcenie rolką myszy było jak ekstaza, nie ma zda się końca. Nastąpił przesyt. I mniej więcej w tym czasie ożyła rosyjska scena Postala, wreszcie ożyła. FlaFsteR Weapons pobił rekord w ilości nowych w P2 broni naraz. To już jest ekstaza! Nawet ich do końca nie policzyłem, jeszcze nie. Samo przewijanie rolką tylko arsenału tego jednego moda to rozkosz. Możesz stać i nic nie robić, tylko patrzeć, jak przelatują na ekranie monitora kolejne pukawki i ostrza. W dodatku dobrze lub średnio znane z innych gier. Ożywają wspomnienia, chce się wybiec z nimi na ulicę i... Radości moja, czy jest ci jej jakiś niedosyt? :biskup:

Jest, cholera! :pała: Trudność w instalacji tego ustrojstwa. A dokładniej, wymóg dodatkowej instalacji trudno dostępnego, kontrowersyjnego i wielkiego jak sama gra, a niepotrzebnego zupełnie normalnemu graczowi dodatku, tegoż szpetnego AWP Delete Review. A dodatkowo brak kompatybilności z innym modem, który rządzi pośród graczy P2, mianowicie AWPMod. Autor moda pozostał przy EDWeapons, które podmieniało oryginalny plik AW, czyli Postal2Game.u - zaś AWPMod powrócił do oryginalnej wersji pliku. (Sory, że piszę dla wielu oczywistości, ale ma to być recka zrozumiała dla każdego gracza). Zmiana koncepcji kanka, autora AWPModa, została zupełnie zignorowana przez Flafstera. I rodzi to niepotrzebne komplikacje.

No i ostatnia rzecz na niekorzyść tego moda. Mod przeznaczony jest wyraźnie dla rosyjskich graczy, autor olewa resztę świata, zupełnie tak, jakby poza Rosją nie było nic. :/ A gdzie kompatybilność z całą resztą modów, hę? My mamy AWPMod, który wszystko porządkuje i któremu podporządkowujemy całą resztę. Ale Rosjanie wybrali inaczej. U nich przoduje AWP Delete Review, kobyła, która nie powinna się nigdy narodzić. I musimy ją mieć, aby bez problemu grać na FW i sporej części innych rosyjskich modów. W Rosji osią modów jest Delete Review, oni musieli inaczej. I Flafster Weapons nam to przypomina, przez powiązanie z nią.

Testowałem tego moda najpierw na owym Delete Review, z obawy aby nie zniszczył mi mojej starannie porządkowanej AWP. Przejrzawszy skrypty moda, stwierdziłem, że są one bardzo proste, a większość broni jedzie na paru wzorcach, skrypt jednej broni jest kopią drugiej. Zmianie ulegają tylko odniesienia do animacji, meshy, tekstur itp. Nie ma żadnych fajerwerków, sztuczek - jest prostota wykonania. I to nie wada, to zaleta tego moda. Owszem, animacje kuleją, zwłaszcza część futurystycznych broni jest źle trzymana w ręku. Plazma czy laser nie jest plazmą i laserem, a tylko emitterem spawnowanym u wylotu lufy, ubogie to wszytko. Część broni z celownikiem nie ma celowania optycznego, część jednak ma (i chyba większa). Można by się było wielu rzeczy jeszcze czepiać. Ale jest jedna rzecz, jaka mnie przyjemnie zaskoczyła. Gra nie crashuje się wcale tak często, jakbym się spodziewał. Nie wiem, czy jest to zasługa Delete Review, czy prostoty Flafster Weapons - ale dla mnie to duży plus. Nie zabugowano AWP tym ogromem broni. I nie oczekuję od tych broni żadnych fajerwerków. Są i nie psują gry. Umilają ją. :ok:

Teraz testuję ją na AWP, pod AWPModem. Jest gorzej, ale o tym w innym temacie, jak skończę. ;)

Spełnienie marzeń wielu graczy, mieć futurystyczne pukawki. Ekstatyczne, a wręcz bezwstydne od nadmiaru, przepełnienie postalowego inwentarza. Siedem lat pracy autora moda. A obok tego hermetyzm rosyjskiego świata i ogólna niedostępność oraz niekompatybilność z resztą modów. Euforia i rozczarowanie. Czy warto było psuć efekt tylu lat pracy rzeczami, które można byłoby ominąć. Baty, panie Flafster, baty! :P

I ani widu, ani słychu, aby prace czekały jakieś aktualizacje. A minął ponad rok. Jakby projekt był porzucony. Czy nie szkoda? Znowu Postal 2 doczekał się tylko bety? Znowu? Przekleństwo jakieś?

Jest jeszcze sprawa totalnej dowolności przy zmianie innych modów. A myślę tu o modzie TnInvnetory. Autor zmienił go tak, jakby to był jego własny mod. Tak się nie robi, nawet gdy zamiar jest dobry. Nieładnie. :|

[ Komentarz dodany przez: Lothar: 2010-11-22, 02:51 ]
Jakby ktoś szukał DR:
https://www.set-games.ru/load/5-1-0-33
A tutaj bezpośredni link do download-u: https://letitbit.net/download/1f31d95325 ... ew.7z.html
UWAGA, plik waży 936.7 MB, po rozpakowaniu jakieś 3x tyle 8-)
Ostatnio zmieniony 23 lis 2010, 00:27 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

22 lis 2010, 11:11

AWP DR? Oooo nieeee... z tym cholerstwem to ja nie będę kombinować. I jednocześnie mogę zapomnieć o broniach Flafstera. :cry:


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

22 lis 2010, 11:24

Tiquill pisze:I ani widu, ani słychu, aby prace czekały jakieś aktualizacje. A minął ponad rok. Jakby projekt był porzucony. Czy nie szkoda? Znowu Postal 2 doczekał się tylko bety? Znowu? Przekleństwo jakieś?
O ile dobrze kojarzę, mod był tworzony dla DR3. Plany się jednak zmieniły i DR3 zmienił nazwę (Postal Two Life), koncepcję, a także wizerunek, nawiązano również współpracę z RS. Sam mod z giwerami pozostał bez zmian. Może niektóre z nich pojawią się w PTL bardziej dopracowane.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2010, 11:25 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 lis 2010, 16:58

Dobra recka Tiquill. Ja też pluję sobie w brodę, że do uruchomienia i tak już dużo ważącego moda potrzebny jest inny mod, który waży tyle co sam P2. I po co to? :/
Modyfikacja powinna być robiona bezpośrednio dla STP/AWP, a nie do innego moda.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 lis 2010, 00:50

MaxiS pisze:AWP DR? Oooo nieeee... z tym cholerstwem to ja nie będę kombinować. I jednocześnie mogę zapomnieć o broniach Flafstera.
Nie musisz kombinować, nikt nie musi. ;) Zmieniam FW tak, by był przyjazny w instalacji i użytkowaniu. Kończę pracę, więc niebawem go zapodam. Każdy będzie mógł go zainstalować. Już nie wymaga DR, teraz eliminuję potrzebę EDWeapons. Poczekajcie. ;)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2010, 22:18 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 lis 2010, 14:32

Tiquill pisze:Zmieniam FW tak, by był przyjazny w instalacji i użytkowaniu. Kończę pracę, więc niebawem go zapodam. Każdy będzie mógł go zainstalować. Już nie wymaga DR, teraz eliminuję potrzebę EDWeapons. Poczekajcie. ;)
A więc to miałeś na myśli mówiąc, że teraz zajmiesz się modowaniem. Bardzo dobry pomysł. Nareszcie gracze którym nie chce się pierdzielić z tymi wszystkim DR, nie DR, będą mogli pograć tymi broniami.

[ Komentarz dodany przez: Tiquill: 2010-11-26, 22:20 ]
Nie, nie dokładnie to. Miałem na myśli swoje mody. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Knurr

23 lis 2010, 14:55

Czyli jednak da się uczynić instalację moda prostą, tylko dlaczego dopiero inny fan Postala to robi? Lenistwo flafstera? :/

A mod, oczywiście ściągnę, za dużo nowych broni by ich nie mieć :evilbat:
Ostatnio zmieniony 23 lis 2010, 14:55 przez Knurr, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ